Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dziwne macie problemy :)

demo ściągnęło mi się w miarę szybko. 2-3h. A patcha włączyłem w nocy o 2 jak szedłem spać. wstałem i rano miałem COMPLETED. Instalacja i wszystko gra.

Teraz potrzebuje tylko tego (pipi)ego KONAMI ID.

 

Wczoraj na stronie było napisane że ze względu na sporą ilość ludzi która próbuje się zalogować strona jest nie czynna. Poszedłem do REGISTER i mnie wysypało po 1 stronie. Tak więc trzeba polować :)))

Odnośnik do komentarza

Ja już nie mam siły na to KonamiID ;/ nonstop ten sam błąd mi wyskakuje, próbowałem różnych kombinacji i dalej nic. Różnorakie hasła z literami i liczbami i nonstop to samo, ktoś ma jakiś pomysł?

 

Your Password must be a combination of alphanumeric characters of 8-32 characters in length.

Please enter a secret answer using no more than 30 characters. Do not use any symbols.

 

--EDIT-- udało się ^^

 

Służę pomocą, mały tutorial jak szybko się zarejestrować (info z oficjalnego forum Playstation):

 

# You need Firefox

# Goto Tools Add ons, Get Extensions

# Find the AutoFormer add on and install it and restart the browser

# goto https://id.konami.net and click register (Blue button on the left) - might take a while but keep trying

# Enter your date of birth and go to edit in Firefox menu and find AutoFormer, click Save all fields - this will now save you entering the DOB again if you need to come back to this stage

# click next

# Wait until the terms show before clicking next again

# fill out the entire form carefully, don't rush you have all the time in the world. Make sure you don't use capitals in username, and make sure game id password is all numbers. Make sure phone number and postcode have no spaces

# now before clicking next click edit again and AutoFormer>save all fields

# Click next, it'll probably fail due to time taken to complete the form. Don't worry

# Start again, this time your DOB should be auto inserted click next to terms, click next to form, click next to confirmation click next and you're done - SIMPLE!!!

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

Heh a ja probuje teraz (8 minut po Jakimie) i juz sie nie da :) Ale to jest pos.rane... :) BTW nie ma ktos jakiegos linka do sciagniecia pacza normalnie ze strony www (o ile to jest mozliwe) bo mnie juz to troche denerwuje. Z HTTP w ogole mi sie nie chce sciagac, a z P2P mam upload wiekszy od downloadu (chyba z 3 razy mimo ograniczenia w gierce) i 1% wczoraj mi sie sciagal pol godziny. Niestety nie moge pozwolic sobie na to, zeby mi tak duzo sie wysylalo poniewaz mam ograniczenie miesieczne 10GB na wysylanie i sciaganie :)

Edytowane przez napletator
Odnośnik do komentarza
jest 9 z hakiem a rejestracja przebigla bez problemu. Albo mamy w koncu odciazone serwery albo konami cos ponaprawialo.

 

Nic to. Do polnocy panowie.

a dostałeś potwierdzenie na e-mail? ja rejestrowałem się o 8.00 i zero stresu, ale nie mam potwierdzenia więc aktywacja konta nie pełna.

 

nie ważne właśnie wpłynęło potwierdzenie:) GAME ID sebastian75

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...