Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

No dobra, jednak olewam upgrade starego kompa, zmienię w nim tylko system i zostawiam jako awaryjny. Zdecydowałem się na kupno nowego. co jeszcze musi mieć oprócz dysku SSD? Skłaniam się raczej ku rozmiarowi 17", bo służy mi on głównie do kreślenia w CAD. Myślałem, że zamknę się w kwocie w 3k, ale widzę, że z SSD i procesorem i7 ciężko to wykonać. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2018 o 18:35, izon napisał:


jak lubisz laptopy odnowione to tak :)
Tips 1: wpisz kod produktu w google;
Tips 2: poproś o S/N laptopa, zadzwoń do HP i zapytaj ;)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krupek napisał:

No dobra, jednak olewam upgrade starego kompa, zmienię w nim tylko system i zostawiam jako awaryjny. Zdecydowałem się na kupno nowego. co jeszcze musi mieć oprócz dysku SSD? Skłaniam się raczej ku rozmiarowi 17", bo służy mi on głównie do kreślenia w CAD. Myślałem, że zamknę się w kwocie w 3k, ale widzę, że z SSD i procesorem i7 ciężko to wykonać. Jakieś porady?

Polecam zostawić lapka mobilnie, a do  chaty kupić stacjonarke.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, bld napisał:


jak lubisz laptopy odnowione to tak :)
Tips 1: wpisz kod produktu w google;
Tips 2: poproś o S/N laptopa, zadzwoń do HP i zapytaj ;)

Tego nie zauważyłem, a to ciekawe biorąc pod uwagę, że jest to najnowszy model tego laptopa. Z drugiej strony czy jest się czego bać? Przecież normalnie dają 24h gwarancji.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, milan napisał:

Polecam zostawić lapka mobilnie, a do  chaty kupić stacjonarke.

Też o tym myślałem, ale nie wiem, czy będzie to dla mnie do końca wygodne. Często na weekend wyjeżdżam w inne miejsce pracy i muszę brać ze sobą kompa, a jak już mam inwestować w nowego to wolę pracować tylko na nim, a w starym tylko Windowsa zmienić.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, izon napisał:

Tego nie zauważyłem, a to ciekawe biorąc pod uwagę, że jest to najnowszy model tego laptopa. Z drugiej strony czy jest się czego bać? Przecież normalnie dają 24h gwarancji.


Najnowszy u nas, a laptop jest najprawdopodobniej z USA (ewentualnie Europa zachodnia) gdzie premiera była wcześniej niż u nas. Poczytaj o programie HP Renew - bo to oficjalny program HP. Możesz też poprosić sprzedawcę o serial number do egzemplarza który miałbyś dostać i sprawdzić co np. było w nim wymieniane w HP (na stronie lub na infolinii serwisowej).

Generalnie nie mam nic do HP Renew, pod warunkiem że sprzedawca informuje z jakiego programu pochodzi taki sprzęt co wyjaśnia taką, a nie inną cenę.
Niestety w Polsce wielu sprzedaje je jako nowe. Niska cena nie bierze się znikąd.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2018 o 18:35, izon napisał:

Chyba jedna z lepszych ofert jak za lapka z gtxem1060 na pokładzie oraz ekranem 120hz

 

Cytat

Informujemy, że oferowany sprzęt jest nowy i kompletny, zapakowany w pudełko producenta, pochodzi z oficjalnego programu wyprzedażowego, wyselekcjonowana oferta HP Renew

HP OMEN 17-an108no Renew

układ klawiatury QWERTY nordycki, stickery spolszczające w zestawie

 

Te są z importu i odnowione.

W dniu 14.11.2018 o 19:58, Rudiok napisał:

Czy jest szansa znaleźć w budżecie do max 2500 zł lapka do niezachwianej pracy biurowej?

Nowy? MateBook D 15 z i5 i fabrycznym dyskiem SSD 256GB, matowa matryca IPS i aluminiowa obudowa.

Edytowane przez FxJ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, bld napisał:


Najnowszy u nas, a laptop jest najprawdopodobniej z USA (ewentualnie Europa zachodnia) gdzie premiera była wcześniej niż u nas. Poczytaj o programie HP Renew - bo to oficjalny program HP. Możesz też poprosić sprzedawcę o serial number do egzemplarza który miałbyś dostać i sprawdzić co np. było w nim wymieniane w HP (na stronie lub na infolinii serwisowej).

Generalnie nie mam nic do HP Renew, pod warunkiem że sprzedawca informuje z jakiego programu pochodzi taki sprzęt co wyjaśnia taką, a nie inną cenę.
Niestety w Polsce wielu sprzedaje je jako nowe. Niska cena nie bierze się znikąd.

Panie dzięki za zwrócenie uwagi (FxJ) także. Widzę, że kupno lapka z 1060 i 120 hz do 5 koła to raczej marzenie ściętej głowy:(

Odnośnik do komentarza

https://allegro.pl/hp-omen-15-i5-8300h-gtx-1050ti-4gb-256ssd-1tb-rgb-i7638538882.html

 

Kochani a tutaj jest coś podejrzanego?:) Bo z opisu wynika, że normalna "nówka sztuka", a w tej specyfikacji cena mi się bardzo podoba..

 

P.S. Chodzi o ten model bo chwilowo wykupili:

HP OMEN 15 i5-8300H GTX 1050Ti-4GB 256SSD+1TB RG

 

Napisałem do sklepu i jest to w 100% nówka, uważam, że jak za taką specyfikację cena (3800 zł) bdb. Podobno te nowe Omeny dużo lepiej sobie radzą z chłodzeniem i głośnością pracy.

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Padł mi laptop (jeszcze dycha ale pogrywa nie trzyma już na zawiasach):( i w sumie to potrzebuję trochę na gwałt nowego. Może być ze zwykłym dyskiem ale żeby była opcja M.2. Minimum 8GB RAM. Z dedykowaną grafiką (1050?). Może mieć design gamingowy - nie przeszkadza mi to. Lapek będzie używany 95% w domu. Raz kiedyś żona zabierze na prezentacje / szkolenie. 

Wątpię abym się zmieścił w budżecie ale fajnie aby matryca była FHD 17' (ale 15' też będzie ok) Raczej połączenie Intel + nVidia.

Budżet 3500 z ewentualną górką max do 4000 zł chociaż wolał bym tego uniknąć i iść bardziej w stronę 3k :D

Help?

 

:dog:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kyo napisał:

Padł mi laptop (jeszcze dycha ale pogrywa nie trzyma już na zawiasach):( i w sumie to potrzebuję trochę na gwałt nowego. Może być ze zwykłym dyskiem ale żeby była opcja M.2. Minimum 8GB RAM. Z dedykowaną grafiką (1050?). Może mieć design gamingowy - nie przeszkadza mi to. Lapek będzie używany 95% w domu. Raz kiedyś żona zabierze na prezentacje / szkolenie. 

Wątpię abym się zmieścił w budżecie ale fajnie aby matryca była FHD 17' (ale 15' też będzie ok) Raczej połączenie Intel + nVidia.

Budżet 3500 z ewentualną górką max do 4000 zł chociaż wolał bym tego uniknąć i iść bardziej w stronę 3k :D

Help?

 

:dog:

No to właśnie powyżej dałem za(pipi)istą opcję. Akurat wszystkie wyprzedali, ma być dostawa na tygodniu:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...