Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej yagury plox, chociaz pewnie stanie sie mięsem armatnim jak reszta jinchuuruki.

 

dobrze by bylo gdyby yagura odzyskal swiadomosc, moglby pare rzeczy wyjasnic.

 

Ciekawe jak anime team zalatwi sprawe z Utakata, w koncu w fillerze sie zakumplowali. pewnie dodadza pare linii tekstu dla naruciaka. i tak ze kishi musial dodac te pedalskie bombowe bąbelki -_-

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawe co robi przeklęta pieczęć na Tobim, na stronie 9 w lewym dolnym rogu.

Fajny twist byłby, jakby Tobim okazał się Sasuke. A raczej jego alter ego. Dlatego mógł "się" zobaczyć, dlatego Itachi znał tą twarz i mógł zaimplementować Amaterasu (i dlatego nic się Tobiemu od tego za bardzo nie stało), a do wszystkiego mógł dojść samemu. Ba, nawet mógł się cofnąć w czasie by "ponaprawiać" co nieco z jego punktu widzenia (a znając Kishiego, to pewnie byłoby możliwe). I dzięki Kabuto mógł dostać geny Senjuu i mieć Rinnegana. Taki plot twist by mnie w pełni zadowolił, podobnie jak i japoński wydział od spraw narkotyków, co by zainteresowali się osobą Kishiego i jego dealer'ów :D

Odnośnik do komentarza

Hm, ciekawe co robi przeklęta pieczęć na Tobim, na stronie 9 w lewym dolnym rogu.

Fajny twist byłby, jakby Tobim okazał się Sasuke. A raczej jego alter ego. Dlatego mógł "się" zobaczyć, dlatego Itachi znał tą twarz i mógł zaimplementować Amaterasu (i dlatego nic się Tobiemu od tego za bardzo nie stało), a do wszystkiego mógł dojść samemu. Ba, nawet mógł się cofnąć w czasie by "ponaprawiać" co nieco z jego punktu widzenia (a znając Kishiego, to pewnie byłoby możliwe). I dzięki Kabuto mógł dostać geny Senjuu i mieć Rinnegana. Taki plot twist by mnie w pełni zadowolił, podobnie jak i japoński wydział od spraw narkotyków, co by zainteresowali się osobą Kishiego i jego dealer'ów :D

To nie przeklęta pieczęć tylko symbol Sharingana na wachlarzu Tobiego.

Odnośnik do komentarza

Łezki są do środka (bo wachlarz ma odwrócony na plecach), a więc to znak pieczęci Ten no Juin, ten sam który otrzymała Anko i Sasuke od Orochimaru.

 

2ikwfhf.jpg

 

Serio, to może być taki sick plot twist że Sasuke rozmawiając z Tobim, tak naprawdę rozmawia ze swoim alter ego. I wszystko to co robi Tobi, to tak naprawdę robi Sasuke :) No i poza tym Sasuke i Madarę łatwo z twarzy pomylić, są do siebie nieco podobni. Skoro są już jakieś inne wymiary, to myślę że cofanie się w czasie to tylko kwestia... czasu właśnie ;)

Odnośnik do komentarza

Łezki są do środka (bo wachlarz ma odwrócony na plecach), a więc to znak pieczęci Ten no Juin, ten sam który otrzymała Anko i Sasuke od Orochimaru.

 

2ikwfhf.jpg

 

Serio, to może być taki sick plot twist że Sasuke rozmawiając z Tobim, tak naprawdę rozmawia ze swoim alter ego. I wszystko to co robi Tobi, to tak naprawdę robi Sasuke :) No i poza tym Sasuke i Madarę łatwo z twarzy pomylić, są do siebie nieco podobni. Skoro są już jakieś inne wymiary, to myślę że cofanie się w czasie to tylko kwestia... czasu właśnie ;)

Kur... To jest na wachlarzu! Czy ty to rozumiesz?

Każdy Uchiha ma zatem taką samą na oczach?

Sharingan_z_trzema_tomoe.svg.png

Odnośnik do komentarza

Tobi to Shikamaru. Sprytnie to wszystko chlopak rozegral. Z kolei Shikamaru to inteligentne alter ego Naruto. Natomiast Naruto jest tak naprawde czwartym Hokage, ktory przybyl z przeszlosci za pomoca wehikulu czasu zbudowanego dawno temu przez Sage of Six Paths. Co ciekawe, Naruto jest jednoczesnie swoim ojcem i synem :o

Odnośnik do komentarza

Ej, czemu Bee może wypuszczać Hachibiego jak psa na spacer? :( Ja myślałem, że te bijuu mogą "zaprzyjaźnić" się z jinchuurikim na zasadzie: "będziesz miły, to dam ci trochę poszaleć poprzez moje ciało, a jak nie to wal się i siedź tak uwięziony". A tu okazuje się, że Bee i Hachibi to serio jak jakieś kumple :/ Oj Kishi znowu się zaciągał marychą i mu w dobroć poszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...