Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A tak serio to ostatnio oglądałem coś takiego co się nazywało Stukostrachy:)

Początek lat 90 Klasyka ponoć :P

Fajny filmik

No Stukostrachy to jeden z moich ulubionych horrorkow, a dzis po obejrzeniu Mgly ktory to film okazal sie naprawde genialny uwazam ze da rade przeniesc wizje S.Kinga na ekran. Wlasciwe Stukostrachy i Mgla sa w bardzo podobny klimacie (ujecia, filtry, charakterystyczna obraz), obsada aktorska raczej drugiej kategorii ale dobrana idealnie. Moze w weekend wezme sie w koncu za Red Rose (tez na podstawie opowiadania S.Kinga) ale to bite 4.5 godziny wiec trzeba sie solidnie przygotowac.

Odnośnik do komentarza
Moze w weekend wezme sie w koncu za Red Rose (tez na podstawie opowiadania S.Kinga) ale to bite 4.5 godziny wiec trzeba sie solidnie przygotowac.

Polecam Red Rose ;) Nie jest to może obraz z Mgły, ale dość ciekawie zrealizowany film, który na pewno nie nudzi... Ostatnio nawet mogliśmy go podziwiać na małym ekranie...

Odnośnik do komentarza

Polecam À l'intérieur aka Inside by Alexandre Bustillo & Julien Maury. Film wrecz masakrycznie brutalny, do tego z doskonala rola Béatrice Dalle w roli psychopatki, bardzo dusznym klimatem, dziwaczna, budujaca chory klimat muzyka i swietnym finalem. Scena gore sa bardzo mocne i doskonale zrobione. Prawie z krzesla spadlem w pewnym momencie. Dla horrormaniakow mus, bo to imo jeden z najlepszych horrorow 2007r. I szczerze nie polecam osobom co bardziej wrazliwym

 

na zachete pozwole sobie zacytowac kolega Embalmera z najlepszej strony horrorowej w pl :) :

 

"À l'intérieur" to dzieło sztuki prosto z najohydniejszych czeluści piekieł, intensywny orgazm niewiarygodnego terroru, eksplozja krwi i pierwotnej brutalności"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
ja oglądałam wczoraj Event Horizon. ; o co film. jeden z takich, które wywołały na mnie wielkie wrażenie. gęsia skórka itp. xD

Zgadzam się ;) Film nietuzinkowy i na pewno godny obejrzenia... polecam dla co wybrednych horroro- maniaków ;)

Odnośnik do komentarza
W sumie oglądałem tylko jeden film, który mnie nawet przeraził- Descent aka Zejscie.
Oooo tak..The Descent ogladalem pierwszy raz bardzo dobrze sfurgany i film mnie poprostu zniszczyl..klimat mnie przygniotl jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem...to fakt :/

Fakt, horror odbiegający tematyką od rutyny straszenia... ciekawy, dreszczyk towarzyszy nam cały czas, niesamowicie zaskakuje zakończeniem :P

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

ta, jeszcze były "Żaby" i "Szczury" ;] w ktoryms z tych filmow gigantyczny kogut zadziobal goscia w kurniku. oblesne to bylo nieziemsko, przynajmniej dla kilkuletniego dziecka. od tamtej pory nie cierpie dziadostwa ;] kur znaczy sie.

Odnośnik do komentarza
szukam jakiegos horroru ktory mozna obejrzec z dziewczyna. zebym ja sie smial a ona bala.

Nacho Cerda-Aftermath

Nie... no, najbrutalniejsze gore chłopakowi podsuwasz :lol: On zemdleje a ona dostanie zawału :( Film bardzo realistyczny, tylko dla ludzi o mocnych nerwach i niewrażliwych :spox:

Edytowane przez ^i^_AiszA_^i^
Odnośnik do komentarza

Czołem.

 

Szukam dobrych horrorów (wiem, że to very oryginalne :P ). Chodzi mi jednak tylko i wyłącznie o filmy, których "straszność" polega na umiejętnym operowaniu ciekawym klimatem, niesamowitą atmosferą, niedomówieniem fabularnym i zagadką, a nie - pospolitymi ostatnio - stertami flaków i hektolitrami krwi.

 

Coś ala stary dobry "Egzorcysta" lub "Opętanie" Żuławskiego, ale w żadnym wypadku jakieś "piłopodobne" trywialne rąbanki.

 

Proszę o pomoc; są w ogóle dziś takie filmy z tego gatunku? (najlepiej byłoby wskazac dany film i krótko go scharakteryzować).

 

Z góry thx i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem ostatnimi czasy 28 tygodni później.Kurcze fajny nawet film.Fajne akcje ze snajperami kiedy dostali rozkaz strzelania do wszystkich,fajny motyw pościgu ojca - zombie za synem.Ogółem nawet ciekawy horror:)

 

A właśnie,nie orientujecie się jaki to ma być horror(?) niebawem w kinach z polskimi aktorami?Gdzieś przewinęło mi się to migiem i nawet nie znam tytuły.Wrr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...