Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja teraz mam odwrotnie. Zawsze oglądałem ten serial dla dalszych wydarzeń, a odcinki poboczne traktowałem jako zapychacze. Teraz mam gdzieś szatana i apokalipsę. Chce więcej epów komediowych, bo w tym sezonie są wyjątkowo ciekawe;]

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ja obejrzalem. Dobry ep, ale juz nie jest do smiechu. Tytul odcinka "Abandon all hope" dobrze pasuje. Teraz bedzie chyba ponad miesieczna przerwa przed nastepnymi odcinkami. Jak mozna sie domyslic, fabula zaczyna ruszac z kopyta i robi smaka na nastepne odcinki. Plus pojawil sie nowy aktor ktorego bardzo lubie.

Odnośnik do komentarza

Nic specjalnego ten odcinek.

 

Eric Kripke, twórca Supernatural, zdradził co nieco fabuły kolejnych odcinków Brianowi Tuittowi, człowiekowi siędzącym z w telewizyjnym biznesie, który był na tyle miły i podzielił się z nami kilkoma istotnymi szczegółami dotyczącymi kolejnych odcinków piątej serii, jak i szóstej! Czytacie na własną odpowiedzialność.

 

- Pojawi się reszta Jeźdźców Apokalipsy. Kripke jest szczególnie dumny z Głodu, jest ona bardzo ciekawie przedstawiona.

- Chłopaki w tym sezonie zobaczą niebo. Kripke żartuje: "niebo wygląda podobnie do Vancouver".

- Bóg na pewno się pojawi, zapewne w okolicach finałowego odcinka.

- Rola Michała została obsadzona, ale nazwisko aktora trzymane jest w sekrecie. Anioł pojawi się w jednym z następnych odcinków.

- Kripke bardzo umiejętnie umieścł dawkę tzw. fandomowego humoru, ale w reszcie sezonu będzie go dużo mniej.

- Castiel na razie nie liczy się w anielskiej hierarchii. Jest teraz upadłym aniołem, podobnie jak Lucyfer.

- Amulet jeszcze się pojawi. Brak pierścienia na palcu Deana nie ma nic wspólnego z końcem świata.

- Kripke nie miałby nic przeciwko ponownemu występowi Jeffreya Deana Morgana w Supernatural, ale Morgan jest obecnie bardzo zajęty. "Jest teraz wielką gwiazdą filmową!" - mówi.

- Sezon szósty jest w pierwszej fazie planowania. Nie ma jeszcze nic pewnego.

- Co takiego wymyśli w sezonie szóstym, żeby pobić motyw apokalipsy? Nie wymyśli nic. "Jeśli stworzysz coś wielkiego, potem trzeba zrobić coś skromniejszego." Być może wrócą klimaty sezonu pierwszego.

- Kripke na pewno planuje szósty sezon Supernatural. Sam i Dean zostaną na 100%.

 

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Skonczyla sie przerwa, yaaaaaaay

 

Nowy odcinek (5x11) calkiem dobry.

Szkoda troche ze przerwa od watku glownego. Zaczynalo sie robic ciekawie Taki klasyczny Monster of The Week, pare fajnych motywow, troche humoru i uzalania sie. Milo sie oglada ale mogloby byc lepiej. Z drugiej strony, PUDDING!

 

Odnośnik do komentarza

Pudingggg!!

 

Hehe

 

Ten serial nie miał słabego odcinka, nie inaczej jest w przypadku 5x11, aczkolwiek spodziewałem się czegoś więcej po przerwie. Mimo wszystko masa zabawnych momentów, zaczynając już od samej rozmowy z psychiatrą:)

Odnośnik do komentarza

Nie czaję o co chodzi. Ludzie jarają się tym serialem, a to jakieś rzadkie jest. Obejrzałem z kobitą pierwsze 8 ep i zgodnie stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej tracić na to czasu. Sory, ale każdy odcinek kojarzy mi się z mega infantylną historyjką grozy dla młodzieży w wieku 12 - 15 lat. Po prsotu nie mogę oglądać tego bez wyrazu zażenowania na twarzy. Odcinek z duchem który powodował katastrofy lotnicze przelał czarę goryczy XD.

Odnośnik do komentarza

Czego oczekiwałeś od tego serialu, horroru? No to niestety nie w tym miejscu.Tutaj fabuła poszczególnych odcinków często opiera się na miejskich legendach i innych popularnych historyjkach o duchach, wilkołakach, wampirach, zombiakach itd, które są dośc absurdalne, ale przyjemnie się je ogląda, bardzo często nie są ode wymyślane "z du*y" tylko oparte na historyjkach, które opowiadamy sobie przy ognisku :P W pierwszym sezonie główny wątek nie jest praktycznie w ogóle prowadzony, więc każdy odcinek skupia się właśnie na pojedynczych historyjkach, dopiero później serial się rozkręca i skupia na głównym wątku. A co nam się podoba w serialu? Ciekawy główny wątek, sprytnie wpleciony w poważną atmosfere humor, no i Sam i Dean, którzy są po prostu rewelacyjnym duetem, dopiero poźniejsze sezony skupiają się bardziej na ich relacjach, problemach itp. no i ogólnie wszyscy ich kochają.

