Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj.

Może mi ktoś wycenić laptopa:

 

Asus R556L

Intel Core-i3-4005U 1,7ghz

4GB Ram DDR3 798MhZ

Intel HD Graphics

2047MB NVIDIA GeForce 920M

Dysk 1TB Seagate

Napęd optyczny DVD

System Windows 10 Home 64-bit Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)

 

Kupiony w x-kom rok temu w kwietniu, więc jeszcze ponad 10 miechów na gwarancji, bez żadnych wad, otarć, uszkodzeń itp. :)

Dam 200zł i dzisiaj ma pan pieniążki na koncie. Tak nie co?

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

 

Nie widziałem odpowiedniego tematu, więc zapytam tutaj.

Może mi ktoś wycenić laptopa:

 

Asus R556L

Intel Core-i3-4005U 1,7ghz

4GB Ram DDR3 798MhZ

Intel HD Graphics

2047MB NVIDIA GeForce 920M

Dysk 1TB Seagate

Napęd optyczny DVD

System Windows 10 Home 64-bit Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku)

 

Kupiony w x-kom rok temu w kwietniu, więc jeszcze ponad 10 miechów na gwarancji, bez żadnych wad, otarć, uszkodzeń itp. :)

Dam 200zł i dzisiaj ma pan pieniążki na koncie. Tak nie co?

Co

Odnośnik do komentarza

kur.wa co roku piszę w tym temacie bo co roku planuje zakup lapka ale w końcu tego nie robie

 

lapek - najlepiej maks 15 cali do wszystkiego w tym do w miarę porzadnego grania. ma starczyc na lata (obecnie dalej latam na Macbooku Pro z 2011 który śmiga jak złoto). Dużo noszę kompa w torbie więc powinien być w miarę wytrzymały. Budżet mam spory - jakby się dało zamknac w 7k to by było spoko. 

 

W ub. roku rozgladałem sie za jakimis alienwarami ale w koncu nie kupiłem. nawet nie wiem czy teraz jest dobry moment na kupno lapka czy nie wyjda zaraz jakies nowe modele

Odnośnik do komentarza

Właśnie mam problem z tym, że te wszystkie super high-end lapki kosztuja w okolicach 10 k w Polsce co jest troche powyzej mojego budżetu. Z tym powyżej widzę ze jest podobnie i ze wszystkimi alienwarami podobnie. Za te 1900 dolków pewnie byłoby OK, z tym że w Europie to właśnie nie jest 1900 dolków tylko +/- 2500 ojro ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie

Gamingowy laptop za 5000 - 6000, KTos cos? Ostatnio miałem MSI

 

Co tam teraz takiego topowego jest?

 

Odp:
1. Zakup za gotówkę dla 33 letniego faceta związanego z grami od 25 lat
2. Z windowsem
3. 17"
4. SSD 256 GB + HDD
5. 6000 zł +/- 500
5b. Chce kupić w Lipcu
6. Oby się nie przegrzewał, głownie będzie stał na biurku
7. Full HD
8. Biurko w domu
9. Najwieksze wymagania
10. Nieistotne
11. Nieistotne
12. Nieistotne

13. Nieistotne
14. i7 , grafa 1060 Ti? 1070 Ti?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Siema, przyszedł czas i na mój mini upgrade lapka.

Aktualnie siedzę na i3-3110m i grafika GT 640m LE.

 

Szukam czegoś do 2 tysi, zależy mi tylko na jakichś lżejszych gierkach bo do reszty mam ps4.

Przede wszystkim procek i5, wydajna grafa i dysk SSD. 

Na tą chwilę znalazłem takie coś i nie wiem czy za taką cenę dostanę coś lepszego:

https://www.emag.pl/laptop-lenovo-ideapad-100-15-15-6-i5-4288u-4gb-128gbssd-gt920mx-80qq01evpb/pd/D342W7BBM/

Odnośnik do komentarza

 

Udało mi się znaleźć za 2100zł E5-575G-50BT.

I5-7200u + 940mx 2gb gddr5.

 

Bez SSD i tylko 6gb ramu ale to będzie czas na upgrade po wakacjach.

 

podrzucisz linka?

 

To było na allegro, nówka kupiona w Media Markt + 3 lata gwarancji. 

Dokładnie taki sam: https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptop-acer-aspire-e5-575g-50bt-czarny

 

Tak, matryca HD.

Odnośnik do komentarza

Łee, jak tylko o to chodzi to dla mnie nie robi to różnicy.

Na youtube oglądam filmy i tak w okienku i w trybie pełnego ekranu przeglądarki (magic actions, polecam addona do chrome, dodaje bajery typu ambilight).

A jak już chcę obejrzeć jakiś film w fullhd to zasysam na lapka i udostępniam na tv przez SmartView.

Odnośnik do komentarza

Panowie, poszukuję lapka do 1500 zł. Kluczowe przeznaczenie to po prostu, aby dało się możliwie w najbardziej komfortowych warunkach przeglądać sieć (ma być szybko i płynnie). Plus standardy w stylu odpalić muzykę, obejrzeć fotki, odpalić edytor tekstu czy Skype'a. Żadnych gier. 

 

Jedyny warunek - niech to będzie ekran minimum te 15,6. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...