Skocz do zawartości

Metal Gear Online


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mi też się udało przed chwilą po jakiś 20 próbach... dzisiaj lepiej chodzi stronka radzę się streszczać :)

Game ID: inc0gnit0s

 

PS: FLook no ja normalnie na Polskę żeby potem nie mieć problemów z akceptacją karty kredytowej/wirtualnej przy jakiś zakupach czy cuś...

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 758
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A skad zes wytrzasnal takie brednie?

 

Jak zakłądałem konto według opisu na gametrailers- czyli po prostu na japonie to przyszedł mi mail po kilku dniach, mówiący o usunięciu konta.

 

Teraz przyszło mi coś takiego:

 

Thank you for using the KONAMI ID.

 

You have just registered a KONAMI ID! (20/04/2008 08:15:58 CET)

 

[KONAMI ID]

jakimiec86

[GAME ID]

jakimiec

 

This e-mail has been automatically sent from the KONAMI ID Portal site.

This is an automated e-mail response and cannot be replied to.

 

 

 

Tak więc, raczej nie ma się czego obawiać.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Wypowiedź z innego forum:

 

 

"No i co z tego,że udało Ci się zarejstrować na Polske.Jak to konto jest nieaktywne i takie pozostanie. Nie umiesz czytać,pisało tam wyraźnie: konto zarejestrowane na twój kraj nie będzie mogło być aktywowane,dosłownie to nie będzie można potwierdzić rejestracji.

 

 

Tak właśnie jest, ja swoje założyłem już 5dni temu a dzisiaj przy próbie zalogowania otrzymałem komunikat,że moje konto zostało skasowane. Pisałem maila do Konami opisałem cały problem z rejestracją w naszym kraju i że nam Polakom także zależy na graniu w tę Bete...Niestety nie otrzymałem żadnej odp.Żałosne"

Odnośnik do komentarza
Podobno konta założone na Polskę są usuwane a nawet jak pozostaną to nie będzie można na nich grać. Prawda ?

ja tam założyłem konto na Polske i dostałem potwierdzenie na maila,wszedłem na stronke i sie zalogowałem bez problemu wiec nie wiem skąd masz takie info !

 

edit:wszystko chodzi bez problemu,logowanie na stronie też więc nie ma się co martwić,konta na Polske nie są usuwane !!!!

Po zalogowaniu na stronie"

KONAMI

Logout

KONAMI ID

 

* Top

* What's KONAMI ID?

* Frequently Asked Questions

* Contact us

 

Welcome!

arturkulesza

Currently unable to use e-mail receipt confirmation."

 

Edytowane przez artb1
Odnośnik do komentarza

Panowie z IGNu grali juz w betkę.

Co cieszy toto że gra- w sumie podobnie jak COD4 bardziej będzie nastawiona na taktyczną, powolna rozwałkę niż wesołe Rambo Team Deatchmatch.

 

There's no question that Metal Gear Online is a different breed of online shooter. It's not fast, it's not based around reflexes, no, it's much more thought-out than that. Your player doesn't move with blinding speed (I kept looking for a sprint button), nor will you find rocket launchers laying around for you to pick up and play with. You'll need to play the angles, keep behind cover and work worth your teammates to be successful. In my brief play session I didn't have enough time to get into the intricacies of the game, but felt as though I had just played exactly what fans have been asking for. It's Metal Gear Solid 4, but it's Online. Same graphics, same gameplay, same awesomeness.

Edytowane przez Jakim
Odnośnik do komentarza

Nie straszcie ludzi, konta nie będą usuwane. Poprostu było tam napisane, ze czegoś tam nie będzie można kupować, bo system płatności nie działa z naszym krajem i tyle. Pomyślcie logicznie, po co dawaliby możliwość rejestracji na Polskę, skoro maja usuwać konta.

 

Beta rusza o północy naszego czasu. To jest oficjalne info z tego co wiem :).

 

Co do gry to jest bardzo taktyczna (przynajmniej z MGO1 tak było), ale przy headach wymaga refleksu i skilla :D.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...