Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Śmieszny odcinek, taki luzacki z dala od apokalipsy. Ale i tak najciekawsza była zapowiedz tego co będzie w kolejnych odcinakach na koncu epa. Jestem podjarany.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Śmieszny odcinek, taki luzacki z dala od apokalipsy. Ale i tak najciekawsza była zapowiedz tego co będzie w kolejnych odcinakach na koncu epa. Jestem podjarany.

 

Odcinek raczej sredni ale tez podjaralem sie zapowiedzia a szczegolnie tym

dzieckiem demonem

 

 

 

Paris hilton dala rade

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza

Ten serial jest dla mnie najlepszy kiedy okazjonalnie robia sobie przerwe od powaznej osi fabularnej i robia te humorystyczne, jednorazowe odcinki. Dracula na mopedzie, swiadomy pluszowy mis popelniajacy samobojstwo, ten odcinek gdzie Dean ciagle kopie w kalendarz... Ten ep nie byl tak dobry ale ten zwiastun na koncu, wow. Balem sie ze apokalipsa spowoduje wieksza powage ale jednak tworcy znalezli miejsce dla humoru. I musze powiedziec, ze czytajac zapowiedzi spodziewalem sie, ze Paris polozy role, ale okazala sie nawet nienajgorsza. Z pewnoscia Supernatural miewalo gorsze popisy aktorskie ekhemnowarubyekhem. Najwieksza wada odcinka to ze nie bylo Castiela. Misha Collins jest chyba najlepszym aktorem w tym serialu.

Odnośnik do komentarza

Ten serial jest za mocny po prostu xD Kolejny dobry odcinek, ale też kolejny miażdżący motyw gdy

 

Cas opowiada o tym dziecku (hybrydzie) , taka poważna atmosfera, generalnie w jakimś tam stopniu ważny fabularnie moment .. i nagle siada na poduszkę pierdziuszkę xD (pipi)a, przemocne

 

 

!

Edytowane przez Happymieso
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja sie nie wybije i rowniez stwierdze ze naprawde dobry odcinek. Koncept ktory w zwiastunach wydawal mi sie troche niemadry zostal dobrze zrealizowany. Fajna, niejednoznaczna postac Patricka, przypomina mi troche trickstera. W zasadzie nie jest potworem, nikogo nie wrabial w gre a mowil jasno jaka jest stawka, nawet dal wygrac tamtemu staruszkowi. Pod koniec bylo mi go zal. Stary Dean rzadzil.

Odnośnik do komentarza

Odosze wrazenie, ze autorzy probuja zrobic wszystkie niepowazne odcinki w pierwszej polowie sezonu, zeby potem zaczac apokalipse pelna para. Nastepny odcinek tez bedzie niepowazny z tego co widze. Jesli o mnie chodzi moga olac apokalipse i robic do konca odcinki tylko w tym stylu.

 

Parodie fantastyczne. Reklama rozwalajaca. W czasie transmisji chyba puscili ja w normalnym bloku reklamowym z tego co czytalem na zachodnich forach, obejrzenie tego by mnie rozwalilo. Jak zwykle na koniec powialo powaga ale mi nie przeszkadzalo, chociaz rzeczywiscie jedzie od tego czyms, co autorzy wymyslili teraz, a nie od poczatku. Nie wyszlo jednak najgorzej i daje nadzieje ze

zobaczymy jeszcze Gabriela w tym sezonie. Moze moglby sie zdecydowac pomoc braciom, hmm? Naprawde lubie tego aktora. W polowie odcinka jak Castiel zapodal ze gosciu jest zbyt potezny jak na trickstera myslalem, ze sie okaze, ze jest bogiem. Jestem ciekaw jak rozwiaza kwestie boga.

.

Odnośnik do komentarza

Jakbys wczesniej nie mial takich skojarzen zwiazanych z naczyniami. Naprawde bylo Ci potrzebne rzucenie prosto w twarz tego porownania?

Sorry, ale odcinek genialny w kwestii parodii seriali i konwencji odcinka, ale poza zapowiedziana wczesniej przez rekacje Cas'a i Trickstera sensacyjna (i mega naciagana) informacja o tym ostatnim to nic specjalnego.

Z poczatku tez myslalem, ze to moze byc Bog, ktoremu cos sie poprzestawialo czy cholera go wie, ale od akcji w sitcomie juz wiedzialem sie, ze Trickster to aniol, jakkolwiek banalnie to zostalo wyjasnione. Ja chce Belle jako zla, uwodzicielska sluzebnice Lucyfera w skorze z biczem w rece :P

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...