Skocz do zawartości

Darren Aronofsky


Banny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

"the wrestler" - nowy film aronofskiego z mickey rourke w roli głównej ma mieć swoją premierę na festiwalu w wenecji (zresztą bierze udział w konkurskie). potem zabiera się jak pewnie wszyscy wiedzą za nowego robocopa :).

 

co do "żródła" to nie wiem sam co myśleć, z całą pewnościa potrzebuje kolejnego seansu. trochę drażni zbytnia chaotyczność, nagromadzenie wątków, ale warto docenić sferę audio-wizualną (mensell jak zawsze z klasą), zwłaszcza, że podobno wykonaną całkowicie bez użycia komputerów (reakcje chemiczne kręcone pod mikroskopem, tak na świeżo skojarzyły mi się "te wspaniałe bąbelki w tych pulsujących limfocytach" antonisza ;)). do tego zaskakująca gra wspomnianego jackmana. w każdym razie nadal numerem jeden zostaje u mnie jego debiut czyli doskonałe "pi".

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

"Pi", ten film naprawdę zagotował mi w głowie. Jedyny film, który oglądałem z 5-6 razy (nie licząc filmowych powtórek na Polsacie ^_^ ). Za 3 go zrozumiałem (a właściwie, to pomogła mi w tym pani doktor od Historii teatru :lol3: ). Źródło, jest bardziej przystępne i już przy drugim seansie "wszystko wiesz" (bez pomocy osób trzecich :D )

Na nowe filmy Aronofskiego, zawsze czekam z wywieszonym jęzorem. Bardzo specyficzne kino.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

Żródło fajne jest, ale juz mnie tak nie zmiażdżyło jak Requiem czy Pi.

 

jednak zagięła mnie informacja o tym, że w tym filmie nie ma efektów komputerowych tylko za pomocą jakichs tam reakcji chemicznych i innych babelków je robili. za to bije pokłony bo efekt jest piorunujący.

 

btw. Aronovsky robi teraz jakis nowy film???

Odnośnik do komentarza
btw. Aronovsky robi teraz jakis nowy film???

 

"the wrestler" - nowy film aronofskiego z mickey rourke w roli głównej ma mieć swoją premierę na festiwalu w wenecji (zresztą bierze udział w konkurskie). potem zabiera się jak pewnie wszyscy wiedzą za nowego robocopa :).
Edytowane przez wozek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość maciek88

The Wrestler jest juz dostepny na rapidach i innnym dobrodziejstwie i wlasnie ciagne bez zadnej skazy na sumieniu bo sorry, ale niech mnie pocaluja w ch...ja, u nas ten film dopiero w maju do kin napiera. co nie znaczy tez, ze wowczas sie na niego nie wybiore. enjoy!

 

27% ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...