Skocz do zawartości

HORROR


Rekomendowane odpowiedzi

Akcja z duchem dziewczyny, który siedział na karku jej ukochanego. Dziewczyna popełniła samobójstwo z jego powodu. Moze i nie był zbyt straszny ale kilmacik całkiem niezły :)

 

To jest droga Moniko "Shutter", Azjatycki o wiele lepszy - amerykanski remake wyprany z klimatu z gosciem z "Jeziora Marzen" w roli glownej.

oglądałam własnie tą azatycką wersję :). Amerykańskich horrorów nie oglądam praktycznie wcale. Bardziej mnie obrzydzają niż straszą niestety. Rozczarował mnie Hostel i kontynuacje Piły. W miare niezła była "texańska masakra piłą mechaniczną".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akcja z duchem dziewczyny, który siedział na karku jej ukochanego. Dziewczyna popełniła samobójstwo z jego powodu. Moze i nie był zbyt straszny ale kilmacik całkiem niezły :)

To zes zapodala pieknego spoilera. Na miejscu osob, ktore nie widzialy jeszcze Shutter mocno bym sie wku.rwil <_<. Do tego pogrubione zdanie to jest raczej po polskawemu napisane. Gdybym nie widzial filmu, za chu.ja nie wiedzialbym co i na kim siedzi.

Odnośnik do komentarza
Akcja z duchem dziewczyny, który siedział na karku jej ukochanego. Dziewczyna popełniła samobójstwo z jego powodu. Moze i nie był zbyt straszny ale kilmacik całkiem niezły :)

To zes zapodala pieknego spoilera. Na miejscu osob, ktore nie widzialy jeszcze Shutter mocno bym sie wku.rwil <_<. Do tego pogrubione zdanie to jest raczej po polskawemu napisane. Gdybym nie widzial filmu, za chu.ja nie wiedzialbym co i na kim siedzi.

Masz rację. Te moje skróty myślowe :nonie: . Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to nie ma spoilera ;)

 

Odnośnik do komentarza
Akcja z duchem dziewczyny, który siedział na karku jej ukochanego. Dziewczyna popełniła samobójstwo z jego powodu. Moze i nie był zbyt straszny ale kilmacik całkiem niezły :)

To zes zapodala pieknego spoilera. Na miejscu osob, ktore nie widzialy jeszcze Shutter mocno bym sie wku.rwil <_<. Do tego pogrubione zdanie to jest raczej po polskawemu napisane. Gdybym nie widzial filmu, za chu.ja nie wiedzialbym co i na kim siedzi.

Widzisz, ja nie oglądałem filmu i dopóki byś nie pogrubił tego i napisał, że to spoiler tobym pojęcia nie miał.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Czytałem ten temat od strony z początku 2007r, ponieważ nigdy specjalnie horrorów nie oglądałem, a chcę obejrzeć coś naprawdę dobrego. W tym celu zrobiłem listę filmów, które polecaliście. Jeżeli wg was czegoś dobrego brakuje to dopiszcie, a jeśli dodałem jakieś (pipi) to napiszcie, że to nie jest warte oglądania itp.

 

 

28 Dni Później

Hellraiser

Suspiria

poltergeist

Omen

A Tale of Two Sisters

Egzorcysta 1,3

The Blair Witch Project

Red Rose

Egzorcyzmy Emily Rose

À l'intérieur

Jenifer,

Piętno,

Opowieść Haeckela,

Inferno

Ukryty Wymiar

Krąg (wersja amerykańska)

The Thing

Dolina Cieni

Resident Evil

Jacob's Ladder

Evil Dead 2

Dead Alive

Ichi the Killer

Mirrors

 

Lista zmieniona.

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza

Kobieta Jeleń z Masters of Horror

To nie jest horror i z założenie nie miało być nim. I tak warto obejrzeć jak całą serię (obie nawet) Masters of Horror ale jest tam trochę przeciętniaków.

A jeżeli prawie w ogóle nie oglądałeś horrorów to na twojej liście obok klasyków (The Thing) są przeciętne filmy (Dog Soldiers czy Ring made in USA).

