Skocz do zawartości

Czy piractwo jest kradzieżą?


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bedzie siedzial w areszcie do rozpoczęcia rozprawy, dostanie grzywne 2-5 tys, zawiasy, kuratora. Kolejny sukces organu ścigania w walce z przestępczością.

 

>>Już nie dowiemy się, kto wysłał do wydawcy "Gazety Wyborczej" Lwa Rywina. Białostocka prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie zamieszanej w manipulacje przy tworzeniu ustawy medialnej tzw. grupy trzymającej władzę.

 

Tak to właśnie kur.wa jest.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Miałem w tamtym roku przeszukanie chaty. Koleś od którego brałem gry na Xa wpadł i wpadły też wszystkie adresy, w tym mój i paru moich kumpli. Przeszukali, ale nic nie znaleźli, konsole pare miesięcy wcześniej sprzedałem. Przesłuchanie potem, ale koleś był spoko i zrobił tak żebym nie miał żadnych nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
tu sie mylicie bo jest ustawa która pozwala policji wejść do domu lub mieszkania jeśli jest"prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa" czyli w teorii mogą wejść do każdego mieszkania i potem powiedzieć "sory jednak nie popełniliście przestępstwa"

 

 

To jest parodia. Na wszelakich gieładach komputerowych nie sposób przemknąć nie będąc zaczepionym 20 razy przez panów (nie reguła dupcie też czasem są :/ ) handlującymi pirackim softem. Filmy i gry. Jest wszystko. Wszyscy o tym wiedzą, wie zapewne i Policja ale....wszyscy to pierdo.lą. Raz na jakiś czas wbiją komuś na chatę, skują koleżkę, całą akcję pokażą w Teleexpresie (ten monumentalny wręcz najazd kamery na piracki soft :/ normalnie jak u Spielberg'a) i tyle w tym temacie się dzieję. This is madness.

Odnośnik do komentarza
A czy ściąganie gier na psxa jest przestępstwem ? Kupienie niektórych oryginałów jest niemożliwe , snesorama - wszystkie gry na psxa jakie wyszły stronka działa od kilku lat

 

 

Moim zdaniem nawet to jest "zle".Chociaz niektore rzeczy mozna wybaczyc bo wiadomo ze jesli nie mozesz kupic jakiej gry bo np. zostala wydana tylko w japonii itd. to juz lepiej zebys ja sciagnal i zagral niz nigdy nie zobaczyl.(sam sie przyznaje ze gram w niektore gry na psx'a na emulatorze bo juz nigdzie tych tytulow nie dostane)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...