Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Warte coś jest z okolic 2500zl do poniższych prac:

 

-zawsze odpalony będzie program o zalecanych wymaganiach: procesor 2 GHz + 2 GB RAM

-przeglądanie internetu (facebook, youtube)

-komunikator (skype i gg)

-korzystanie z worda, excela itd.

-obejrzenie filmu i posłuchanie muzyki

 

Dodam, że maksymalny rozmiar ekranu musi mieć 13 cali (może być mniejszy, np. 11 cali).

Edytowane przez Grzes!ek
Odnośnik do komentarza

Elo, chce sobie kupić jakiegoś mocnego lapsa do gier (pascal i kaby lake). Mam na oku dwa laptopy.

Pierwszy to: http://www.x-kom.pl/p/341356-notebook-laptop-156-asus-strix-gl502vs-32-i7-7700hq-32gb-512ssd-win10.html

A drugi to Alienware 15 z dokładnie taką samą konfiguracją + monitor to 120hz tn gsync. Alienware kosztuje niestety 12 tysi, ale jakość wykonania i wygląd jest znacznie lepszy. Do aliena można też podłączyć graphic amplifier z desktopową grafiką. Miał ktoś do czynienia z Asusami? Wyglądają strasznie tanio jak na taką kasę :( Warto dorzucić te 4k do Alienware?

 

P.S. Nie chce desktopa, mam już iMaca

Edytowane przez methodment
Odnośnik do komentarza

Elo, chce sobie kupić jakiegoś mocnego lapsa do gier (pascal i kaby lake). Mam na oku dwa laptopy.

Pierwszy to: http://www.x-kom.pl/p/341356-notebook-laptop-156-asus-strix-gl502vs-32-i7-7700hq-32gb-512ssd-win10.html

A drugi to Alienware 15 z dokładnie taką samą konfiguracją + monitor to 120hz tn gsync. Alienware kosztuje niestety 12 tysi, ale jakość wykonania i wygląd jest znacznie lepszy. Do aliena można też podłączyć graphic amplifier z desktopową grafiką. Miał ktoś do czynienia z Asusami? Wyglądają strasznie tanio jak na taką kasę :( Warto dorzucić te 4k do Alienware?

 

P.S. Nie chce desktopa, mam już iMaca

 

Mocny gamingowy laptop to 10k średnio na start, tu nie ma cudów.

To co można zrobić to wziąć lapka z GTXem1060, któy jest bardzo przyzwoity. I wtedy można kupić już 15cali Hyperbooka albo MSI za około 7000-7500zł.

 

To co jest ważne przy zakupie takich jednostek to zapoznać się z recenzjami i zainwestować w rozszerzoną gwarancje, która swoje będzie kosztować. Ale przy czterordzeniowych procesorach i mocnych kartach graficznych to już raczej mus, aby laptop wytrzymał duże obciążenie temperatur przez dłużej niż 2-3 lata. Mocowanie radiatorów na śrubki i sprężynki pod dużym obciążeniem temperaut generowanych przez komponenty z czasem traci swoje właściwości, docisk jest gorszy, temperatury większe, większy throttling lub nawet wyłączanie się systemu z powodu zabezpieczeń termicznych etc.

 

Przetestowane już na wielu laptopach w praniu. Zwłaszcza jak ktoś chce katować gierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Laptop Asusa pewnie mocny, jednak martwi mnie ile to wytrzyma na baterii :(

Ale coś za coś, moc za długość pracy na baterii

Nikt na takich laptopach niegra na baterii :dynia:

 

Elo, chce sobie kupić jakiegoś mocnego lapsa do gier (pascal i kaby lake). Mam na oku dwa laptopy.

Pierwszy to: http://www.x-kom.pl/p/341356-notebook-laptop-156-asus-strix-gl502vs-32-i7-7700hq-32gb-512ssd-win10.html

A drugi to Alienware 15 z dokładnie taką samą konfiguracją + monitor to 120hz tn gsync. Alienware kosztuje niestety 12 tysi, ale jakość wykonania i wygląd jest znacznie lepszy. Do aliena można też podłączyć graphic amplifier z desktopową grafiką. Miał ktoś do czynienia z Asusami? Wyglądają strasznie tanio jak na taką kasę :( Warto dorzucić te 4k do Alienware?

 

P.S. Nie chce desktopa, mam już iMaca

Serio majac taki budzet to juz lepiej stacjonarke+lapek. Ten asus w (pipi) sie grzeje.  Alienwware to taki apple na rynku pc,ekstra gwarancja na 4 lata kosztuje 4460 pln(nie robie sobie jaj) czyli za model z 1070+gwara masz prawie 16k pln no ale moze masz a duzo kasy. Msi ma dobre opinie ale to tez za samego lapka pod 10k zl ew. te sager czy jak to sie tam nazywa jak ci nie robi marka. 

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Byłem dziś przemacać te wszystkie laptopy gamingowe. Kurde od około 10 lat jestem użytkownikiem Apple i trochę mnie rozpieścili jeżeli chodzi o jakość wykonania i design produktów. Tak naprawdę w grze zostaje tylko Alienware, reszta niestety strasznie odstaje. W każdym razie dzięki za pomoc : ) 

Odnośnik do komentarza

wystarczy kupić podkładkę z wiatrakiem i niebieskimi ledami, dzięki czemu jest zaje,biście

 

do razera czerwona, dla trybu turbo. można też zieloną, ale to już dla ryzykantów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

jaki laptop dla siostry do worda filmow i muzyki

 

pomozcie

 

 

komputer dla rodzicow do 1700zl propozycje

Szukaj coś najlepiej z matowa matryca nie odbija otoczenia mniej męczy oczy będzie wygodniejsza dla rodzicow:

http://www.x-kom.pl/p/322333-notebook-laptop-156-lenovo-b50-80-i3-5005u-8gb-1000-dvd-rw-fhd.html

 

Ewentualnie zestawienie laptopów:

Zestawienie polecanych laptopów 15.6 cala na STYCZEŃ 2017 r.

https://docs.google.com/document/d/1XTQHyfYkCE7HXqeSh8s9RTSPqtiU_S_Yj7oJWilaDu0/edit

 

Edytowane przez Gajwer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...