Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

W budynku radia powiedzieli mi, ze zezwolenia na nauczenie mnie kozystania z niego moze mnie nauczyc jakis typ, ktory sie znajduje w jakims laboratorium. Czy ktos w was wie moze gdzie sie ono znajduje?

Musisz iść do Cytadeli Bractwa Stali, pogadać z Lyonsem a potem z Gunnym. Obaj powinni być na placu głównym.

 

Do miejscówki trafiasz popychając wątek główny :]

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy ta kwestia była poruszana, ale byłem w MM w Opolu, widzę jest Fallout 3, pytam się czy po Polsku, dostałem odpowiedź, że tak, czy to możliwe? Na okładce nie ma żadnych oznaczeń i jest cała po angielsku okładka.

 

napewno nie po polsku :) jeszcze takiej wersji na konsole nie ma , z tego co podała cenega to do mikołajek ma juz być ale nic jeszcze dokladnie nie wiadomo kiedy, i bedzie cała po polsku czyli pudełko instrukcja tez :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Od momentu, w którym wybrałem się na feralne ghoule z moim shotgunem, system walki wręcz pokochałem :D

 

BOOM! HEADSHOT!

 

 

edyta:

Przerobiłem swoją postać na Freddy'ego Krugera. Mam na ryju maskę ghoula, na głowie brązowy kapelutek a moją bronią jest rękawica z pazurami deathclawa. Teraz muszę znaleźć sweterek w paski, lol.

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza
Przerobiłem swoją postać na Freddy'ego Krugera. Mam na ryju maskę ghoula, na głowie brązowy kapelutek a moją bronią jest rękawica z pazurami deathclawa. Teraz muszę znaleźć sweterek w paski, lol.

Oj tak. Obejrzałęm ponad 100 screniaczy z recki Voodoo Extreme i maska ghula to jest kozak jakch mało. Rękawica Deathclawa to już w ogóle piękna rzecz. Autorski pomysł Bethy to strzał w dychę.

Odnośnik do komentarza
Od momentu, w którym wybrałem się na feralne ghoule z moim shotgunem, system walki wręcz pokochałem :D

 

BOOM! HEADSHOT!

 

 

edyta:

Przerobiłem swoją postać na Freddy'ego Krugera. Mam na ryju maskę ghoula, na głowie brązowy kapelutek a moją bronią jest rękawica z pazurami deathclawa. Teraz muszę znaleźć sweterek w paski, lol.

 

Możesz zarzucić fotą? Jestem ciekaw tego Krugera. :P

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że to wszystko. Chyba że nazywać miastami trzydomkowe osady...

 

Słupek88 - z chęcią zarzucę moją postacją, ale to dopiero za kilka dni. Legalnego inaczej Falla i przerobionego kloca musiałem zwrócić, ale nie bójta żaby - legal już w drodze do mnie. 150zł na popularnym serwisie aukcyjnym, zakup ze wszech miar udany.

Odnośnik do komentarza
Obawiam się, że to wszystko. Chyba że nazywać miastami trzydomkowe osady...

 

Słupek88 - z chęcią zarzucę moją postacją, ale to dopiero za kilka dni. Legalnego inaczej Falla i przerobionego kloca musiałem zwrócić, ale nie bójta żaby - legal już w drodze do mnie. 150zł na popularnym serwisie aukcyjnym, zakup ze wszech miar udany.

 

Kiedy PL wersja do cholery? :[

Koniec listopada/początek grudnia - tylko Cenega wie dokłądnie kiedy. Ileż można to wałkować.

Odnośnik do komentarza

Trochę zawiodłem się na Falloucie3, chciałem podejść do niego jak zupełnie innej gry, ale to niestety niemożliwe. Uczucie nostalgii cholernie mocne. Najgorsze wady: bolączki Obliviona, tj widok TPP, kupa lokacji które nadają się tylko do spenetrowania (loot), niemrawi aktorzy yebiący klimat, mimika twarzy a raczej jej brak. Stanowczo za mało konkretnych, dużych lokacji, mam na myśli jakieś miasta... o czymś na wzór New Reno można sobie pomarzyć. Nie podoba mi się również cześć rozwiązań zastosowana przez twórców, mianowicie psucie się broni i pancerzy (niech nikt nie piszę że realizm itp bzdury). Trzeba nosić ze sobą tony żelastwa, ale chyba postanowili to zrekompensować amunciją, która... nie waży ani grama.

 

Są też plusy, mimo tego że ta gra trochę nieudolnie stara się być Falloutem, czasami rzeczywiście jest porządny klimacik. Trafiają się też bardzo ciekawe questy. Grafika zdecydowanie na plus, chociaż ruchy postaci spaprane. Muzyka również w porządku. VATS to fajne rozwiązanie, walki dają sporo frajdy... i te wszystkie headshot'y, konkret gore.

 

Spodziewałem się mocniejszego tytułu, co nie oznacza że nie warto zagrać, crap to nie jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...