Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się nie chwaliłem bo aż 3 dni. To z dzisiejszych dostaw:

P8pHjDC.jpg

Rom5:12 z Allegro. Nie będę czekał na reedycję ale kiedy się pojawi to i tak kupię jeszcze jedną kopię na czarnym winylu. Obok Plague Angel to dla mnie najlepsza płyta Marduka z Mortuusem.

Moenen of Xezbeth - Ancient Spells of Darkness - Pierwszy album chłopaków z Belgii. Black metal, mam jeszcze ich kasetę.

Sodom - Partizan "10 EPka z naklejoną na okładce naklejką z koncertami! Nie dało się na folii zabezpieczającej płytę!!!????

Reverorum Ib Malacht - chrześcijańki black/dark ambient ze szwedzkiej Upsali:kaz: Kiedyś nagrali "De Mysteriis Dom Christi":yao:

Sulphur Aeon - nie muszę przedstawiać....

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

5s8YIc5.jpg

Wczorajsze zakupy z Wielkiej Pyty, dziś przyniósł kurier DPD...

 

Beherit - ambient, dark ambient, electro. Dla mnie wcale nie taka kupa!

Marduk - Wormwood - Kupiłem ponieważ jest nadal w normalnej cenie, a tak poza tym to Marduk! Ładny PD w sam raz na ścianę :D

 

Tak poza tym to miałem dziś zalicytować Beherit Drawning Down The Moon 1st press z 1993 roku ale sprzedawca najwidoczniej dostał tłustego PMa bo zakończył akcję przed czasem:frog: Chciałem zalicytować 400 zł (na discogs 400 Euro). Tu co prawda nie było wkładki z tekstami, niemniej niezła gratka dla kolekcjonerów.

 

 

PS CO do mojego posta wyżej o kocie. Ja swojemu nie pozwalam podchodzić do płyt ani gramofonu.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Absolem ścigamy się?

https://allegro.pl/oferta/dissection-storm-of-the-light-s-bane-1press-nm-7779321356

Oczywiście gościu, jak to typowy Polaczek, oszukuje nazywając to wydanie 1st pressem bowiem niebieski winyl został wydany w 98 roku jako repress. Niemniej, to nadal nie lada gratka warta sporych pieniędzy. Tylko, że nie wiadomo ile u gościa liczy sobie cena minimalna bo na pewno nie ta zaczynająca się od 150 zł:yao: Poobserwuję, może coś zalicytuję ostatniego dnia. Może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Za 1st pressa 1026 zł to by była okazja :D  Największa szkoda, że ta płyta nie jest już chyba w obiegu Nuclear Blast tylko jakiejś kijowej firmy z USA.

 

https://allegro.pl/oferta/behemoth-evangelion-1st-press-megararytas-7781317851

Tutaj kolejny. Bez względu na to jak bardzo lubiłbym album, nie dałbym za niego tyle. Zwłaszcza, że wspomniany NB zamierza wydać wznowienie na winylu.

 

@Absolem Jak tam jakość tego 2Paca, którego kupiłeś? Warto brać tą wersję na winylu czy iść po kosztach i chapać na CD?

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ornit napisał:

Za 1st pressa 1026 zł to by była okazja :D  Największa szkoda, że ta płyta nie jest już chyba w obiegu Nuclear Blast tylko jakiejś kijowej firmy z USA.

 

https://allegro.pl/oferta/behemoth-evangelion-1st-press-megararytas-7781317851

Tutaj kolejny. Bez względu na to jak bardzo lubiłbym album, nie dałbym za niego tyle. Zwłaszcza, że wspomniany NB zamierza wydać wznowienie na winylu.

 

@Absolem Jak tam jakość tego 2Paca, którego kupiłeś? Warto brać tą wersję na winylu czy iść po kosztach i chapać na CD?

Winyl fajnie gra ale ta płyta to typowy mix pod cd, tak czy inaczej jest mocno detalicznie i z solidnym basem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W MM ostatnio promocja na winyle, więc postanowiłem oficjalnie zacząć swoją kolekcję. Wprawdzie nie mam jeszcze na czym ich słuchać, ale zbiory już można przecież zaczynać. A więc oto pierwsze czarne krążki jakie kupiłem: 

51030716_142939859956897_352807738753312 

 

Na cdki też promo, wyrwałem Jethro Tull - Aqualung i Pink Floyd - The Division Bell po 19.90 od sztuki. Zdjęć nie wrzucam, bo widzę że się tu wszyscy tylko winylami chwalą. ;)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ostatnio nie szaleję bo zamówiłem oficjalny zestaw kaset Burzum:yao:

xlHm35X.jpg

Znowu dużo czarnej muzyki. Te dwie płyty z lewej to pierwsze wydania winylowe czarnometalowych albumów zespołów pieśni i tańca z malowniczej Finlandii. Nazw nie wymienię bo za trudne jednak muzyka to samo ZŁOto.

Święty murzyn grający na trąbce John Coltrane. Z Biedronki!

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...