Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Ja się strasznie zawiodłem na spotkaniu Sasuke i Kakashiego, bo myślałem że jeden użyje Amaterasu a drugi skontruje je Kamui.

Myślę też, że Hatake mocno podrasował używanie Kamui - podczas walki z Deidarą użycie MS prawie przyprawiło go o śmierć, ale już podczas walki z pupilem niezbyt go to ruszyło (tylko na chwilę zakręciło mu się w głowie). Po za tym, jak Mędrek zauważył, wcześniej strach na wróble nie miał celnego oka, ale już podczas Pain Arc wessał malutkiego, szybko poruszającego się gwoździa i pocisk rakietowy w locie. Później skontrował pocisk Suzzano (zbyt szybki dla uniku).

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Kabuto sam przyznał, że technikę nieczystego wskrzeszenia można przerwać albo zmuszając Kabuto do wykonania pieczęci, albo zapieczętowanie dusz albo zabicie użytkownika tej techniki (na co się raczej nie zanosi), bądź też dusze same się uwolnią jak to było w przypadku brata Sai'a i Sasoriego. Będzie pogawędka ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzie ty tam samurajów masz ? Chyba swordsmenów :D Fajny detal, stara generacja swordsmenów ma bandaże na szyjach, a nowa (Kisame, choiro) mają na swoich mieczach :D

Nie chciałem spoilować :P

Chodziło mi o to, że byliby idealnymi przeciwnikami dla samurajów, którzy posługują się w walce tylko mieczami... Chyba, bo prawie nic o nich nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Teraz to mi Studio Pierrot wbiło klina w duFe... w wydanym DVD z okazji urodzin nalazł się specjal, który troszkę mnie zaciekawił, a zwłaszcza ostatnia scena gdzie Sasuke używając Mangekyo Sharingana usłyszał bicie serca i płacz dziecka i teraz zaczyna się zabawa w spekulacje: czyje to dziecko? Sakury? Kto jest ojcem? Naruto? Sasuke? Czy to jest tylko prowokacja ze strony autorów? czy znajdzie się ta scena w mandze? what dzieje się on here?... Niby podchodzić można do tego z dużą dozą ostrożności, gdyby nie postacie Kabuto i Madary ( wygląd z mangi a nie z anime). Czekam na następne chaptery mangi z niecierpliwością :) a tu jest link do rzeczonego filmiku:

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie licząc tych fragmentów OAV to są spoilery do kilku wydarzeń z mangi. Wyczerpanie Sasuke po walce z Danzou i jego EMS,przemiana Madary i Kabuto ,a płacz dziecka? IMO odniesienie do narodzin Naruto :) Tylko nie wiem do czego odwołuje się ten leżący Naruto i płacząca Sakura ;]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Mr. Blue

Ogólnie manga obecnie trzyma bardzo, bardzo wysoki poziom. No, może ostatnie 2 chaptery takie sobie (transformacja tego gostka w ogoniastą bestię śmierdzi jakością fillerów) ale bitwa z Zabuzą i Haku super taktyczna i przemyślana. Tylko dlaczego Kakashi nie używa Kamui? Oby oszczędzał je na silniejszego przeciwnika. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W TRESCI POSTU MOGA POJAWIC SIE SPOILERY DLA OSOB KTORY NIE CZYTAJA MANGI

 

 

Witam chcialbym poruszyc trapiaca mnie od dawwna kwestie. Kim jest Madara? zakladajac ze nie jest soba i potszywa sie tylko pod tego uchiche?

 

 

nie chce nikomu podpowiadac, ale wyraze swoje zdanie na ten temat.

 

Moim skromnym zdaniem jest to Obito.

 

Fakty. Nie umiejszajac inteligencji i mozliwoscia kakashiego watpie zeby ogarnal sharingana, co za tym idzie ktos sie zapyta (a no fakt ze zdosnosci sharigana ktory posiada kakashi i "madara" sa dosyc podobne) co moze oznaczac ze oddzialuja na siebie.

