Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie wiem czy to dobry temat do tego pytania, ale spróbuje.

Czy może ktoś polecić dobrego coopa po sieci( na dwóch)? Ale takiego trudnego, wymagającego planowania, kombinowania i dającego satysfakcje z każdego zwycięstwa, a nie banalnie prostego jak np. Borderlandy. Gramy teraz we dwójkę w coopa FarCry 3, na najwyższym poziomie trudności i coś w ten deseń byłoby idealne, ale brak ciągłości, sejwa i motywacji do gry, bo wszystkie rozdziały są od razu dostępne. Trochę chaotyczny ten post, ale może ktoś mnie zrozumie:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja bym brał SH D, ale ja mogę być skrzywiony na gry z Miasteczka... ;-)

Mi się udało jakiś czas temu kupić nówkę za chyba 70 zł.

W grę niedawno zacząłem grać i jak na razie mi się podoba, szczególnie że działa w 3D... :-)

Jak grałeś we wcześniejsze gry SH, to będziesz musiał przyzwyczaić się do trochę innego sterowania...

Odnośnik do komentarza

[..]

Co jest nie tak z tym sterowaniem?

Jest inne niż w poprzednich Silent Hillach, ale da się do niego przyzwyczaić. Jak jeszcze trochę pogram to pewnie trudno będzie się przestawić spowrotem... :-)

Odnośnie straszenia to miałem na razie 2 momenty strachu, ale liczę na więcej...

Miłego grania życzę... :-)

Odnośnik do komentarza

Od jutra stanę się szczęśliwym posiadaczem Play Station 3. Oprócz nadchodzących hitów jak GTA V, wartoby sobie pograć w starsze dobre tytuły. Do 2008 w konsolowe exclusive gralem na xboxie, wiec zalezy mi na a) ogolnie swietnych tytulach only ps3, oraz  tylko konsolowych z 2008 i mlodszych. Narazie pozamawialem  Red Dead Redemption, Heavy Rain. Planuje zakup rowniez Unchartedow i God of Wara. Cos jeszcze polecacie, czego cena nie bedzie jakos straszna?

Odnośnik do komentarza

Proszę o kilka gier.

 

1. Najlepsze horrory na PS3

2. Czy warto brać risena 2 na ps3?

 

Ad1. Wiem, że pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewasz, ale z czystym sumieniem napiszę: Dead Space. Z takich stricte horrorów to Siren BC (specyficzna seria, nie wszystkim podchodzi), ewentualnie Silent Hill Homecoming (też dyskusyjny tytuł).

Ad 2. Hell no! Fatalna gra, poczynając od fabuły, przez system aż na grafice (oraz bugach) kończąc. Do tego wersja na PS3 jest najgorszą ze wszystkich dostępnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiesz, jak to jest - w SH czy RE na PSX grało się za małolata (+10 do strachu), teraz ciężko o grę, która wystraszy starego konia (podobnie jest z filmami). Ot specyfika gatunku. Zapewniam jednak, że jeśli sam stworzysz sobie odpowiednie warunki gry w takiego Dead Space'a (gra po zmroku/dobre rolety, słuchawki etc.), jest duże prawdopodobieństwo, że odnajdziesz to, czego szukasz ;) Co do dwójki - gra ma swoje momenty ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...