Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

I stawiasz sobie limit miesięczny, którego tym razem uda Ci się nie przekroczyć. Jesteś z siebie zadowolony, bo prawie koniec miesiąca, a Ty nawet nie myślisz o kolejnym zamówieniu. Rodzina Cię wspiera, cieszą się razem z Tobą, komplementuja Twą silna wolę. Aż w końcu idziesz do MM po żarówkę, widzisz takiego Saxona przecenionego o połowę i wszystkie postanowienia szlag trafia. ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz czekam już tylko na Abbatha i...może jakieś klasyki np. wydania europejskie Motley Crue sobie kupię ;)

 

edit: kurła!

027-ED93-C-2-E9-D-4346-B154-FCDC2-E6-EC6

Marduk - World Panzer Battle 1999 official bootleg. Zapis koncertu z 99 z Legionem na wokalu. Słychać głosy publiki, jakieś rozmowy. Kiedy słuchałem tego w drodze do pracy rozglądałem się wokół siebie bo myślałem, że ktoś coś do mnie mówi :D

Leviathan - Unfailing Fall Into Naught compilation wydane w tym roku przez twórcę Leviathana - Wresta. Dobry szajs jeśli ktoś lubi dsbm/usbm. Kupiłem do kolekcyji.

 

@Absolem https://allegro.pl/oferta/cd-mc-lp-amok-bathory-hazael-magnus-moon-tsa-furia-7930472561

Tu jest ciekawa aukcja:obama: Jakby okazało się, że ten kozioł jest prawdziwy to...:rayos:

Jeszcze godzinę temu było 830 zł...

 

 

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@ornit i myślisz że janusz z antykwariatu nie wiedział co ma i wystawił to na aukcję z jakimś szmelcem? na grupach fb ze sprzętem audio ludzie sprzedają stare radia z czasów prl jako super audio vinatge, polak potrafi a na pewno nie straci.

 

Tymczasem do mnie dzisiaj wszelkiej maści kurierzy przybyli gromadnie, tym razem same sztosy, zero wypełniaczy, wszystko pierwsze bicia. Dla mnie każda z tych płyt ma status kultowej. (Przy okazji dla kupujących na Discogs polecam interesy z Niemcami, to najuczciwsi sprzedający zaraz po Japończykach)

 

W tym przypadku wyjątkowa wartość bo jest to zwieńczenie mojej kolekcji Bathory i ostatnia cegiełka do kolekcji.

tsBqo5R.jpg

Przedstawiać nie trzeba, ciężkie do trafienia w rozsądnej cenie więc kupiłem w nierozsądnej ;)

e7g4iIo.jpg

KDwwRtx.jpg

Według mnie dwie najlepsze solówki Ozzego, czaję się jeszcze na Live and Loud ale chyba poczekam na reedycje która mam nadzieję wyjdzie.

dMoMLaY.jpg

 

Te płyty cieszą ogromnie brzmieniem, jakością i stanem w jakim udało mi się je kupić.

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.03.2019 o 21:01, Absolem napisał:

@ornit i myślisz że janusz z antykwariatu nie wiedział co ma i wystawił to na aukcję z jakimś szmelcem? na grupach fb ze sprzętem audio ludzie sprzedają stare radia z czasów prl jako super audio vinatge, polak potrafi a na pewno nie straci.

Nawet jeśli by nie wiedział wystawiając, to zrozumiałby, że coś jest na rzeczy, jeśli nagle 10 osób prosi o lepszej jakości zdjęcia tej płyty, bo nikt nie chce brać w ciemno. 

 

Jest też znaczna różnica pomiędzy org, a jego zdjęciami. 

Org

capture32djdg.jpg

Aukcja

capture24ejwb.jpg

 

Plus różnica w czcionce. 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Up Mówiłem że jakiś janusz biznes kręci, ładnie to sobie wymyślił je.ban.iutki niby stary antykwariat zlikwidowany...

 

Dzisiaj dotarło kilka wznowień.

 

Od dawna chciałem trafić pierwszy press ale cena trochę zaporowa, zdecydowałem się na reedycję od High rollers rec i ogromne zaskoczenie. Płyta pięknie wydana i do tego z master tape więc gra świetnie.

cuyLdXS.jpg

 

Wznowienie Celtic, wypchana po brzegi dwupłytowa edycja z plakatami i bookletem na kilkadziesiąt stron. Tom odwalił kawał świetnej roboty na bank dokupię jeszcze To Mega Therion

IXdlvcG.jpg

 

Szwedzki Triumphator, połowa obecnego Marduka i cały Funeral Mist, edycja z epką i slipmatą. Świetny album i bardzo ładnie wydany, Szwedzi wiedzą jak to robić.

fOxTZXj.jpg

 

Trochę inny klimat, moje ostatnie odkrycie, płyta o właściwościach hydroksyzyny, jazz, elektronika, trip hop, relaksująca i świetna płyta na zwolnienie obrotów. Bardzo polecam.

