Skocz do zawartości

Jaki laptop ?


psx18

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś mocny laptop który nie wygląda jak dla dzieci? tak do 5500 zł. 

 

Znalazłem Dell Vostro 7570, jest jeszcze jakaś alternatywa? 

 

 

Zależy mi na w miarę dobrej matrycy (wiem ,że tak naprawdę nie ma wielu producentów tych matryc). GF 1060, procek raczej obojętny bo do tej grafiki i5 będzie wystarczająca chyba. Może być lapek 17 cali (nawet bym taki wolał). 

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś ultrabooka w przedziale 2-3 tys, do netflixa, forumka, żeby podpiąć dac na usb i posłuchać spotify, czasem odpalić sobie jakieś stare gierki typu Thief Gold, Doom, Baldur's Gate. Żeby nie spierdział mi się po 2 latach normalnego używania.

 

Co myślicie o HP Envy? 

http://allegro.pl/hp-envy-15-x360-ryzen-5-12gb-ssd-radeon-fhd-t-w10-i7289913464.html?fromVariant=7289906987

 

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

HP Renew. 

On już jest po serwisowy ze zwrotu, przywieziony do Polski z jakiegoś kraju Europy zachodniej.

 

Cytat

Szukam jakiegoś ultrabooka w przedziale 2-3 tys

Ultrabooki to od ~ 3500zł w górę (mówimy o nowych, oraz wielkość matrycy od 13,3" do 14,x".

 

Cytat

Żeby nie spierdział mi się po 2 latach normalnego używania.

Dell Vostro 5370 i5-8250U/8GB/256/10Pro FHD - 3399zł, biznesowy model z 3 letnia gwarancja i opcją rozszerzenia do 4 lat.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytat

Coś lepszego niż to

ProBooki tylko od HP, te "250 Gx" to szajs.

 

Cytat

Lenovo to może ideapad 320

Ten badziewiak z plastiku z matrycą TN i nagrywarką bez slotu M.2? 

 

Acer Aspire 5 i3-8130U/8GB/1000/Win10 MX130 (NX.GW1EP.002) z matrycą IPS za 2449zł + dokupić dysk SSD M.2 w niedalekiej przyszłości

 

Cytat

i3-6006U (koniec 2016 - 6gen)
i3-7100U (początek 2017 - 7gen)
i3-7130U (koniec 2017 - 7gen)
i3-8130U (początek 2018 - 8gen) lepszy od i5-7200U, posiada tak samo Turbo Boost 2.0

Przyda ci się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie - lapek do pracy wymagania:

- dobry ekran

- długi czas pracy na baterii

- porty min 2 usb + hdmi

 

Opcje:

MacBook (tutaj pewnie muszę kupić windę bo potrzebuję)

Asus ZenBook UX331 

Surface 2.

 

Co polecacie? Muszę podjechać obadać sprzęt ale może ktoś doradzi co lepsze. 

Odnośnik do komentarza

A do 3k co się znajdzie na windowsie? Oglądam Asusa, Lenovo chyba też spoko. 

Miło jakby miał SSD albo opcje SSD. 15 cali, podświetlane klawisze, nie wyglądał odpustowo i wykonanie ok- brak ugięć obudowy przy pisaniu (Dell to ma często w tych za 2k) 

W gry nie będę grał, ale War Thundera może odpalić czy coś starszego- W3 np na średnich. 

Odnośnik do komentarza

@mozi więc czemu nie kupisz jakiegoś Della Vostro 14"? Skoro nie zależy ci mocno na parametrach matrycy IPS.

 

Cytat

A do 3k co się znajdzie na windowsie?

Tak nawet z Ryzenami Mobile.

 

Cytat

Miło jakby miał SSD albo opcje SSD.

Są teraz wszędzie sloty M.2 na dyski SSD kupujesz dobry dysk z 3-5 letnią gwarancją i wsuwasz dokręcasz śrubkę i gotowe.

 

Cytat

W gry nie będę grał ... W3 np na średnich. 

Dołóż do 3500zł i masz GTX 1050 który jest >2x wydajniejszy od MX150 / Vega 10.

Odnośnik do komentarza

asus vivobook pro 15 n580vd 

 

https://www.x-kom.pl/p/393011-notebook-laptop-156-asus-vivobook-pro-15-n580vd-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050.html

 

To chyba spoko opcja. Hdd na śmieci, ale pod system ssd można mu dać. Różne konfiguracje są. Nic fajniejszego chyba nie znajdę w tym przedziale. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...