Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Sam wybiłem po prostu ghule, ale tu jest napisane co zrobić w twojej sytuacji:

Talk to Phillips about the possibility of a peaceful negotiation, then bring the proposal to Allistair Tenpenny. He will tell you that if you convince tenants Mr. & Mrs. Wellington, Mr. Ling, Ms. Montenegro and Ms. Lancaster to have the ghouls as neighbors, he'll let them move in. Passing a speech check (for positive karma) or a stealthy assassination (for negative karma) for each of the five residents will convince Tenpenny to grant the ghouls access.

 

Alternatively, you can take the love letter from Susan Lancaster's desk and show it to Millicent Wellington, who will then proceed to murder both her husband Edgar and his lover Susan. Stealing from Anthony Ling and Lydia Montenegro's store safes will also cause them to leave the next time you talk to them.

Ogólnie zamiast pytania na forum polecam:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_Wiki

Odnośnik do komentarza
Byłem już u ghuli. muszę teraz nakłonić mieszkańców i będzie git. tylko nie wiem jak to zrobić ;D

Musisz rozwinąć um. retoryka na conajmniej 90% by mieć możliwość skutecznego przekonania tych osób do zaakceptowania ghuli w wieży. U każdej z tych postaci będziesz miał dialogi z procentową możliwością powodzenia przekonania rozmówcy. Jak retorykę podszkolisz to procenty wzrosną i szansa będzie większa.

 

A poza tym w moim sigu masz linka do wikipedii Fallouta.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

http://fallout.wikia.com/wiki/Arlington

 

Patrz co znalazłem po wpisaniu we wspomnianej encyklopedii Fallouta frazy "Arlington". Nauczcie się ludzie szukać w necie. To nie jest trudne. Osoby takie jak ja nie mają encyklopedii w głowie i też musza poszuakć by wam dać odpowiedź. Wynika z tego jedna puenta - jak ja mogę wyszukać to każdy "zagubiony" również.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Witam. Mam 2 pytania: Dostalem misje z jakims gosciem, ze musze znalezc jakas Unie. Gdzie to jest na mapie ?? I gdzie znajde zapasy NukaColi ?? Bylem w fabryce, ale lipa, z duper super marketu wychlalem na poczatku gry.

Do maruderów:

Jak zwykle czepiacie sie ludzi że zadaja pytania. Po to jest forum, by zadawać pytania a jak sie wam nie chce odpowiadać/szukac odpowiedzi to nie piszcie.

 

A teraz na temat:

A co do pytań to pewnie szukasz Świątynie Uni. Północny wschód od Megatona, na wschód od Paradise Falls. Zapasów Nukacoli Quantum nie ma nigdzie. Zazwyczaj znajduje sie jedną dwie sztuki w róznych miejscach rozsiane po całej mapie. W całej grze jest około 90 butelek. Kilka sztuk znaleźć mozna w rozwalonych tirach - 3 tiry w róznych miejscach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...