Skocz do zawartości

Supernatual


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Lucyfer bedzie sie ukrywal przez 20 odcinkow a bracia beda sa polowac na demony

 

Właśnie tego się obawiam. Serial w piątym sezonie zwyczajnie zacznie już nudzić, bo do prawdziwej apokalipsy nie dojdzie, gdyż to "tylko serial" z bardzo ograniczonym budżetem. Dlatego 5 sezon powinien być ostatnim i niech zostanie skrócony do 12 epizodów, a fabuła mogłaby oscylować tylko wokół głównego wątku.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

<!--quoteo(post=1845913:date=19 05 2009, 17:41:name=Tommo)--><div class='quotetop'>CYTAT(Tommo @ 19 05 2009, 17:41) 1845913[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->Lucyfer bedzie sie ukrywal przez 20 odcinkow a bracia beda sa polowac na demony<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Właśnie tego się obawiam. Serial w piątym sezonie zwyczajnie zacznie już nudzić, bo do prawdziwej apokalipsy nie dojdzie, gdyż to "tylko serial" z bardzo ograniczonym budżetem. Dlatego 5 sezon powinien być ostatnim i niech zostanie skrócony do 12 epizodów, a fabuła mogłaby oscylować tylko wokół głównego wątku.

Lucyfer

pojawi się już w pierwszym lub drugim odcinku i będzie regularnie występował,więc wasza teoria pada

 

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze, że od połowy 4 sezonu serial zaczął mnie nudzić. Kiedy się skończyło nadawanie? Ja ostatni odcinek obejrzałem dopiero parę dni temu. Finał ciekawy, ale już mi się to trochę ciągnie. I tak obejrzę 5 sezon, ale powinni już kończyć.

 

Najlepszy okres, to imo od połowy pierwszego, do 3 sezonu. W trzecim już zaczął mnie wkurzać nadmiar demonów, czyli zwykłych ludzi z czarnymi oczami. W poprzednich odcinkach demony były silne i rzucały bohaterami jak chciały, a potem to nawet na pięści się pojedynkowali (Sama idzie zrozumieć z wiadomych względów). W 4 sezonie dużą świeżością było wprowadzenie

aniołów, ale i oni spowszednieli po jakimś czasie. Castiel stał się ci.pką, którą każdy mógł pomiatać itd.

 

 

tęsknie za tą, co podkradała wszystko w 3 sezonie, co miała angielski akcent. Szczerze mówiąc liczyłem, że rozwinie się jakiś wątek miłosny z Deanem ;]

 

 

no i Ruby w 4 sezonie była chu.jowa. Wolałem tą blondynę. A sam motyw, że chodziło w ostatniej pieczęci, że

trzeba zabić Lilith to chyba na kolanie pod koniec scenarzyści wymyślili. To po chu.j ona się ukrywała, a nie poszła do Sama i nie dała się zabić na samym początku? To, że Ruby wrobiła Sama, to też chyba w połowie wymyślili.

 

Odnośnik do komentarza

Podwójne tak. Z sezonu na sezon jest coraz lepiej, a nawet na samym początku nie było zle. No i nowy sezon zaczał się bardzo dobrze. Wiadomo jak bedzie wygladał Lucyfer i wcale nie będzie to jakis lachon z American Next Top Model.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dobry poczatek sezonu.

 

 

- Calkiem fajny casting Lucyfera. Gosciu byl niezly w Dexterze .

- Castiel wrocil, w sumie nikt chyba nie kupil jego smierci ale i tak jego nagle pojawienie sie i masakrowanie aniolow to diablo dobre wejscie.

- Podoba mi sie, ze tworcy ciagle robia sobie jaja z bardziej obsesywnych fanow.

- Mam nadzieje ze serial wroci do zasady "no chick flick moments" bo juz troche mam dosyc melodramatycznych sytuacji gdzie wszyscy maja lzy w oczach.

- Slabo kojarze kim jest Meg?

 

Odnośnik do komentarza
Slabo kojarze kim jest Meg?

 

 

 

 

 

Meg to jest ten demon co cchiał ich wykonczyc w 1 i 2 sezonie, a własciwie polował na ich starego. Wtedy był blondynką o krotkich włosach

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

4x02 fajny ale jedna rzecz mnie troche niepokoi

ze Sam zaszlachtowal dwoch nastolatkow, ktorzy nie mieli w srodku demonow. Troche to ciezkie ale ignoruje to i zamiast tego martwi sie glodem na krew. Przeoczenie autorow czy umyslne przemycenie czegos mocniejszego? Bo w amerykanskich serialach glowni bohaterowie rzadko podrzynaja gardla niewinnym, nawet niechacy. Przynajmniej dobrze ze nie sprobowal pic ich krwi, lol.

Odnośnik do komentarza

4x02 fajny ale jedna rzecz mnie troche niepokoi

ze Sam zaszlachtowal dwoch nastolatkow, ktorzy nie mieli w srodku demonow. Troche to ciezkie ale ignoruje to i zamiast tego martwi sie glodem na krew. Przeoczenie autorow czy umyslne przemycenie czegos mocniejszego? Bo w amerykanskich serialach glowni bohaterowie rzadko podrzynaja gardla niewinnym, nawet niechacy. Przynajmniej dobrze ze nie sprobowal pic ich krwi, lol.

 

Może uznali, że głupio rozwiązali motyw Sama i chcą to naprawić. Mnie osobiście wkurzyło to, że nagle bez powodu stracil swoje moce. Liczyłem na jakiś mały sparing pomiędzy Samem a Deanem

Odnośnik do komentarza

Ale mowie o zakonczeniu, nie przez przypadek chyba dwwaj głowni bohaterowie są tymi całymi

naczyniami

dla kluczowych postaci w serialu. No ale zobaczymy, mi by pasował taki koniec.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...