Skocz do zawartości

Która gre wybrać?


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Jemu chyba chodzi i jakiś klon Elastomanii na PSP. Jak możesz odpalać homebrew, to sprawdź X-Moto, bo chyba jest właśnie takim klonem i ewentualnie Jellycar - wygląda jak coś pomiędzy Elastomanią i Loco Roco. Bodajże pierwsza część to chyba też homebrew był, a druga to minis...

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja za to polecam Pursuit Force:Extreme Justice,bardzo dobra produkcja,jednak trochę niedoceniona.Myślę,że o Loco Roco słyszałeś,z bijatyk to jeszcze Tekken DR (polecam również część szóstą),z wyścigów wybrałbym Burnout Legends,albo Dominator,a także Motorstorm Arctic Edge.Strzelanin nie było zbyt wiele,jednak Killzone Liberation i Resistance Retribution,to dobre gry spędziłem nad nimi dużo czasu,a z bardziej wesołych gier,czyli platformówek brałbym 2 części z universum Jaka & Daxtera,to samo się tyczy Ratcheta & Clanka.A z RPG to jeszcze Phantasy Star i Star Ocean.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obie gry jakościowo są podobne ,jednak mi zdecydowanie bardziej do gustu przypadła Sega Rally,przyjemniej się jeździ(bardziej arcade'owo)wybór samochodów ociupinkę lepszy(choć różnic w osiągach praktycznie nie ma,) trasy też niczego sobie i jeżeli cię to zainteresuje ,to również od strony graficznej prezentuje się trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

na poczatku bedziesz mial problem z zabiciem kut-ku nawet ;) gra nie wybacza bledow, bedziesz klal, rzucal psp o sciane, gryzl ekran, nie spal po nocach, bedziesz caly czas myslal o zamordowaniu bliskich i zakopaniu psp z MHF2 1km pod ziemia zeby nigdy wiecej nie probowac grac :P a tak serio, to bierz, ale nie MHF2 tylko MHFU, to to samo co 2 tylko ze znacznie ulepszone, wiecej broni, itemow, potworow i w ogole na maxa dopasiona wersja :)

Odnośnik do komentarza

Zachęciłeś mnie, nie powiem :)

Nie wiem, która wersja jest do sciągnięcia z poziomu PS Vity, ale chyba właśnie United.Powiedz mi Rayos jeszcze jak możesz jak jest z ogarnięciem systemu walki i craftowania itemów, broni i zbroi dla kogoś, kto nie grał w poprzednie części.Czytałem, że w tym wzgledzie gra jest mega rozbudowana(jakies ulepszanie farmy itd.)

Przy okazji, czy ktoś miał jakieś problemy grajac w te grę na Vicie?(zakupiłem fighting fantasy i okazuje się, że nawet nie ma mozliwości ściągnięcia gry na PS Vita mimo, ze kupiłem z poziomu PS Vity)

Odnośnik do komentarza

system walki, no coz, dla kazdej broni jest inny ;) musisz niestety sam to wszystko ogarnac, ogrom zbroi i broni i w ogole dekoracji itd itp moze na poczatku przytloczyc ale jak cos to zawsze jest forum Monster Huntera na PSXe (tak, tutaj ;P), ew monsterhunter.wikia.com ;) na poczatku ejst ciezko, ale potem zaczniesz wszystko ogarniac :) ew rzucisz w diably te gre ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...