Skocz do zawartości

Fallout 3


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, chciałbym ponarzekać na kochaną firmę zwaną Cenega. Otóż jakiś kompletny debil zadecydował ze Fallout 3 w naszym kraju nie wyjdzie w 2 wersjach, zwykłej i kolekcjonerskiej, ale uwaga w 4 wersjach !

V1 - wersja zwykła po angielsku

V2 - wersja zwykła po polsku

V3 - wersja kolekcjonerska po angielsku

V3 - wersja kolekcjonerska po polsku

 

Tutaj pojawia się pytanie - ,,Czy kogoś kompletnie pop...?" Skoro np. nie można zmieścić napisów na płycie z wersją angielską (taaa, jaaaasne) , to może ktoś chociaż mógł wpaść na genialny pomysł poinformowania kupujących o tym jaką wersję kupują (np. za pomocą naklejki) ? Do k@#$y nędzy, kupiłem sobie kolekcjonera za 240zł i nawet nikt nie raczył mnie poinformować że mam wersję angielską (chciałem oczywiście polskie napisy a o tym całym cyrku nie wiedziałem) !

 

Z tego miejsca apeluję do bojkotu Cenegi( ;) ), kto może to niech grę sobie sprowadzi.

 

 

Pokażmy środkowy palec niekompetentnemu wydawcy !

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, chciałbym ponarzekać na kochaną firmę zwaną Cenega. Otóż jakiś kompletny debil zadecydował ze Fallout 3 w naszym kraju nie wyjdzie w 2 wersjach, zwykłej i kolekcjonerskiej, ale uwaga w 4 wersjach !

V1 - wersja zwykła po angielsku

V2 - wersja zwykła po polsku

V3 - wersja kolekcjonerska po angielsku

V3 - wersja kolekcjonerska po polsku

 

Tutaj pojawia się pytanie - ,,Czy kogoś kompletnie pop...?" Skoro np. nie można zmieścić napisów na płycie z wersją angielską (taaa, jaaaasne) , to może ktoś chociaż mógł wpaść na genialny pomysł poinformowania kupujących o tym jaką wersję kupują (np. za pomocą naklejki) ? Do k@#$y nędzy, kupiłem sobie kolekcjonera za 240zł i nawet nikt nie raczył mnie poinformować że mam wersję angielską (chciałem oczywiście polskie napisy a o tym całym cyrku nie wiedziałem) !

 

Z tego miejsca apeluję do bojkotu Cenegi( ;) ), kto może to niech grę sobie sprowadzi.

 

 

Pokażmy środkowy palec niekompetentnemu wydawcy !

Pisz do Cenegi. Ja tak zrobiłem. Pokaż swoje niezadowolenie tym panom. Nieprofesjonalność to ich cecha rozpoznawcza a do kur.wicy mnie doporwadza ich podejście do klienta chcącego kupić u nich grę na konsolę. Wersja PL Fallouta 3 będzie najprawdopodobniej na początku grudnia. Ponad miecha po premierze światowej. Ta sama wersja, którą my dostaniemy, jak mówiłem, w grudniu pecetowcy mają od 31 października dostępną na jednej płytce DVD. Czyli się da zmieścić wszystko na jednej - napisy ENG i PL i dubbing ENG i PL.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich, chciałbym ponarzekać na kochaną firmę zwaną Cenega. Otóż jakiś kompletny debil zadecydował ze Fallout 3 w naszym kraju nie wyjdzie w 2 wersjach, zwykłej i kolekcjonerskiej, ale uwaga w 4 wersjach !

V1 - wersja zwykła po angielsku

V2 - wersja zwykła po polsku

V3 - wersja kolekcjonerska po angielsku

V3 - wersja kolekcjonerska po polsku

 

Tutaj pojawia się pytanie - ,,Czy kogoś kompletnie pop...?" Skoro np. nie można zmieścić napisów na płycie z wersją angielską (taaa, jaaaasne) , to może ktoś chociaż mógł wpaść na genialny pomysł poinformowania kupujących o tym jaką wersję kupują (np. za pomocą naklejki) ? Do k@#$y nędzy, kupiłem sobie kolekcjonera za 240zł i nawet nikt nie raczył mnie poinformować że mam wersję angielską (chciałem oczywiście polskie napisy a o tym całym cyrku nie wiedziałem) !

 

Z tego miejsca apeluję do bojkotu Cenegi( ;) ), kto może to niech grę sobie sprowadzi.

 

 

Pokażmy środkowy palec niekompetentnemu wydawcy !

Pisz do Cenegi. Ja tak zrobiłem. Pokaż swoje niezadowolenie tym panom. Nieprofesjonalność to ich cecha rozpoznawcza a do kur.wicy mnie doporwadza ich podejście do klienta chcącego kupić u nich grę na konsolę. Wersja PL Fallouta 3 będzie najprawdopodobniej na początku grudnia. Ponad miecha po premierze światowej. Ta sama wersja, którą my dostaniemy, jak mówiłem, w grudniu pecetowcy mają od 31 października dostępną na jednej płytce DVD. Czyli się da zmieścić wszystko na jednej - napisy ENG i PL i dubbing ENG i PL.

 

Zgadzam sie z Tobą to są jakies kpiny no ale czemu sie dziwicie u nas wszystko musi byc od du.py strony tak jak np z Live w polsce niby nie ma ale abonament i mpoints w empiku mozesz kupic.

