Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kakashi wszedł w beast mode.

 

Czy ktoś poza mną zauważył, że w tym całym starciu Sasuke wypada przy Naruto gorzej niż źle?

Nie tylko ty, ale Sasuke to ulubiona postać autora, więc pewnie ostatnie słowo będzie należało do niego.

Ciekawi mnie teraz jak z działaniem Sharingana u Kakashiego? Czy na stałe czy tylko na chwilę i czy będzie mógł go "włączać" jak ludzie z klanu Uchiha?

Odnośnik do komentarza

To ciekawe. Najpierw nie miał sharingana, potem dostał, następnie w randomowy sposób ukradli mu go, a teraz ma dwa. I jest koksu. Powinien tak jak z pierwszym okiem mieć aktywne cały czas ale podejrzewam, że ma je tymczasowo. Obito odleci w zaświaty to i power up się skończy.

Pytanie tylko czy Naruto ma jeszcze jakieś wariacje rasenshurikenów. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kakashi ma je na stałe, przynajmniej tak wnioskuję z tłumaczenia słów Obito, gdy mówił, że jaki jest sens prezentu jeśli miałby do niego wrócić i że to Kakashi będzie teraz 6 Hokage (ewidentnie związane jest to z Sharinganem). 

 

Do tego pewnie będzie mógł je dezaktywować, inaczej nie miałoby to sensu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

OK, ale co z chakra?

 

Ty tak na poważnie? :P

 

Przecież Kakasz całą wojnę leci na "jednym tankowaniu". MG stosował częściej niż Itachi przez całe swoje życie, a Raikiri używał do krojenia chleba na kromki.

 

Z drugiej strony mamy Naruto, który miał mieć niby nieskończoną ilość chakry, ale gdzieś po drodze okazało się, że ma tylko połowę nieskończoności i momentami mu nawet brakło :P

 

Zasady z początków serii już dawno nie obowiązują. Kurama rozdaje chakrę jak cukierki w Halloween :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kakashi po tej wojnie otworzy biznes usuwania odpadòw.

 

- Witam panie Hatake, zrobiłby mi pan przysługę i wyrzucił za mnie śmieci?

- Kamui!

- Dziękuje... Oh, trochę mi się wysypało po drodze...

- Kamui!

- Bardzo dziękuję! A widzi pan tą dziewczynę tam, jest...

- Kamui shuriken!

- Y, chyba nie o to mi chodziło...

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś czekał, to się może nie doczekać. Shonen jump zaczął kampanię anty-scanową. Manga Panda już oberwała. Do tego zmienili sposòb dystrybucji, przez co trudniej będzie o wycieki i tłumaczenia na czas. Może to i dobrze, sądząc po tym co Kishi wyrabia ostatnio... :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...