Skocz do zawartości

Wet


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Mowcie co chcecie ja pelna wersje i tak bede miec, a wy obejdziecie sie smakiem ot co :P.

Ja zadnych bugow nie mam, a jak czlowiek wejdzie juz w ta siecze jest milo i sympatycznie, nie mowie ze ta gra to jakas rewelacja ale wy ja normalnie z blotem mieszacie - naprawde mam wrazenie ze my w inne Wet zagralismy :).

 

Każda potwora ma swego... adoratora ^^

ogolnie gra jako concept/pomysl nie jest zla, ale juz wykonanie tak.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na PLUS

-klimat. Atmosfera filmow lat 70-tych["wyprane kolory"],muzyka,ostra jatka,niczym w filmach Tarantino sa OK.

-sterowanie .Jest w porzadku,nie czepiam sie.

-zaskakuje. A i owszem,kiedy valy swiat widzimy na czerwono.

 

Na MINUS

-grafika. Gra by dobrze wygladala 4/5 lat temu na PS2,teraz niestety,nie ma za wiele do powiedzenia.

-za duzo sie dzieje,nie wiadomo kto z kim i dlaczego,zadnego wytlumaczenia,zadnych wstepow

 

 

Ogolnie gra cos w sobie ma,mozna lyknac kiedy(porzadnie) stanieje

 

Odnośnik do komentarza

wlasnie ni stąd ni zowąd sciagnalem i przeszedlem demko wlasciwie nic nie wiedząc o tej grze. He, śmiechowa, Kill Bill dla ubogich ;) mysle ze znajdzie swoich amatorów, ale wydaje mi sie ze to szpil na kilka h ktory zginie pod buciorami prawdziwych hitów. Na plus na pewno muzyczka, efekt "przemiany" też wypadl dosc ciekawie. Demo przeszedlem z przymrużonymi oczami i uśmiechm na ustach, na kupno fulla nie ma szans :)

Odnośnik do komentarza

Połączenie Strangehold oraz ...PS2, czyli nie będzie to hit ale niektórym mogą się spodobać specyficzne akcje oraz humor. Zaprezentowane demo mi osobiście nie przypadło do gustu, ot jednostrzałowiec w którym z góry wiadomo iż akcja będzie powtarzać się przez całą grę, nawet specyficzny blur w drugim etapie nie pomógł. Jedynie akcja na autostradzie troche później dała radę, oprócz grafiki rodem z PS2 no ale grywalnościowo może być. Główna bohaterka wygląda nieźle, dzierży w łapkach broń białą (miecz) oraz broń palną (dwa rodzaje broni w demie), którymi umie sie posługiwać zarówno na twardym podłorzu jak i w locie. Zapewne nie kupię tej gry w premierę ale kiedyś? Kto wie, może w kolejny sezon ogórkowy?

Odnośnik do komentarza

W sumie to zastanawia mnie co się działo z tą grą przez te 2 lata od 2007 roku.

 

Początkowo gra wyglądała tak (... Chociaż to był raczej target render, mi się wydaje)

game_rubi_screen02.jpg

game_rubi_screen06.jpg

 

Później coś zaczęło się na początku 2009 ...

game_rubi_screen12.jpg

game_rubi_screen13.jpg

 

By ostatecznie ...

game_rubi_screen33.jpg

game_rubi_screen38.jpg

game_rubi_screen35.jpg

game_rubi_screen40.jpg

 

Serio, lubię te klimaty a'la Franza Ferdinanda i w ogóle, ale what the fuck ??

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Mi tam ta gra się podoba. Przypomina trochę Total Overdose z zeszłej generacji (z tym że TO było free roamingowe), a tamta gra była bardzo fajna i dawała masę zabawy z rozwalania kolejnych przeciwników. W TO jak i w Wet grafa trochę ssie, ale zabijanie ludków jest bardzo przyjemne (fajny tryb z zmienionymi kolorami i QTE na autostradzie), no i ten Tarantinowski klimat ze świetna muzą. jak troche stanieje na pewno kupie - no chyba, że okaże się ostatnim crapem ;)

Odnośnik do komentarza

Who knows ??

 

Ale gra przeszla wieksze/mniejsze zmiany - na stronie gry widac trailery gdzie gra miala jeszcze inne animacje, inny hud, inaczej rozlozona fabule itp itd.

Co do screenow - no nie kpijcie sobie ze ta gra NIE moglaby TAK WYGLADAC.

 

Przypomina trochę Total Overdose z zeszłej generacji

Bez kitu - Total Overdose mial identycznie ciekawe OST, no i to tez gra ktorej glowna strone notorycznie odwiedzalem LOL przypadek ?

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze to ja nie widzę większej różnicy gdy strzelając trzymam lub nawalam w R1...Babka tak czy siak za wolno strzela z tych gnatów :P Jeszcze w locie to znośnie, ale stojąc\w biegu to tragedia ;]

 

Koniec końców, zrobiłem sobie drugie podejście do do dema i nawet mi się spodobało. Też mi gierka przypomina Total Overdose, klimacik znośny, OST fajny. Jasne hicior to z pewnością nie jest, ale jak znaaaaaaacznie stanieje to może sobie WET obadam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...