AcUhMGh.jpg

 

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

IMG-1286.jpg

W tym tygodniu u mnie na bogato. Na początek dwie reedycje Motley Crue "shout at the Devil" i "Dr Feelgood". Na forum Steve'a Hoffmana przeczytałem, że z dobrym masteringiem i opłaca się brać więc są dla mnie legit.

Trzypłytówka Arkhtinn IIIIIIIIVV - nikt nie wie kim są, skąd są. Po posłuchaniu 5-ciu minut na yt stwierdziłem, że są niesamowici i muszę to mieć.

Podobna sprawa z Mahr - Antelux. Ci sami goście co w Arkhtinn. Inny projekt. Brakuje mi jeszcze dwóch albumów i będę miał wszystkie pokemony.

Niebieska okładka - Drastus ostatnia płyta wydana przez Norma Evangelium DIaboli. Francuzi. Za(pipi)isty album:banderas:

Niżej - Satanic Warmaster "Strength & Honour" reedycja Northern Heritage z 2014 roku na białym placku. Kupiłem ją od Werwolfa i poprosiłem o podpis na okładce:banderas: Łącznie z chorą ceną za przesyłkę z Finlandii zapłaciłem ponad 90 Euro:frog: Ale się opłacało!:kaz:

I na koniec Acid Witch - o Jezusiu! Jaki ten album jest ciężki! Jak te wokale d(pipi)ją! Mógłbym słuchać w nieskończoność!:obama: Reedycja Hells Headbangers z 2018 roku!

F20-F4-A2-E-3-E74-4484-9549-8616-BFE4052

Na koniec reedka Xasthur, która przyleciała w tydzień z JuEsEj od Scotta. Też poprosiłem o podpis :)

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem dopiero raz i jest dobrze - rozkręca się w drugiej połowie, brzmi jak stary Nocturnus, chociaż The Key to nie jest. 

W Aisamerch się rozpędzili z wysyłka, nawet dzwonił specjalnie gościu prosił żeby nie ripować :reggie:

Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Troszkę nowości/staroci z ostatnich zakupów

 

Marduczka wziąłem bo trafiło się za śmieszne pieniądze, PD unikam ale Rom to dla mnie najlepsza płyta w dorobku, warto mieć pierwszy press.

PcsqCph.jpg

 

Na Imperatora czaiłem się od dawna ale cena skutecznie odstraszała ale udało się i jest, Vltimas dla mnie solidny kandydat do płyty roku, pięknie wydany box Triptykon na trzech dziesiątkach, jakość dźwięku wbija w kanapę.

8DUQaya.jpg

 

Jedna z najważniejszych płyty w historii BM

EFYeohG.jpg

 

RSD bardzo kiepski jeżeli chodzi o asortyment w tym roku ale coś tam wpadło, Komedy mam sporo a ten różowy już dzisiaj jest rarytasem i ludzie się o niego tłuką.

aUgeyt3.jpg

 

Reedycja 2paca za śmieszne pieniądze w empiku plus pierwszy press Republiki w idealnym stanie, łącznie z insertem, dosyć ciężki do trafienia ale co tam Obywatel Ciechowski to jeden z najlepszych tekściarzy w historii Polskiej muzyki rozrywkowej.

SCcNtE8.jpg

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

burzum.jpg

Burzum "In The Arms Of Darkness" pełna dyskografia na kasetach wydana w tym roku przez Darkness Shall Rise Productions. Limit do 1000 wyprzedany przed oficjalną premierą (gościu ze względu na popyt podniósł limit z 750). Oficjalne wydanie wszystkich kaset, przypinka, naszywka, plakaty, pocztówki i książeczka. Przepiękne wydanie. Raczej ma cieszyć oczy niż być czymś praktycznym. Już nie pamiętam ile za to dałem. Z wysyłką chyba 600 zł. Z kolekcjonerskiego punktu widzenia chyba było warto:rayos:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ariana.jpg

Moja rozrastająca się kolekcja płyt Ariany Grande:rayos:. Brakuje mi drugiej (jest w chorej cenie na winylu) i pierwszej, która nigdy nie ukazała się w tym formacie.

 

W prawym dolnym rogu split francuskich czarnych legionów Vlad Tepes/Belketre. Reedycja z ubiegłego roku wydana nakładem Drakkar Productions. Leśne granie na całego:shieeet:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...