9.5/10 dla 4 sezonu od INGu i mnóstwo innych pozytywnych recenzji i opinii musi o czymś świadczyć. Ja bym ci radził dać szanse temu serialowi, bo z każdym sezonem serial ewoluuje i naprawdę jest FAJNY.

Odnośnik do komentarza

Nie czaję o co chodzi. Ludzie jarają się tym serialem, a to jakieś rzadkie jest. Obejrzałem z kobitą pierwsze 8 ep i zgodnie stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej tracić na to czasu. Sory, ale każdy odcinek kojarzy mi się z mega infantylną historyjką grozy dla młodzieży w wieku 12 - 15 lat. Po prsotu nie mogę oglądać tego bez wyrazu zażenowania na twarzy. Odcinek z duchem który powodował katastrofy lotnicze przelał czarę goryczy XD.

Na pewno nie bede namawiał i przekonywał. Tracisz chyba jedyny serial, który z odcinka na odcinek staje się coraz lepszy, a ma juz 5 sezonów (prawie 6). Albo jesteś dziwny, albo takie są uroki oglądania takich serialów "z kobitą".

Odnośnik do komentarza

Z dużym wysiłkiem dotrwałem do 3 sezonu i pomimo zapewnień, że "będzie lepiej", lepiej wcale nie było. Tak jak wspomniał Marlon, tematyka odcinków jest żywcem wzięta z horrorów klasy D, a jak do tego jeszcze dodać sztucznych i irytujących bohaterów i jakiś zarys fabuły o rodzinnej vendettcie, to wychodzi z tego bardzo ciężkostrawna mieszanka. Właściwie to tylko czekałem aż jakiś duch, demon czy inny wąpierz zapewni braciom zejście z tego świata w jakiś niewyobrażalnie okrutny sposób. Ciągle jednak powstają nowe epizody, więc to raczej pobożne życzenia :( .

Odnośnik do komentarza

Ja bym radził jednak dotrwac do 4 sezonu i obejrzec pare odcinków z niego(bo główny wątek dostaje tutaj kopa), jak nadal nie będzie Ci się podobac, no to już raczej szans nie ma, że polubisz ten serial.

 

Właściwie to tylko czekałem aż jakiś duch, demon czy inny wąpierz zapewni braciom zejście z tego świata w jakiś niewyobrażalnie okrutny sposób.

 

Dokładnie taka scena jak opisujesz ma miejsce w finale 3 sezonu ;)

 

 

Naprawde 4 sezon to już zupełnie inna bajka, główny wątek wychodzi na pierwszy plan, bohaterowie zaczynają miec problemy ze sobą i w ogóle się robi bardzo ciekawie.

Aha, i choc moge się zgodzic, że tematyka poszczególnych odcinków jest na poziomie horrorów klasy D ( i tak na marginesie nie wiem co w tym złego, bo po pierwsze ogląda się to zawsze przyjemnie, po drugie ciężko by było wymyślać rewelacyjną historie godną oskara (czy co to sie tam dostaje), na każdy odcinek) to nazywanie bohaterów sztucznymi i irytującymi trudno mi strawić.

I przypominam, że ten serial to NIE JEST stricte horror, raczej przygoda z lekką domieszką komedii, troche dramat(od 4 sezonu)

W zasadzie to nie wiem czemu sie tak uczepiliście tych "historii z horrorow klasy D" Przecież cała magia tego serialu w tym tkwi, często widac, że twórcy puszczają oczko do widza, bo potworki z jakimi zmagają się bracia są jednym wielkim absurdem.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Istnieją ludzie, którym nie podoba się Sopranos, wiec czemu nie miałoby być ludzi ktorym nie podoba si Supernatural?

 

 

Nowy odcinek jak zwykle:) Te zabawne lubie najbardziej, nawiązali do wątku głównego w jednym zdaniu pod koniec, ale olewam to, bo zawsze wolałem odcinki humorystyczne niż te z poważne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przemocna była scena jak gościu zjadał swoje paluchy z frytkami :)

 

Też się spodziewalem walentynkowego zapychacza i tak się w sumie ep zaczął. Widać scenarzyści zrobili sobie jajca, bo odcinek walentynkowy szybko zmienił się od sceny z kupidynem (też niezły motyw xD) w coś bardziej poważnego

 

i brawa za jeźdźca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...