Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takiego situłejszona. 21 stycznia zamówiłem płytę z jednej norweskiej wytwórni. Zapłaciłem PayPalem. Czekam tydzień i (pipi). Status bez zmian. Wysłałem maila. Jednego, drugiego i nadal nic się nie dzieje. Odnalazłem ich na bandcampie i typ raczył mi odpowiedzieć "w przyszłym tygodniu". Okej. Czekałem kolejny tydzień. Nic... Wysłałem maila, cisza. W poniedziałek otworzyłem spór i przez PayPala wysłałem wiadomość do sprzedawcy. Do wczoraj się nie odezwał więc pociągnąłem sprawę dalej i po godzinie dostałem maila od PP o zwrocie pieniędzy. Po minucie ta (pipi)a napisała, że rzekomo wysłała mi płytę a nie mają w zwyczaju informować klientów o wysyłce produktów. Poprosił też o zwrot ka$y kiedy dostanę paczkę w swoje ręce:dynia: (pipi)a, ja nie wiem czy ci s(pipi)eni Norwegowie to się za jakiś królów świata uważają i naprawdę tak mają za(pipi)ane w swoich łbach od dobrobytu czy co:rayos:

 

 

edit: Oczywiście nie jestem polaczkiem i kiedy odbiorę paczkę wyślę gościowi pieniądze ale póki co nie wierzę mu jak psu.

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj poszedłem na pocztę po paczuszkę z Nuclear War Now! Productions. Zamawiałem od nich już raz i postanowiłem nagrać krótki filmik prezentujący jak należy pakować płyty. Sorry za mlaskanie i braki w słownictwie. Wyższej szkoły nie kończyłem, książek nie czytam, do teatru nie chodzę. Youtuberem też nie będę.

 

A tutaj to co zamówiłem

IMG-0930.jpg

Leviathan - The First SubLevel Of Suicide czyli pierwsze "legitne" wydanie tego albumu na winylu z błogosławieństwem Wresta.  W USA to TRVE KVLT.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z EMP pudełka zewnętrzne często docierają do mnie rozwalone albo ze szparą na 1/3 długości. Poza tym wspieram jedną z organizacji dobroczynnych przez fanimani(kupujesz coś przez ich zakładkę i dany sklep ma obowiązek odliczyć z zakupu kilka procent na daną fundację) i EMP anulowali mi 4 ostatnie wpłaty/dotacje na co złożyłem skargę oskarżając ich o oszustwo (jak już się zobowiązali do brania udziału w tym programie to niech nie robią w (pipi)a potrzebujących :/ ). Już u nich nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przyszło :)

IMG-0971.jpg

Romek swoją najnowszą płytę pakuje w najprostszy cienki kartonik do LP, skleja raz taśmą i wysyła w siną dal za 20 zł DPD.

 

Sinmara - najnowszy album Islandczyków na limitowanym winylu. Krążek zbiera bardzo dobre oceny, jednak ja tam nic szczególnego nie słyszę. Ale kolekcyja się rozrasta..

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

IMG-1041.jpg

Powinienem udać się na terapię uzależnień. To część mojego zamówienia (a to nie koniec na ten miesiąc). Nie pokazuję 7-mio calówek i kaset.

 

Z góry na dół:

Funereal Presence - Achatius - Black z USA. Pretendent do albumu roku. Poważnie

Thy Dying Light - The Last Twilight MLP - Black z UK. Raczej nie posłucham. Do kolekcji:kaz:

Midnight - Sweet Death and Ecstasy - Uzależniłem się od tego albumu słuchając skradzionych mp3. Amerykańcy thrashowcy za miesiąc zaatakują Warszawską Hydrozagadkę. Super zespół, genialny album

Evilfeast - Elegies of the stellar Wind - Polski black

BLASPHEMY - GODS OF WAR . Specjalne wydanie NWN! z Naszywką naklejką i plakatem oraz czerwoną płytą. Blackmetalowi skinheadzi. Pokazałem ten zespół koledze, który sympatyzuje z takimi ruchami i wykazał tym zainteresowanie. Następnie odwróciłem okłądkę na drugą stronę żeby mu pokazać członków zespołu i zobaczył murzyna:shieeet: Uwielbiam pokazywać albumy tego zespołu rasistom:yao:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

@ornit jak Ty sobie radzisz z tym katem? dla mnie to jest synonim wiochy od której dostaję wysypki na jajach. Zupełnie nie trawię tego zespołu a Kostrzewski powinien śpiewać w kabarecie, reszta kozak płytki.

@second super sprzęcik, Rega to solidna firma i będziesz zadowolony, gratulacje za odwagę z Budką Suflera, za smarka kupiłem kiedyś tą płytę, pierwszy press :D. Sentyment do starej Budki z Borysewiczem jeszcze został. Dylan super płytka bardzo lubię i szanuję, wznowienia Gojiry grają bardzo zacnie poniżej też wklejam. Muse nie słucham.

 

U mnie też kilka "nowości" 

Bardzo lubię tą płytkę Celtic, to właściwie początek Triptykon który również bardzo cenię. Utwór A dying god... powoduje ciary zawsze kiedy słucham. Angel Witch klasyczny heavy metal w za(pipi)istym stylu.

Ec3yZGW.jpg

Ten Venom to jedna z najlepszych koncertówek i do tego greatest hits, Gojira, moim zdaniem najlepsza płyta w dyskografii, wznowienie gra świetnie.

e2l4ZEt.jpg

Dwa klasyki w pierwszych wydaniach.

woWcruB.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja...

IMG-1110.jpg

Mediamarkt:ohboy:

 

@second 

Cytat

Już prawie ostatnie winyle w tym miesiącu, obiecałem żonie ;)

To się tak zaczyna. Potem kupujesz coś nowego, odkładasz na półeczkę a kobieta pyta:

- Kupiłeś coś nowego? Miałeś już nic nie zamawiać w tym miesiącu!

- Nie, to już od dawna tu stało...:frog:

Potem zaczynasz przekierowywać przesyłki do parcel shopów, prosisz listonosza o nie zostawianie awiza w skrzynce aż w końcu wynajmujesz na mieście składzik i wszystko tam trzymasz:yao:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...