Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi nudny odcinek z rzędu, temu serialowi powoli kończą się jaja. Mogliby w końcu dać jakiegoś madafakerskiego demona do rozwałki, a nie tylko jakieś przychlasty, aniołowie i ci debile z czarnymi oczami.

 

Poza tym trochę irytuje mnie to, że twórcy cały czas idą na łatwiznę przedstawiając wszelakie siły wyższe pod postacią zwykłych ludzi. Założę się, że ostatni fight z Lucyferem będzie równie spektakularny co walka pudziana z nejmanem.

Odnośnik do komentarza

Wali mnie w jaki sposób mieliby to zrobić, końcówka tak czy inaczej powinna być bardziej epicka niż pierwszy lepszy odcinek wyciągnięty ze środka serii. Tym bardziej, Panowie, że tu do jasnej cholery nie chodzi o jakieś tam polowanie na złego stwora, ale o APOKALIPSĘ i starcie z samym Lucyferem.

 

 

Nie wiem, może na was serio to nie robi żadnego wrażenia, ale mnie takie ratowanie się półśrodkami (na zmianę z idiotycznymi wymówkami) już powoli zaczyna naprawdę irytować. A nawet żenować. Kiedy zobaczyłem scenę rozmowy Sama i Deana z Joshuą w Ogrodzie poczułem się autentycznie zrobiony w balona. I te kretyńskie wytłumaczenie - "Widzicie tutaj to, co chcecie". No comment, równie dobrze mógłby powiedzieć "Sorry chłopaki, mieliśmy za mały budżet" albo "Scenarzystom nie wystarczało wyobraźni, żeby wymyślić coś lepszego, dlatego...nakręciliśmy tą scenę w ogrodzie botanicznym. I finito".

 

 

Osom.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem usatysfakcjonowany bardzo bardzo. Pewnie nikt już nie ogląda Smallville , ale to najlepszy przykład na to jak podwyższony budżet(chociaż nie wiem czy z supernatural jest tak bardzo słabo)może konkretnie zjebać sprawę. Zawsze był przyjemny serialik do herbaty i ciastek przed obiadem, ale to co się z tym gównem stało w tym sezonie to jest prawdziwa APOKALIPSA. Więcej kasy = tandetne CGI w KAŻDEJ niemal scenie, wszystko jest EPICKIE i TAK (pipi) KOLOROWE, a każda scena tak jebie dziadowskim CGI w paincie, że matko boska ratuj.

 

Jakby superntaul miało takie być, albo wzorem innych obecnych seriali V i Flasz Forward, gdzie nawet sceny na głupiej ulicy kręci się w bluboxie to byłoby kiepsko

Odnośnik do komentarza

Nie no, trochę narzekam, ale nie uważam, żeby cały serial był od razu skopany. Jeszcze nie. Co więcej, obecnie jest to chyba jedyny serial jaki oglądam i w sumie jeden z nielicznych, których nie odpuściłem sobie po trzecim sezonie.

 

Mam tylko nadzieję, że jak najszybciej skończy się to całe pieprzenie o apokalipsie i bracia wrócą do oldskulowego wybijania demonów. Czyli do tego, w czym ta seria zawsze była najlepsza.

Edytowane przez Kazuo
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony szkoda, że nie zakonczy się to tak jak myślałem. Jakiś wielki boom na koniec, Apokalipsa, Dean vs Sam itp, z drugiej strony ciekawe jak pociągną nowy sezon.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony szkoda, że nie zakonczy się to tak jak myślałem. Jakiś wielki boom na koniec, Apokalipsa, Dean vs Sam itp, z drugiej strony ciekawe jak pociągną nowy sezon.

Niewątpliwie będzie jakiś nowy wątek - wcale bym się nie zdziwił jakby wątek apokalipsy się skończył za parę tygodni.

Odnośnik do komentarza

Moze oszczedzaja budzet na ostatni odcinek sezonu. Serial nie mial dotad oszalamiajacego budzetu wiec trudno wymagac by toczyla sie jakas epicka wojna przez polowe sezonu. Nawet jesli byloby to fajnie.

 

 

Bardziej mnie juz razily piekielne psy = ujecie na pusta podloge + puszczony odglos warczenia. Najtanszy efekt specjalny swiata ;)

Odnośnik do komentarza

Nowy odcinek rewelacyjny, a następne szykują się jeszcze lepiej. W ciągu najbliższych 3 odcinków dostaniemy "walkę "z Zarazą, Śmiercią i na końcu z samym Lucyferem. Oj, będzie sie działo :D

 

No i Kazuo powinien się cieszyć, bo ilość tanich efektów specjalnych w tym odcinku wzrasta i pewnie w następnych też ich tyle będzie :P

 

BTW, ciekaw jestem czy dziecko-antychryst z super mocami się jeszcze pojawi.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Jak tu nie kochać tego serialu?;]

 

 

No i przynajmniej widać jak żałośnie by to wygladało jakby naćpali taniego CGI.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Bardzo ładny, na pewno nie najlepsza zapowiedz w historii serialu, ale i tak daje rade

 

 

*najlepsza była ta z utworkiem Kansas w tle:) http://www.youtube.com/watch?v=Bm-4iR9cKV4

 

 

A ten utworek z promo 5*22 to jakiś na potrzeby supernatural czy też może jakiś zespól? Bo ja tylko to znalazłem;]

 

 

To też było fajne;] http://www.youtube.com/watch?v=R0Fz_egtEgc&feature=related

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...