Odnośnik do komentarza

Nie od dzis wiadomo, ze Cenega to najgorszy dystrybutor . W 9 przypadkach na 10, gry zawsze mialy opoznienie i premiera nigdy nie odbyla sie wtedy, kiedy miala sie odbyc, a jesli juz jakims cudem sie odbyla, to ceny rzedy 259zl za gre to normalka . Teraz cyrk z polska wersja, wcale sie nie zdziwie, jak premiera tej polskiej wersji bedzie w lutym :D Ja tam gram w anglika, gra jest bardzo dobra, ale bez rewelacji . Troche przeszkadza mi zielona czcionka i ostrosc literek w pip-boyu . Niby szczegol, ale meczy to tak moje zmeczone oczy, ze prawie mi wyplywaja ;]

Odnośnik do komentarza

Zostane pewnie oblany zimną wodą - ale mam parcie na ten tytuł:

 

Nie grałem w F1 i F2. Warto w F3 pograć na X360? Za RPGami nie przepadam (ME nie był zły, ale odrobinę mnie zdenerwował), ale sam widok postnuklearny mnie interesuje. Są tutaj normalny questy na World of Warcraft tylko dłuższe (:E), czy weź ten zwój, jedź do miasta XXX i rozwal po drodze ghoule?

 

Teraz - warto czy nie warto? Proszę o plusy i minusy tego tytułu. Dużo jest side-questów?

Odnośnik do komentarza
OMFG, wyczytałem, że możemy sobie Brahminy... doić.

 

Nie mogę się doczekać, kiedy gra wróci w moje łapy! :D Ja tam jeszcze 1000 rzeczy nie zrobiłem.

Gdzie wyczytałeś? Daj linkacza.

Cow Tipping. Jestem skłonny przypuszczać, że to prawda :] W grze mamy butelki mleka, mamy też puste butelki mleka. I jest robot, który nam daje wodę, więc kto wie?

Odnośnik do komentarza
Zostane pewnie oblany zimną wodą - ale mam parcie na ten tytuł:

 

Nie grałem w F1 i F2. Warto w F3 pograć na X360? Za RPGami nie przepadam (ME nie był zły, ale odrobinę mnie zdenerwował), ale sam widok postnuklearny mnie interesuje. Są tutaj normalny questy na World of Warcraft tylko dłuższe (:E), czy weź ten zwój, jedź do miasta XXX i rozwal po drodze ghoule?

 

Teraz - warto czy nie warto? Proszę o plusy i minusy tego tytułu. Dużo jest side-questów?

Grałeś w Obliviona? Podobał ci się on? Jeśli tak to atakuj śmiało Wbrew pozorom gra robi znacznie lepsze wrażenie jeśli nie grałeś w jedynkę czy dwójkę.

Jeśli Oblivion ci się nie podobał to raczej sobie odpuść. Tak właściwie to JEST Oblivion z gunami w świecie Fallouta.

A jeśli Obliviona nie tykałeś to możesz spróbować, ale musisz się przygotować na kilka wad. Ot, choćby fatalną animację postaci czy jeszcze gorszą animację twarzy.

Odnośnik do komentarza
Grałem w Obka na PC, ale mój PC w dniu premiery nie wyrabiał zbytnio. No i ... zaciąłęm się w Obku więc odinstalowałem go po 2 dniach. Cóż, poczekam aż kto inny z okolicy pokaże mi F3 - póki co DS, NFS i MC: LA.

OBlivion po krótkim czasie mnie znudził ale Fallout3 masakrycznie wciągną..i to jest naprawdę pożeracz czasu...;)

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałem do tej Polskiej premiery i dziś do domu wróciłem do domu z nowym F3 i postanowiłem opisac moje pierwsze wrażenia z gry ;) Po stworzeniu mojego "Vault dwellera" w stylu Obliviona (kształt nosa twarzy brody, rasa itp...) i króciutkim wstępie wyladowałem wkońcu na Westlandzie i tu musze przyznac miłe zaskoczenie świat naprawde wygląda klimatycznie, nawet się nie zoriętowałem a tu już jakiś pseudo kretoszczur zaczął mnie gryść ;) System walki według mnie troche dziwaczny czasami cięzko mi wycelować coś to sterowanie "przeOblimovane" :P I co na pierwszy rzut oka rzuciło moją uwage trafiając w łeb jakiegoś stwora V.A.T.S em zadaje dużo mniejsze obrażenie w stosunku do normalnego strzelania bez tych scenek rźezi. Rozmowy z bohaterami istna kalka z Obliviona nawet, mimika twarzy też. Troche zdziwiło mnie też, że po wyjściu z krypty i zrobieniu dosłownie z 30-40 m dotarłem już do jakiegoś miasta :o (Tyle lat żyli obok krypty i nawet o niej nie wiedzieli o niej ?) Pomimo, że jestem veteranem Fallouta starej daty i nie cierpie Obliviona na początku musze przyznac gra zrobiła na mnie spore wrażenie.... Klimat od niej bije ;)) Jutro czuje że nie prześpie nocki, powróce jutro i zdam pełniejszą relacje ;D

Odnośnik do komentarza
Gram na poziomie hard. Przylaczyl sie do mnie Jerych. Z tego co widze to nie zawsze podbija mi PD jak kogos zabije. Czy t przez poziom trudnosci, czy to jemu sie te PD "nalicza"?

Ty zadajesz ostateczny cios, który zabija wroga i nie widać dodanych pkt doświadczenia? Bo jeśli twój kompan kogoś ukatrupi to raczej na pewno jemu, jak mówiłeś, nalicza te pkt.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...