Dodaj do listy Evil Dead 2, Dead Alive i Ichi the Killer (nie specjalnie straszak ale wart zobaczyć kilka scen).

Odnośnik do komentarza
Ukryty Wymiar

Krąg (wersja amerykańska)

The Thing

www.strach

Amerykański "Krąg" jest świetny (tym bardziej jeżeli nie miałeś wcześniej styczności z japońskim pierwowzorem).

Do listy dałbym jeszcze pierwszego "Resident Evil" (oglądając przy dobrym nagłośnieniu murowany zawał), a z klasyki "Jacob's Ladder" (może nie super przerażający, ale za to pochłania klimatem, i ma kilka fajnych powiązań z Silent Hill). Odradzałbym z kolei oglądanie "Pory Mroku" i "Wzgórza mają oczy" (tym bardziej totalnie spaszczonej dwójki).

Odnośnik do komentarza
Akcja z duchem dziewczyny, który siedział na karku jej ukochanego. Dziewczyna popełniła samobójstwo z jego powodu. Moze i nie był zbyt straszny ale kilmacik całkiem niezły :)

To zes zapodala pieknego spoilera. Na miejscu osob, ktore nie widzialy jeszcze Shutter mocno bym sie wku.rwil <_<. Do tego pogrubione zdanie to jest raczej po polskawemu napisane. Gdybym nie widzial filmu, za chu.ja nie wiedzialbym co i na kim siedzi.

Widzisz, ja nie oglądałem filmu i dopóki byś nie pogrubił tego i napisał, że to spoiler tobym pojęcia nie miał.

Na forum zawsze czytasz tylko pogrubiony tekst?

 

 

Blair Witch Project

Black Sheep

13 Duchów

Egzorcysta 2

The Blair Witch Project (po co drugi raz?)

Dom na przeklętym wzgórzu

Te sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Czytałem ten temat od strony z początku 2007r, ponieważ nigdy specjalnie horrorów nie oglądałem, a chcę obejrzeć coś naprawdę dobrego. W tym celu zrobiłem listę filmów, które polecaliście. Jeżeli wg was czegoś dobrego brakuje to dopiszcie, a jeśli dodałem jakieś (pipi) to napiszcie, że to nie jest warte oglądania itp.

 

Zejście

28 Dni Później

Hellraiser

Suspiria

poltergeist

Omen

A Tale of Two Sisters

Egzorcysta 1,3

The Blair Witch Project

Red Rose

Egzorcyzmy Emily Rose

À l'intérieur

Jenifer,

Piętno,

Opowieść Haeckela,

Inferno

Ukryty Wymiar

Krąg (wersja amerykańska)

The Thing

www.strach

Dolina Cieni

Resident Evil

Jacob's Ladder

Evil Dead 2

Dead Alive

Ichi the Killer

 

Lista zmieniona.

www.strach - tak glupiego filmu nie widzialem, juz nawet nie pamietam o czym to bylo al bylo tragiczne

Odnośnik do komentarza

jakis horror przez ktory nie bedę spał? Bo ostatnio cieńko z tym :/ jakies 2-3 akcje podczas calego filmu gdzie mozna sie bać, a poza tym wieje nudą. Chyba ze ja mam jakies dziwne poczucie strachu. Ale chciałbym dobrego horroru przy ktorym caly czas bede siedział jak na szpilkach. Poleci ktoś cos?

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja moge polecic filmik ktory nie pozwala sie nudzic, nie w sensie ze caly czas strasza, atakuja, ale nie ma chwil nudy.

Rouge , o krokodylu zabojcy, naprawde fajny filmik. Niby wszystko bylo, ale faaaajnie sie oglada.

Odnośnik do komentarza

A ze starosci (97 chyba) moge Ci polecic event horizon najlepszy horror ever wg mnie, nie jest to straszak typu wyskakujace zza rogu "BUUUU", tylko budowany stopniowo przytlaczajacy klimat.

 

@Milan - rouge jest lekkim filmem, spi sie po nim spokojnie, ale bardzo fajna produkcja no i radha mitchell jest ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...