Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Kto dorwał już betę MGO ten może uważać się za nie lada szczęśliwca i to nie tylko ze względów na problemy jakie się z nią pojawiły. Jakby jednak nie było to jeśli już jesteście przygotowani do rozgrywki to wiedzieć musicie że ta zacznie się za dokładnie osiem godzin czyli o północy naszego czasu. Ci więc co jutro nie mają większych obowiązków mogą zacząć męczyć betę przez cała noc, to jest o ile serwery nie padną ;)"

 

źródł: www.metalgearsolid.us

 

Czyli tłuczemy się za 6,5h ;]

Odnośnik do komentarza

Radzę poczytać Online Manual (dostępny też z poziomu gry).

http://www.konami.jp/mgo/us/manual/manual.php

Będzie możliwość tworzenia serwerów :D

Do tego podczas tworzenia postaci będziemy mogli dowolnie ją nazwać :]

 

Lista skilli:

http://www.konami.jp/mgo/us/manual/manual....ystr=&host=

 

Jak widać jest ich aż 16 z czego wybieramy tylko 4 ;]

Możemy wziąść jeden skill kilka razy dzięki czemu będzie on bardziej efektywny.

 

Ja biorę:

2x ASSLT.R MASTERY

FAST MOV

CQC MASTERY

 

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy bylo... takie info widnieje na stronce mgo

The Premiere Beta of Metal Gear Online starts on April 21st (00:00 CEST) and ends on May 6th (24:00 CEST).

wiec startuje o polnocy... nie zadne GMT itp. :)

http://www.konami.jp/mgo/en/index.html

 

moje pytanie.. zalozylem konto w piatek. i teraz jezeli loguje sie na stronce konami w zakladce pisze cos takiego

"Currently unable to use e-mail receipt confirmation." - czego to dotyczy?

 

ktos potwierdzal jakas rejestracje dodatkowo mailem? tak jak to mialo miejsce przy rejestracji, aby dostac kod do JP?

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Trzeba jednak podejsc do tego wszystkiego z pewnym dystansem. Widzimy juz teraz jaka "grupka" ludzi rzucila sie na strone Konami by zalozyc konto i wiemy, ze przez to ciezko sie zarejestrowac. Miejmy nadzieje, ze z chwila rozpoczecia Bety nie beda wiazac sie jakies przykre(podobne do tych z rejestracja) niespodzianki.Badzmy jak najlepszej mysli ;)

Odnośnik do komentarza

Ale to w ogule wydaje się dziwne..... Czyżby twórcy NIE przewidzieli że lud rzuci się w strone MGO ?, a może to celowy zabieg.... (by mogli pograć w bete tylko najcierpliwsi). Cóż mam nadzieje że ich serwery (i nasze) wytrzymają natłok ludzi, możemy być przynajmniej pewni że grających nie zabraknie :P.

Odnośnik do komentarza

No to sobie kur.wa pograłem. Mogłem dociągnąć brakujące mi 8% patcha już w czwartek, ale dałem sobie czas do niedzieli i oczywiście przypomniałem o tym dopiero dzisiaj, kiedy szybkość ściągania staje mi na 0,000000 kb/s. Zarejestrować ID oczywiście również nie mogę. Czyli w MGS4 chyba nigdy nie pogram.

Odnośnik do komentarza

Mozna zakladac wlasna gre, right? Czy mozna tez "nazwac" gre? Zakladajac, ze wszystko pojdzie po naszej mysli i Beta ruszy o tej godzinie, o ktorej powinna moznaby zakladac pokoje z koncowka "PL" badz "PE"aby wiedziec, ze mozna sobie pograc z ludzmi z forum.

 

Miejmy nadzieje(w miare rozsadku), ze jednak "nasza" beta ruszy na czas.

Odnośnik do komentarza
Przykre wieści z Japonii, opisujące launch serwerów:

 

The Japanese beta launched 11 AM EST this morning. Due to the overwhelming support for MGO overseas, no one could play and everyone was pretty pissed at Konami. Konami told them they would try to fix it and took the server down an hour after. Servers go back up, everyone is happy but us (or at least me).[...]

 

Żródło: TUS

 

Nawet się cieszę że jeszcze nie mam konsoli.

A Uncharted, Heavenly Sword i inne wypasy to pies?:) Jesli masz zamiar nabyc PS3 tylko dla MGO i MGS4 to odpusc:). Ja chyba tez wstane w srodku nocy. Dzizys, ale hardkor.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...