Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ra' timestamp='1334951509' post='2602232']

Panie i panowie. Potrzebuje dobrej sieciowej strzelanki na Ps3. do tej pory online w fpsy grałem jedynie na pc. Niestety cena ma tu spore znaczenie. Gra nie może być droższa niż 60zł. Znajdzie się jeszcze coś w co gra sporo ludzi i spełni wymagania? No i żeby miało +100 do za(pipi)istości :)

Killzone 2 albo BF:BC 2

Odnośnik do komentarza

ktora z czesci: God of War'ow jest na najlepsza wedlug was, najbardziej polecana, czy najbardziej podrasowana wzgledem graficznym, muzycznym, postaci(boosow), oraz fabuly ?

 

nie chce grac we wszystie tylko w ta najbardziej wypasiona, a potem jak sie do niej przekonam to sam zdecyduje.

 

Druga jest najbardziej reprezentatywna, tylko miej na uwadze, że to gra z poprzedniej generacji, jak chcesz miażdżącą oprawę, to trójka. Jednak to jedna z nielicznych serii gdzie wszystkie części są rewelacyjne.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

To zależy od tego czy jara Cię bardziej praca zespołowa czy samowolka. W Killzone 3 multi jest też w sumie taktyczny, ale mapy są znacząco mniejsze niż w takim BF. Choć BF3 dostarcza zapewne lepszych wrażeń. Feeling pola walki jest nie do porównania.

 

Ja mimo wszystko postawiłbym na BF3.

 

A tak poza tym, to nie wiem czy czesto zaglądasz do PS Store, bo tam możesz wypróbować (chyba) multi do Killzone 3 i kupić go jako osobny produkt, bez konieczności posiadania pełnej wersji gry. Choć kampania w KZ3 daje radę.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

ok zostało mi 50zl na PSN i mam dylemat. Zastanawiam się głównie nad flower lub pakietem wipeout, bo raczej nic innego nie ma sensu na psn (chyba że ma to napiszcie). Dodam, że journey przeszedłem i bardzo mi się podobało, flower sobie zassałem demko i również bardzo mi się podoba, tylko niestety nie ma demka wipeouta, a jestem prawie pewien, że mnie zniszczy : /

Jeszcze jakieś tam inne gry które mi po głowie chodzą to Lara Guradian~, Renegade Ops, I Am Alive, ale to raczej nic ciekawego w porównaniu do tych powyższych. Jeszcze może flow, ale to raczej po prostu bym kupił przy zakupie flowera, bo zostanie tam jakieś 20zl to w sam raz na flow.

 

No i nie wiem, wybrać bardziej ambitny projekt, czy może czysty fun : /

Wipeout na długo starcza?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...