Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wiem że linki z strony x kom nie są mile widziane przez pewnego Usera z poprzednich stron, ale ja tutaj wrzucę co ostatnio 2 tyg temu sobie sprawiłem

https://www.x-kom.pl/p/342596-notebook-laptop-156-msi-gt62vr-dom-pro-i7-7820hk-32-1tb512-win10-gtx1070.html

 

Minusy po 2 tygodniach użytkowania to:

bateria , na super trybie oszczędnym tylko 3 godziny

zasilacz to kloc porównywalny z kolegą od Xboxa 360

przycisk na klawiaturze " \ " niefortunnie ustawiony, przesuwający w prawo Prawy ALT

 

plusy

bardzo dobry układ chłodzenia

ekran 4K daje rade , super kolory

ogólne osiągi Laptopa

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś ultrabook'a (max 14 cali) - praca, internet, czasem jakiś film. 

Zastanawiałem się nad airem, ale to IOS, a ja w sumie nie przepadam za tym systemem. 

Pomyślałem więc o jakimś zenbooku. Dobry wybór?

 

połtora roku obcowania z yoga 3 14 upewniła mnie ze to zayebisty sprzet, troche sie zgina, ale polecam.

Odnośnik do komentarza

 

Szukam jakiegoś ultrabook'a (max 14 cali) - praca, internet, czasem jakiś film. 

Zastanawiałem się nad airem, ale to IOS, a ja w sumie nie przepadam za tym systemem. 

Pomyślałem więc o jakimś zenbooku. Dobry wybór?

 

połtora roku obcowania z yoga 3 14 upewniła mnie ze to zayebisty sprzet, troche sie zgina, ale polecam.

 

O czymś takim właśnie myślałem :)!

Odnośnik do komentarza

Mój Acer aspire one zg5 już przestaje się nadawać do przeglądania internetu(przestali aktualizować przeglądarki na winXP), więc pora na coś nowego.

Szukam netbooka. Będę go używać głównie do przeglądania internetu, ogarnięcia zdjęć z aparatu i czasem do obrobienia filmu z gopro.

Bardzo mi pasuje ten rozmiar ekranu co mam więc dobrze jak by lapek nie miał więcej niż 9cali(chyba że już nie ma takich małych, to jak najmniejszy).

Ogólnie nie mam dużych wymagań: Mały ekran, slot na karty, długi czas na baterii (to nie jest aż tak konieczne), windows i  żebym nie musiał go wymieniać przez następnych pięć lat. Jeśli chodzi o cenę, to byle nie kosztował tyle co auto z salonu, wole wydać więcej i mieć coś na długi czas, niż kupić coś taniego i za rok wymienić. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...