Madara tak naprawde do czasu pozyskania rinengana nie mial zadnych sczegolnych umiejetnosci(chodzi o ninjutsu). Jego ninjitsu podczas walki z Yoidame bylo zenujace i rozumiem brak genjutsu ale zeby nie potrafil zadnego ninjitsu?? bez przesady nawet bez sharingana mocna wykrzesac gokakyu no jutsu.

Kogo mogl by wystraszyc sie Madara? (spoiler kabutomaru pokazuje trumne madarze w mandze) samego siebie. Dlaczego? po pierwsze zastanowmy sie kogo madara mogl by sie bac. 1hokage oczywiscie ale on juz nie moze byc wskrzeszony. Medrca 5 scierzek? oczywwiscie, ale nikt nie wie tak naprawde czy on istnial. pozatym czy przy jego madafakerskosci dal by sie kontrolowac?

 

 

 

czekam na opinie

Odnośnik do komentarza

Watpie ze Madzia to Obito. Za co niby mialby sie taki dobry chlopak mscic na calej Konoszy i w ogole robic takie akcje ? Pozatym Tobi ma dwa oka, i jest dosyc wysoki, i nie wyglada jakby kulal, a powinien, po takim wypadku. Co do genjutsu, to ma zaawansowane, w koncu kontrolowal Kyuubiebo, nie ?

 

Dla mnie jest to jakis Klon Madary, cos na podstawie Zetsu, z jego swiadomoscia. Tez uwazam ze Kabuto summonowal Madare, a on sam zginal w walce z pierwszym Hokage.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Jakie mają niby być opinie? Takie bzdury aż szkoda komentować :confused:

Madara był tak żałosny, że przed walką z czwartym rozwalił cały oddział ANBU, opanował 9ogoniastego i został przez Yondaime tylko raniony (przecież i tak się od razu zregenerował).

Później wykosił pół klanu Uchiha, był mistrzem Itachiego oraz miał w (pipi)e Paina. Bez większych problemów rozwalił także Konan.

 

Jego braki w Ninjutsu to skutek walki z pierwszym o czym mówi podczas spotkania Kage (I'm only shadow of my former self.)

 

Nawet nie chcę mi się tłumaczyć, dlaczego Madara nie może być Obito... :rolleyes:

Kurde, przecież jego walka z 4 wydarzyła się tuż po śmierci Obito. No i Co? Nagle dorósł i dostał takiego Power Upa, że Gennin równa się z najsilniejszym Hokage w historii, oraz bez problemów dokonuje przepotężnych i arcyskomplikowanych jutsu pieczętujących?

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Shisui to raczej nie Tobi bo:

-Ao nie wyczuł od Madary chakry Shisui'a z którym walczył w przeszłości, a wyczuł ją od Danzo bo ten miał jego oko.

-Madara był zły na Danzo że udało mu się zniszczyć oko Shisui'a bo ten miał jakieś super elo unikatowe zdolności.

 

Aczkolwiek:

Tobi ma krótkie włosy jak Shisui no i jeżeli to Shisui to mógł łatwo wszystkich wydymać bo miał tą super zdolność manipulacji podobną do tego co ma Aizen w Bleachu. Jedyna kwestia to jak udało się Danzo zabrać mu oko. Możliwe że Shisui sam mu je oddał aby jego śmierć była bardziej przekonywująca, a potem nawiał realizować swój plan. Ale to już jest kombinowanie.

 

Jak Pikol uważam ze to jakiś klon, być może część Zetsu i okaże się że to biało czarny jest jakimś maderfakerem. Manipulowanie Akatsuki jako fake Madara i obserwowanie wszystkiego z cienia czy innego konaru drzewa. To nawet pasuje do Zetsu. Być może on sam służy komuś innemu i tego kogoś doczepią 5 min przed północą. Tego chyba nawet sam Kishimoto pewnie jeszcze nie wie lol.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...