Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue
warto, ale kto co lubi. shippuuden jest lepszy, ale warto najpierw przemęczyć podstawkę. manga i tak rulez:D

 

Człowieku! Nie odwalaj błazenady? W czym Shipuuden jest lepszy? w pierwszych kilku minutach serii?

 

Gorsza animacja, jeszcze gorsze przeciąganie odcinków, żadnego polotu, (pipi) nie kolorystyka, fillery o kant tyłka potrzaskać i w czym ten cały, zniweczony shippuden jest lepszy? W przekłamywaniu fabuły?

 

Ej, to jest taki rozumiem takie coś jak Mystic Gohan z DB?

 

Prawidłowa, oficjalna nazwa tego poziomu to: "El Kai Unlock Potencial". Lub, stosowana w oficjalnych grach: "Ultimate Gohan"

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Człowieku! Nie odwalaj błazenady? W czym Shipuuden jest lepszy? w pierwszych kilku minutach serii?

Gorsza animacja, jeszcze gorsze przeciąganie odcinków, żadnego polotu, (pipi) nie kolorystyka, fillery o kant tyłka potrzaskać i w czym ten cały, zniweczony shippuden jest lepszy? W przekłamywaniu fabuły?

 

sorry "człowieku", że w ogóle się odezwałem i "odwalam błazenadę".

 

mi shippuuden bardziej leży niż naruto (nie shippuuden) i tyle. trochę loozu.

Odnośnik do komentarza

Mnie się tam Shippuuden bardziej podoba, przynajmniej jeżeli chodzi o rozwój bohaterów (w zwykłym Naruto wkurzała mnie ich zbytnia pierdołowatość, teraz nawet Uzumaki wydaje się poważniejszy) i klimat (zdecydowanie mniej komedii, są zgony dobrych postaci). Walki z członkami Akatsuki rządzą jak żadne inne w serii, chociaż animacja kuleje.

Odnośnik do komentarza

Ostatni chapter jest fenomenalny ogólnie ta walka jest świetna

Najmniej udziwniona walka w całym Naruto wszystko jest w niej logiczne .

A)Naruto opanował Sage mode ale nie do końca czego są efektem klony w żabolandzie.

 

B)Pein dostaje w dupsko bo Naruto czy to od żabiego dziadka czy to od ślimaka, wie jaką zdolność ma każde z ciał lidera. Gdyby Jiraya wiedział to co wie teraz Naruto to by nie przegrał i odwrotnie , gdyby w wiosce deszczu walczył Naruto to nawet z Sage mode Naruto by zginął.

 

C) Pein jest ofiarą swojego mega Jutsu , które go wycieńczyło i dość długo musiał się regenerować czego efekt znamy -kilka ciał do piachu.

 

D) Zginął Jiraya jedna z bliższych postaci Naruto.Dres powiedział ,że się przy zboczonym pustelniku opierdzielał, więc teraz wziął się do roboty, by go pomścić.

 

E)Naruto przez cała mangę ( no prawie od walki z Zabuzą) trenuje cały czas by być silniejszym , to nie Emo-good Sasuke , który dostaje prezenty od losu (pieczęć, nowy sharingan, wcześniej moc oro ), no dobra raz dostał od Itacha , ale wie wiadomo co to jest .

 

F) Fajnie ,że wymasterował Rasengany.Przynajmniej w jednej technice jest super .Kakashi pokazał jak to jest gdy jest się do wszystkiego podczas walki z Peinem.

 

 

 

 

Co do Shinpudena

Przemilczę

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Ostatni chapter jest fenomenalny ogólnie ta walka jest świetna

Najmniej udziwniona walka w całym Naruto wszystko jest w niej logiczne .

A)Naruto opanował Sage mode ale nie do końca czego są efektem klony w żabolandzie.

 

B)Pein dostaje w dupsko bo Naruto czy to od żabiego dziadka czy to od ślimaka, wie jaką zdolność ma każde z ciał lidera. Gdyby Jiraya wiedział to co wie teraz Naruto to by nie przegrał i odwrotnie , gdyby w wiosce deszczu walczył Naruto to nawet z Sage mode Naruto by zginął.

 

C) Pein jest ofiarą swojego mega Jutsu , które go wycieńczyło i dość długo musiał się regenerować czego efekt znamy -kilka ciał do piachu.

