Skocz do zawartości

Wet


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy gameplay. Całe 8 minut:

 

... i hmm. Jakoś mnie nie powaliło. Strzelam, że to wersja alfa więc się nie czepiam ale trochę za mocno zajeżdża Strangleholdem - za dużo slow motion jak na mój gust. Fajne są niektóre sztuczki głównej bohaterki (vide zjazd z drabiny głową w dół).

 

Mam jeszcze nadzieje na dobry klimat i fabułę. Może coś wyjdzie z tej gry :) Co prawda czuje, że będzie to przeciętniak na "7".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja zagralem i nawet mi sie podoba, prawda szalu nie ma (a fani takiego Stranglehold tutaj sie raczej nie spuszcza), grafika tez de facto nawiedzona -

Ale akcje sa mile, zwlaszcza w 2 i 3 czesci dema, zastanawiam sie nad pelna wersja podoba mi sie generalnie :).

Odnośnik do komentarza

Demo przeciętne, i do tego ten filtr, aż wytrzymać się nie da. Jakbym chciał filtr to bym sam taki włączył sobie w opcjach, a tego gówna nie można nawet wyłączyć w opcjach. Chyba, że w pełnej wersji jest taka opcja; jak narazie jednak jest źle...

 

Chwała tylko za demo, są firmy co jak wiedzą, że gra to dupa to dema nie dają ;p

Odnośnik do komentarza

Pierdzielicie bo nawet 1 etapu nie przeszliscie, konusy wy jedne :P (coati najwyzej do 2 etapu doszedl).

Mi sie podoba jak juz mowilem i z checia kupilbym i pelna wersje z prostego powodu, takie gry na obecnej generacji praktycznie wymarly (i co z tego ze z tym filtrem gra wyglada jak na PS2 ?! - to ma swoje uroki XD) a Stranglehold to nie moje klimaty niestety.

Dla mnie ma tu byc akcja i humor - niczego wiecej nie potrzebuje :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Mowcie co chcecie ja pelna wersje i tak bede miec, a wy obejdziecie sie smakiem ot co :P.

Ja zadnych bugow nie mam, a jak czlowiek wejdzie juz w ta siecze jest milo i sympatycznie, nie mowie ze ta gra to jakas rewelacja ale wy ja normalnie z blotem mieszacie - naprawde mam wrazenie ze my w inne Wet zagralismy :).

Odnośnik do komentarza
Mowcie co chcecie ja pelna wersje i tak bede miec, a wy obejdziecie sie smakiem ot co :P.

Ja zadnych bugow nie mam, a jak czlowiek wejdzie juz w ta siecze jest milo i sympatycznie, nie mowie ze ta gra to jakas rewelacja ale wy ja normalnie z blotem mieszacie - naprawde mam wrazenie ze my w inne Wet zagralismy :).

Takie twoje prawo mieć inny gust niż inni. Na trailerach gra wyglądała kozacko ale pewnikiem to rendery były. Jak zobaczyłem to po włączeniu zastanawiałem się czy to nie jakiś psikus. Słabo to wygląda ot co.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...