Skocz do zawartości

Starcraft II


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię za bardzo grać na piecu, ale wszyscy tak tę grę zachwalają, że grzech nie spróbować i nie znać.

Czy na moim kompie pogram chociaż na średnich detalach? Jest już leciwy, więc nie wiem, czy w ogóle próbować.

Patrząc w system na panelu sterowania w Windowsie XP, to procek Athlon 64 x2 5600+ 2,81Ghz, 2GB RAMu, karta graficzna Gigabyte 8600GT. Da się na tym sprzęcie pograć, czy mam sobie wybić tem pomysł z głowy? Z góry thx za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie będe grał w to w multi (najwyżej pyknę pare razy by spróbować jak się gra). Raz, że brak czasu i inne gry do ogrania (niedługo wysyp), dwa - nie widzę się w toczeniu wielogodzinnych bojów w RTSa ;) To jak mówicie, że na średnich gra powinna śmigać, to może w najbliższym czasie zainwestuję. Nawet growi laicy o tym gadają, to chociaż pogląd trzeba mieć ;) A może Ktoś z Was podzieliłby się kodem na demo? Jakby co to proszę o PW.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Słuchaj Starcraft2 ma naprawdę małe wymagania, jeżeli chcesz poprostu pograć. Jak bardziej zależy ci na milionach fps-ów itp to pewnie, że musisz mieć dobry sprzęt. Ja gram w tą grę nawet na komputerze: AMD Athlon 2400+ z 2 gb ramu i Radeonie x1650 (jak jestem u rodziców). Wszystko na low, ale w singlu da się grac i to całkiem znośnie.

 

Nie wiem co prawda co będzie jak najedzie mnie protoss i całą flotą puści te wszystkie samolociki, ale na razie do tego nie dopuściłem.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Ale mowa o jednokrotnym zalogowaniu? Po uruchomieniu gry nie muszę się nawet logować aby opcja ta była dostępna, a rozpatruję po prostu udostępnienie gry bratu mieszkającemu gdzie indziej, co by mógł sobie przejść kampanię. Czy muszę mu udostępniać całe konto, czy wystarczy, że raz się zaloguje i będzie mógł grać potem już normalnie jako gość?

Odnośnik do komentarza

Nie gram w Starcrafta II, ale pracuję w kawiarence internetowej, gdzie żeby udostępnić klientom opcję Play as Guest muszę właśnie najpierw zalogować się do BN - za każdym razem, gdy uruchamiam grę. W przeciwnym przypadku po kliknięciu w ten przycisk pojawia się informacja o konieczności uprzedniego zalogowania się.

Odnośnik do komentarza

restream lub jak ktoś jest cierpliwy oficjalna strona

 

TG-Intel STARCRAFT II Open Season1 - pierwsza duża oficjalna liga SC2.

głównie koreańce z kilkoma zaproszonymi graczami z poza korei.

 

właśnie trwa pierwsza gra Idra vs jakiśkoreaniec. tragiczny komentarz/kontrola kamery i duże problemy z streamem jak na razie...

więcej info na gosugamers.net

 

----

niespodziewanie chyba Idra 2-0. genialne gry. w drugiej koreaniec mega szybka nuka, ale podobnie jak w sc:bw nie specjalnie się to przydaje...

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

W końcu się złamałem i sprawiłem sobie SCII. Na razie w multi grałem głównie UMS'y (;>), ale placementy udało mi się rozegrać (miałem strasznie łatwe mecze i trafiłem do platynowej ligi, ale pewnie prędko spadnę do złotej).

 

Tak właściwie to chciałem po prostu napisać - jeśli ktoś chce pograć to dodajcie mnie na BN - rik (673)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...