 

D) Zginął Jiraya jedna z bliższych postaci Naruto.Dres powiedział ,że się przy zboczonym pustelniku opierdzielał, więc teraz wziął się do roboty, by go pomścić.

 

E)Naruto przez cała mangę ( no prawie od walki z Zabuzą) trenuje cały czas by być silniejszym , to nie Emo-good Sasuke , który dostaje prezenty od losu (pieczęć, nowy sharingan, wcześniej moc oro ), no dobra raz dostał od Itacha , ale wie wiadomo co to jest .

 

F) Fajnie ,że wymasterował Rasengany.Przynajmniej w jednej technice jest super .Kakashi pokazał jak to jest gdy jest się do wszystkiego podczas walki z Peinem.

 

 

 

 

Co do Shinpudena

Przemilczę

W którym chapie było to co piszesz z Itachim?

Odnośnik do komentarza
Ostatni chapter jest fenomenalny ogólnie ta walka jest świetna

Kakashi pokazał jak to jest gdy jest się do wszystkiego podczas walki z Peinem.

 

Walka o tak, świetna.

 

A Kakashi z jego tysiakiem jutsu powinien radzić sobie równie dobrze, a praktycznie nic nie pokazał. Ogólnie to rasengany to dobra technika na Pain'a. Użył jej Konohamaru, teraz kozaczy Naruciak, a nawet Kakashi ją przecież znał to czemu jej nie użył skoro mogł. Dobra, może przez "grawitacyjną" moc Pain'a.

 

Odnośnik do komentarza

McDrive

Kakashi używający Sharingana i tysiąc technik ma dać radę Painowi? Jak , powiedz mi tylko , jak większość ,walk kakashi kończy w łóżku będąc na skraju wycieńczenia .Niestety , Jednooki nie ma tyle chakry co Naruto czy Jiraya by móc "pobawić" się z Painem i przez jakiś czas wytrzymać napór przeciwnika . Kakashi ,jeżeli nie znajdzie sposobu na powiększenie limitu posiadanej chakry( może wyzwoli białą chakrę jak tatuś?), to będzie tylko zawalidrogą .A co do ostatniego Sarutobiego - To Naruto dawno pokazał mu tę technikę , więc Konohamaru miał ponad 3 lata na dopracowanie jej , więc nawet idiota by ją opanował .A ,że zaskoczył Paina - nie trudno zaskoczyć wroga , gdy jest się małym chłopcem , nie? Swoją drogą ten rasengan pewnie niewiele mu zrobił.

 

 

Krzychu_419 -sorki stary ,już nie będę używał słowa fenomenalny jest zbyt kuszące.

 

@ion-

Zgadza się Itachi jest kozakiem nad kozaki, ale a on tej walki nie chciał wygrać(tej z Sasuke), leciał na dragach .Pragnąć pokonać Madarę ,ale w tym stanie bez wiecznego MS nie ma szans, więc postanowił "wychować" brata i dać mu siłę.A co mocy dla naruto zgadzam się to jest obrona przez Genjutsu (Chodź , chciałbym sharingana w pęku, hehe), i neutralizator ameterasu

 

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Wątpisz by przekazał moc??

Przeciez już raz to zrobił wiec czemu nie miałby i drugi raz :]

 

 

 

Naruto albo dostał własnego amaterasu albo obrone przed amaterasu przy czym bardziej obstawiam ze jest to zdolnosc ofensywna ze wzgledu na to co Itachi powiedział do naruto kiedy mu ją dawał tzn. "Mam nadzieje że nigdy nie będziesz musiał jej użyć" (czy cos w tym stylu) Gdyby to była obrona przed amaterasu czy moze samym genjitsu - to by tak nie dramatyzował a jako że prawdopodobnie jest to technika ofensywna która uruchomi sie podczas walki z Saske i która to mogła by go zabić - stąd takie słowa...

 

Odnośnik do komentarza

No i ja się dziś skusiłem żeby obejrzeć tą Mangę i zobaczyć co też inni widzą w ogóle w tym "Naruto". :good: Muszę przyznać że zaskoczenie bardzo pozytywne - ciekawy scenariusz, fajne postacie, akcja i animacja. Tylko nie wiem jak to leci po kolei, mam odcinek "Naruto The Movies 3 - 2006" i "Naruto The Movie 4 PL Shippuden - 2007" - przynajmniej tak pisze, bo znalazłem na BearShare.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...