Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, że wywaliłem już gościa z jednego forum technologicznego, którym zarządzam. Teraz dopiero rzuciłem okiem na sygnaturę i te linki. Gość to typowy spamer naciągacz. 

 

 

 

Że x-kom pozwala na takie działania? W moich oczach sporo stracili i na pewno nic już u nich nie kupię.

Odnośnik do komentarza

Dalej reflinki. Admini śpią? To już ten moment aby można było zaprosić znajome sklepy do publikowania komercyjnych ofert w dziale PC oraz w Pchlim Targu?

Spokojnie :lapka:

 

 

 

kawę piłem bo dzień senny

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Walczący z przeciwnościami internetu, gier i programów. Nie no tak serio pytam, bo mój hebel 4-letni ledwo zipie. Żeby chodził szybko, nie grzał się i ogarniał średnio-zaawansowane gierki, oraz nadawał się do codziennych prac i rozrywek.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Do 2 kół jakiś lepszy, lub równie dobry jak ten ASUS od Gekona?

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/acer-aspire-e5-575g-589d-i5-6200u-8gb-1tb-gf940mx-w10.bhtml ale matryce hd ready, ale w gierki pośmigasz

 

https://www.x-kom.pl/p/342194-notebook-laptop-156-asus-r541ua-dm564d-i3-6100u-4gb-256ssd-dvd.html 2049zł co prawda ale dysk ssd 256gb i matryca full hd no i nawet ładny taki

Jak coś bez reflinków xd

Odnośnik do komentarza

HP EliteBook 8570w z i7

Dell Precision M4600 z i7

Oczywiście dogadaj się i kup bez HDD

 

+ dokupić dysk SSD 240GB np. Goodram Iridium Pro 240GB (MLC, 5 lat gwarancji)

 

Bo z nowych za 2 tys nawet nie znajdziesz nawet z FHD.

Zacytuję żeby nie było - ten temat się robi absurdalny. Widzę że koledze się udało wygryźć konkurencję i sam teraz daje reflinki. 

Więc zrobimy tak: jeszcze raz zobaczę tutaj reflinka a ominiemy regulaminowe punkty i ja albo jakiś inny moderator da BANA.

 

I żeby nie było - poprzedniego delikwenta ostrzegłem. Teraz też to robię ale na tym koniec.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to mógłbym, każdy sklep większy ma program partnerski który ma własne zasady i regulamin, żeby być szczerym to mnie osobiście zapraszali do wszystkich powiedzmy że jestem "z branży" sprzedałem kiedyś nawet kadłubki intela VBI jak byś chciał to mogę ci pokazać których redaktorów z działu notebook mam w znajomych na FB ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...