Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sledze branzy, wiec mam do was pytanie. Czy jest jakas "niekomercyjna" gra (jakikolwiek gatunek, czy to multi czy singiel), ktora oceny miala srednie, ale miala w sobie to "cos". Mecza mnie juz te wszytskie Uncharted'y, Bf3 i inne wielkie tytuly. Szukam gier ze swiezym/oldschool'owym/jakimkolwiek podejsciem, dajacym mase fun'u. CZy jakas jest na Ps3? :)

Odnośnik do komentarza
Nie sledze branzy, wiec mam do was pytanie. Czy jest jakas "niekomercyjna" gra (jakikolwiek gatunek, czy to multi czy singiel), ktora oceny miala srednie, ale miala w sobie to "cos". Mecza mnie juz te wszytskie Uncharted'y, Bf3 i inne wielkie tytuly. Szukam gier ze swiezym/oldschool'owym/jakimkolwiek podejsciem, dajacym mase fun'u. CZy jakas jest na Ps3? :)

Ja od siebie polecam Vanquish. Na PSS było swego czasu demo, nie wiem czy jeszcze jest. Zawsze mógłbyś sprawdzić czy to Twój klimat

Odnośnik do komentarza

Split Second: Velocity czy Blur?

Zdecydowanie SS - super grafa, filmowa muza, fajny, nowy patent z zabijaniem otoczeniem i wspaniały model jazdy. Do tego online i kilka ciekawych trybów rozgrywki. Dla mnie 3 wyścigi ever po Burnoucie i NFS:HP (Wipeout jest poza rankingiem bo to król nad króle : )

 

Nie sledze branzy, wiec mam do was pytanie. Czy jest jakas "niekomercyjna" gra (jakikolwiek gatunek, czy to multi czy singiel), ktora oceny miala srednie, ale miala w sobie to "cos". Mecza mnie juz te wszytskie Uncharted'y, Bf3 i inne wielkie tytuly. Szukam gier ze swiezym/oldschool'owym/jakimkolwiek podejsciem, dajacym mase fun'u. CZy jakas jest na Ps3? :)

Star Wars the Force Unleashed 2, Alone in the Dark, Bionic Commando, Dark Void, Wolverine, Split/Second, WET, Pure, - polecam. najlepsze 'średniaki' w jakie grałem

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Split Second: Velocity czy Blur?

 

Split Second - jeśli nie grasz na multi, to bierz właśnie tę grę, singiel jest zdecydowanie lepszy niż w blurze, ale online niestety tutaj nie żyje i jest dość ubogie.

 

Blur - jeśli za to grasz na multi, to singiel tutaj jest tylko rozgrzewką. Jest to jedna z najlepszych gier wyścigowych z genialnie rozbudowanym multi, spędzisz tutaj 20x więcej czasu niż na singlu w SS. Dodatkowo co tydz. robimy właśnie ustawki tutaj na forum więc jest z kim grać :)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

MW3(mam mw2), bf3, uncharted 3 czy moze ps move( tylko zeby sie pobawic, a potem sprzedac ) ?

Wszystkie gry które wymieniłeś są dobre, a może nawet rewelacyjne i bardzo trudno ci coś poradzić nie znając twoich gustów.

BF3- mega pole walki, super gra zespołowa,troche błędów, ale solidny tytuł.

MW3- rewelka singiel, multi troszkę upierdliwe, ale szybkie i dynamiczne fragowanie.

U3- filmowość gry powodująca opad szczęki, rewelka multi.

Move- jeżeli nie wykorzystasz do Killzone 3 lub Resistance 3 ewentualnie Resident 5 czy Heavy Rain to szkoda kasy na inne pierdoły jakie na to wychodzą.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Co to w ogóle za pytanie. SS to marketingowe gówienko w ładnym opakowaniu. Disney dobrze promował swoją grę i dzieci kupiły ten bardzo przeciętny tytuł (do BP, czy HP nawet się nie umywa). Gra nie jest zła, ale jest jakieś 2-3 epoki w tyle za przegenialnym blur'em. Jak dla mnie wybór jest oczywistą oczywistością. W SS można zagrać i na zawsze zapomnieć. O dziele Bizarre nikt nie zapomni, a kiedyś nasze dzieci będą wspominać je jak my Super Mario Bros.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...