Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to tak dobre jak ostatni album Ariany Grande, niemniej trzeba się cieszyć z tego co jest:rayos:

possessed.jpg

Kupiłem na clear vinylu bo limit 200 sztuk:kaz::dynia: Śmiechowa z tych limitów skoro wypuszczono pewnie z 10000 różnokolorowych kopii tego albumu:dunno:

 

 

@tukan Jaki kolor i skąd masz? Ja nadal czekam na swoją kopię ze sklepu Relapse...

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@ornit zwykły czarny z ebay, załapałem się na promo -5f do zakupu więc dałem 14f, wczoraj kupione, dziś słucham :banderas:

 

Po jednym odsłuchu no tak trochę średnio, trumpetig ecstasy jakiś lepszy flow miało. Thundering Hammers zaje/bioza, Armory of Obsidian Glass - przeszli sami siebie, prześwietny numer. Angels Gather Here mocno inspirowane ostatnim splitem z the body. Mogli by wrzucić trochę więcej wolnych/średnich temp, jak na Rudiments od Mutilation. Downward/Burning Myrrh/ spoko napier/dalacze. Reszta z leksza meh.

 

 

Edytowane przez tukan
Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa. Dziś wyszedł ze mnie Janusz bo przypomniało mi się, że zara będą wysyłać płyty Ciemnego Tronu z Peaceville/Burning Shed więc wskoczyłem do sklepu online a tam okazało się, że zamówiłem fioletowego vinyla Old Star a brzydki zielony jest niby "ekskluzywny"(tiaaa, w Agonii też można zamówić...) dla Peaceville. Zgłosiłem się więc do supportu o to czy nie da się wymienić płyty na zieloną. Pech chciał, że po godzinie dostałem tracking paczki ale odezwała się też babeczka z obsługi klienta, która napisała, że nie mogą wymienić ale mogą anulować mi zamówienie i zwrócić kasę to wtedy będę mógł złożyć zamówienie na interesujący mnie kolor. Odpisałem jej, że super ale dostałem już potwierdzenie nadania, na co ona odpowiedziała, że znalazła moją paczkę i czeka na decyzję. Po szybkiej kalkulacji poprosiłem o anulowanie zamówienia i zwrot pieniędzy. Oczywiście nic nie zamówiłem bo mogę mieć tego winyla o 1/3 taniej z Polski niż z UK:rayos:

 

A ta naprawdę zamówiłem zieloną płytę i żeby mi się to jakoś kalkulowało dodałem 3 x 7" box set "limitowany i dostępny" jedynie z Peaceville

:dynia:


 

Odnośnik do komentarza

@ornit ten box 3x7 jest w EMP i pewnie o wiele mniej kosztuje.

Pamiątki z ostatniego koncertu, uważam też że ostatni Kriegsmaschine to najlepszy black metalowy album rodem z polski od wielu lat.

20190530_200705.jpg

Wyrwane za grosze na czerwonych limitkach.

20190530_200648.jpg

Pierwsze bicia, co tu reklamować.. klasyka

f5f1a73769b1.jpg

Doskonały live i znakomita opowieść od Genesis

20190530_200619.jpg

I troszkę rozrywkowej muzy, obie kapele bardzo cenię.

20190530_200635.jpg

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Absolem W EMP jest box bez naszywek, bez zadrukowanych kopert i chyba z płytami tylko w czarnym kolorze a to bardzo ważne dla kolekcjonera:obama:

 

U mnie doszły takie winyle:

Nocturnus AD "Paradox"

Destroyer 666 "Phoenix Rising"(repress reedycji lol)

1349 "Dodskamp"

 

Zdjęcia będę wklejał już tylko na specjalne okazje :newell:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

darkthrone.jpg

3 x 7" vinyl box z dwoma naszywkami to jedynie taki bajer kolekcjonerski. W tle zielona płyta z Peaceville, której będę słuchał.

nowosci.jpg

Deathspell Omega z Hellthrashera

1349 

Departure Chandelier((pipi)a! Zapomniałe, że już postowałem to)

Nocturnus AD

 

Teraz czekam aż w środku tygodnia kurier dstarczy mi prawdziwego graala. W połowie maja pojawiła się w pewnym australijskim distrze płyta, która sprzedała się w ciągu 2-3 godzin a teraz ludzie wystawiają ją po 200+ Euro na discogsach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Znaczy nie wiem co to znaczy specjalne biedronkowe ale tak różnią się od innych tłoczeń bo z tego co pamietam są tłoczone na zamówienie dla Lidlów i Biedronek

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, _Be_ napisał:

ale tak różnią się od innych tłoczeń bo z tego co pamietam są tłoczone na zamówienie dla Lidlów i Biedronek

No głupoty opowiadasz, to są w większości płyty z katalogu back to black i bezpośrednio z universal, żadne tam specjalne biedra edition, to samo co w empiku itd. 

 

Edytowane przez Absolem
Odnośnik do komentarza

no z katalogu back to black zamówione specjalnie przez lidle/biedronki, ziomek wydawał winyl jakis czas temu swojej kapeli i pisał do tłoczni i dostał takie info, że będzie trzeba poczekać z pól roku na tłoczenie winyla bo mają zamówień po pachy własnie plyt dla dyskontów w :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Nieprawda! Z Biedry mam Coltrane'a i Guns'n'Roses, które nie zostały wydane przez Back to black. W dodatku w Biedrze, z tego co się orientuje można teraz kupić też ostatnią płytę Nine Inch Nails, która nie miała jeszcze reedycji.

 

Co do samego Back to Black to faktem jest, że tłoczą płyty na potęgę ale nie są to płyty pokroju Biedronkowej "Coli" tylko normalne pełnoprawne wydania, które można znaleźć w każdym innym sklepie.

Odnośnik do komentarza

Moje nowe nabytki.

Wypełniony po brzegi miodem box, jeżeli ktoś jest fanem pozycja obowiązkowa.
20190603-214012.jpg

Nowy Mispyrming wyje.bał mnie z butów, Deathspell jeszcze muszę docisnąć.

20190603-213941.jpg

Nowy album EABS, jest czego posłuchać, po interpretacjach Komedy przyszedł czas na autorski debiut i jest bardzo dobrze, jeżeli ktoś lubi jazz polecam bardzo.

20190603-213959.jpg

Iggy prosto z biedry :cebula:

20190603-213857.jpg
 

 

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

(pipi)a! Ten nowy Darkthrone jest za(pipi)isty! Nigdy nie byłem ich wielkim fanem, od lat uważając duet Norwegów za jeden z najbardziej przereklamowanych zespołów, ale kawałki z Old Star zrobiły na mnie ogromne wrażenie i z każdym kolejnym odsłuchem ta miłość się pogłębia. Niesamowita sprawa.

 

@Absolem Nie wiem jak z kasą będzie ale też czaję się na ten box Venoma :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

EMP to najgorsze (pipi), clickbaitowy sklep. Nigdy więcej nic tam nie kupię. Drugi miesiąc czekam na limitowaną edycję ostatniej płyty Kampfara. Niby nie mieli jej na stanie, jednak w opisie czas oczekiwania wynosił "jeden tydzień". Przy okazji wziąłem najnowszego Exumera bo była wysyłka za free. Poprzednio miałem taką samą sytuację zamawiając Rammsteina i soundtrack z The Dirt. Po tym jak nie potrafili sprowadzić tego drugiego przez dwa miesiące, zadzwoniłem do nich i wysłali mi samego Rammsteina, natomiast resztę kasy oddali (dobrze, że za wysyłkę sobie nie doliczyli:rayos:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...