Skocz do zawartości

inFamous


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Patch z jezykiem angielskim juz jest podobno dostepny do innych nie-anglojezycznych wersji. Domyslam sie ze do Polskiej nie ma? Ktos moze odpalic gre i potwierdzic?

Gadałem z kumplem grał dzisiaj ostatni raz koło 14, nie miał żadnego patcha <_< . Chodź może się jeszcze pojawi, jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Czy pojawily sie moze jakies potwierdzone informacje o New Game + lub jakeijs namiastce tej opcji( powtarzanie misji po skonczeniu gry or somehing like that?)??

Nie lubie jak gra konczy sie wraz z koncem fabuły i lubie pobiegac i pozabijac jak jestem na maxa dopakowany. Niech sie wypowiedza ci ktorzy maja gre

 

tak jasne, jest gra po grze, normalnei lazisz po miesci i robisz co chesz, questy czy inne rzeczy. no problem ;)

Odnośnik do komentarza
w koncu ktos mi odpowiedzial na to.

 

Mój post z 26 maja:

Z tego co mi się wydaje gra nie kończy się wraz z końcem fabuły. Dalej możesz sobie biegać i się bić. Niestety New Game + jest nieobecne.

 

Odpowiedzi na oba pytania uzyskałeś kilka stron temu. Przestań spamować w tym temacie.

 

Już jutro inFamous na mojej półeczce ;> Weekend jawi się bardzo elektryzująco.

Odnośnik do komentarza

Jak ze inFAMOUS to pierwsza gra w ktora zostalem zmuszony grac po polsku, oto co mysle: generalnie nie jest zle, myslalem ze bedzie duzo gorzej. Aktor podkladajacy Cole'a bardzo dobrze sie wczuwa w role i glos moduluje bardzo fachowo. Zeke i Trish tez sa niczego sobie ale bez rewelacji. Natomiast Moya... tragedia :(. Laska kazda kwestie czyta dokladnie tak samo i jeszcze jakos dziwnie zaciaga. Na poczatku wydaje sie spoko, ale pozniej jest to niebywale irytujace :(. Generalnie nie jestem daleko, gralem moze ze 4h ale mam nadzieje ze dalej bedzie na podobnym poziomie. I jak to w kazdej polskiej lokalizacji, sa problemy z miksowaniem. TV z wystawy potrafi grac 3x glosniej niz inne dialogi czy fx'y. No chyba ze to specjalnie, to ja przepraszam :).

Edytowane przez krisq
Odnośnik do komentarza

Gram od wczoraj i nie zawiodłem się - jest pięknie, wyzwania na poziomie (po paru misjach gra szacuje jak sobie radzisz i ew. zmienia poziom - mi wskoczył komunikat, że wrzucają mnie na TRUDNY), kupa przeciwników nawet gdy nic nie robimy tylko zwiedzamy miasto - co chwilę można sie wplątać w wymianę ognia (a na HARD jest ciekawie już przy paru gościach jak stoimy na otwartym terenie). Mnóstwo pierdół do znajdowania (nie tylko dla Trofeów).

Dorysowywanie obiektów, mgły czy ciemność w oddali ? SORRY, ale nie zauważyłem NIC co odbierałoby przyjemność z gry, czy sztucznie nas ograniczało.

Największy banan? WOLNOŚĆ poruszania się - patrzysz na radar gdzie misja i po prostu przesz przed siebie. Cole jest genialnie zwinny, animowany, a pokonywanie ścian, budynków, wspinanie się po WSZYSTKIM, skoki z wieżowców (nawet jeszcze nie mam thrusta), biegi po przewodach, przęsłach - po prostu mistrzostwo świata. Spider-man wysiada - na mieście po prostu nie ma barier dla nas.

Bardzo fajny system zakupu upgrade'ów mocy - poza standardowymi XP za misje, są punkty za każdego killa. A im bardziej wymyślny, tym więcej dostajemy - headshot, zrzucenie z wysokości, strzał w locie, itp. Można bez trudu sobie ciułać na kolejne up'y.

Mnóstwo pomysłowych misji pobocznych - po pierwszych kilku, wyskoczyło mi naraz kilkanaście. Świetny motyw z oswobodzaniem kolejnych rejonów miasta. Zeke komentuje naszą sławę, jaką zdobywamy na ulicach.

Dubbing PL tak jak się spodziewałem - jest lepiej niż w K2 (Cole i najbliżsi świetnie, inni trochę gorzej), pyskówki na ulicach, odzywki ludzi w naszym kierunku - bardzo fajny klimacik to wszystko tworzy. Nie wspominając o narracji Cole'a na kartach komiksu w cut-scenkach - mistrz.

Krótko: rewelka.

Sony/PS3 ma kolejnego mocarza w stajni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...