Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy zabawa w piaskownicy byłaby taka fajna, gdyby wystarczyło na chwilę odwrócić wzrok żeby zniszczone piaskowe babki same naprawiły się, a łopatki i grabki wróciły na swoje miejsce ;) Infamous to zdecydowanie solidnie zrobiona gierka, ale mnie nie grzała od pierwszej zapowiedzi i demo tylko to potwierdziło. Jak to w tego typu grach bywa, miasto to tylko dekoracja i denny respawn wszystkiego co można zniszczyć/zabić ciągle o tym przypomina. Skoro bawić się w mieście specjalnie nie ma po co, to pozostaje wykonywanie misji - niestety misje z dema nie są szczególnie zachęcające. Rozwój bohatera i jego moce - hmm... chyba za dużo grałem w gry z rozwojem bohatera i to wszystko wydaje się biedne i dodane na siłę. Po pierwszym kontakcie demo na 7+ ale dam mu jeszcze szansę, bo miałem dziś mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Fajna gra ale do orgazmu to jeszcze daleko. Bardzo mnie zabolało jak zobaczyłem MASĘ dorysowujących się obiektów(samochody dupa tam, ale budynki O_o), najbardziej spodobała się oczywiście demolka. Może kupię jak stanieje.

 

Strasznie się dorysowują te obiekty, normalnie jakbym na PSXa w Drivera grał(oczywiście w odpowiednich proporcjach). Widzę jadące na ulicy samochody, podchodzę bliżej, a tu wyrastają mi słupki i zaparkowane fury, gdzieś tam w tle pojawia się budynek, co to ma być ja się pytam skoro teren w tej grze nie przygniata jakoś wielkością. Ogólnie demo mi się bardzo spodobało, swoboda, miękkość poruszania się i duża też jego precyzja, bez problemu mogłem się wspinać po budynkach i skakać po słupach. Moce też wypadają dość przyjemnie i czuć powera ciosów czy też wjazdów z powietrza w ziemię(widać, że kierujemy herosem) i miło także widzieć możliwość przełączania się z jednego ramienia na drugie by lepiej się strzelało co mi brakuje w pewnych grach : P. W grze się dosyć szybko umiera jak kule lecą w naszym kierunku(mówię o hard)co mi się podoba, bo nie przepadam za łatwością. Muzyka wypada nad wyraz apetycznie, świetnie wkomponowuje się w akcję i podnosi tempo. Angielski voice-acting miodzio, jest bardzo klimatyczny i głosy idealnie pasują do akcji i boję się teraz normalnie odpalić polskiej wersji jak ją dostanę ehhh. Must-have dla fanów akcji na otwartym terenie, bo gra jest dość dynamiczna jak na tego typu grę i na monotonię nie można narzekać chyba, że ktoś MULI cały czas...

Odnośnik do komentarza

Obadalem juz demko...i mi inFamous bardzo sie podoba. Ladna grafika(nie zauwazylem dorysowujacych sie obiektow, na pierdy nie zwracam uwagi), razenie pradem tez niczego sobie. Denerwuja troche elementy parkoura - nieprecyzyjne skakanie, czasem ciezko jest sie do czegos przyczepic. Mam jednak nadzieje, ze da sie jakos do tego przyzwyczaic i wyrobic skilla :P

 

Tak czy siak srednia ocen na metacritic(87%) zdaje sie byc w pelni zasluzona.

 

Ciekawe jak pojdzie Prototype.

Odnośnik do komentarza

Od samego początku podchodziłem dość sceptycznie do tego tytułu, a po zagraniu w demo już nie mam wątpliwości, że mamy tu do czynienia po prostu z kolejnym tytułem, który odejdzie w zapomnienie bardzo szybko . Gra nie ma w sobie niczego niezwykłego czym można się zachwycać. Jeżeli chodzi o grafikę to szczerze mówiąc żaden obiekt który w tej grze widziałem nie zachwycił mnie wcale, a te dorysowujące się obiekty wołają o pomstę do nieba . Jedynie bohater wydaje się być zrobiony porządnie. Co do gameplayâu wszystko wydaje się niby ok, ale postać trochę za bardzo przykleja się do różnych murów, słupów itd. Myślę, że sprawiedliwa ocena dla tej gry na dzień dzisiejszy to 7/10

Edytowane przez ImperatorPL
Odnośnik do komentarza

Witam :)

 

Przyszla pora abym i ja powiedzial co nie co na temat tej gry po zagraniu w demo....

Wyznacznikiem dla mnie w sumie byl GTA4. Myslalem ze to bedzie podobnej wielkosci miasto, podobna grafika (nawet lepsza, bo to wkoncu ex..) oraz animacja postaci stoi na niskim poziomie (szczegolnie wrogowie). Niestety straaasznie sie zawiodlem... Co do grafiki... w skali od 1 do 6 dalbym -4. Nie podoba mi sie animacja postaci, filmik w demie na poczatku kaszana (nie chodzi mi tutaj o komiks tylko ten filmik z wybuchem). Miasto - jest takie dziwne.... Wszystko skupione blisko siebie (nie ma tej przestrzeni co w GTA4), ogolem brzydko wyglada. Liczylem na wiecej i niestety sie rozczarowalem. Dobrze ze nie zlozylem zamowienia ( a mialem to zrobic 4 dni temu).

 

To moja opinia na temat tej gry.

Ten tytul moze jednie uratowac dobra fabula i nic wicej....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dobra, pora na mały czekoladowy chaos :>.

A przynajmniej ta gra jest chaotyczna skoro budzi tak różne emocje, osobiście nie byłem nią w ogule zainteresowany, sam fakt że dowalą U2 beta mówił mi - "...Może".

No ale wreszcie zagrałem w demko i powiem że na taką przyjemność nie przygotował mnie nawet showshowshow Zeratula :)( (dziwne nie ??), nareszcie na dobre zaintrygowały mnie te tytuły których "chęci zagrania w to" nie rozumiałem - InFamous i Prototype ... .

 

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym przejściu dema miałem mieszane uczucia. Faktycznie zdawało się, że zalatuje nudą, dorysowywujące elementy jednak mi nie przeszkadzały. Graficznie jest całkiem nieźle, ba, napewno jest dobrze. Władanie prądem jest dla mnie trafionym pomysłem. :) Później przeszedłem demko raz jeszcze, znacznie wolniej. I wtedy mi się zaczęło znacznie podobać. Skakanie po budynkach było fajne już w Assasins Creed, a tu jest jeszcze fajniej. :) Zacząłem bardziej bawić się mocami i okazuję się, że Cole jest naprawdę niezłym gościem. :) Moim zdaniem najlepsza gra, która ma wyjść w najbliższym czasie. Nie wiem tylko jak w praniu sprawdza się Prototype. :)

Odnośnik do komentarza

Mysle ze nie ma nad czym plakac, to jest historia czlowieka o nadprzyrodzonych zdolnosciach, nie dramatyczna walka na planecie Helghan (takie Cartoon Networki moga nas jeszcze do tego przekonac).

Gorzej z tym jak wypadnie Ciezki Deszcz ...... To dopiero bedzie ulewa ...... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...