Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Spoiler dla nowego (jeszcze niewydanego) chaptera 429: (Potwierdzony)

 

 

Shizune nie żyję, Pain wydarł z niej duszę. Konoha ulega anihilacji potężną techniką Paina. Wiadomo, że Sakura przeżyła.

 

 

To nie żaden żart, jak się nie sprawdzi, (a sprawdzi, bo picsy już wyciekły) to możecie po mnie jechać na całym forum :D

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Spoiler dla nowego (jeszcze niewydanego) chaptera 428: (Potwierdzony)

 

 

Shizune nie żyję, Pain wydarł z niej duszę. Konoha ulega anihilacji potężną techniką Paina. Wiadomo, że Sakura przeżyła.

 

 

To nie żaden żart, jak się nie sprawdzi, (a sprawdzi, bo picsy już wyciekły) to możecie po mnie jechać na całym forum :D

 

Chyba dla 429,bo w 428

Shizune nadal żyje :P

 

 

 

http://www.manga-lib.pl/manga/read_online/naruto,428,16.html

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

 

Shizune nie żyje na 100%, Kiba z Mamą, Ino z Tatą, Shino z rodziną, Kakashi na 80%, Chouji z tatą na 60%, Tsunade na 50%. Drużyna Gaia żyje na 100%, Shikamaru na 95%, Kurenai zapewne też. Do ofiar doliczymy zapewne Ebisu, Anko i kilka innych pomniejszych postaci. Konohamaru przeżyję. Niech te przypuszczenia się sprawdzą, proszę.

 

 

 

Marzy mi się scena, w której z gruzów wyczłaptuje się ledwo żywa Hinata, bliska śmierci. W ramionach Naruto, teraz już bez wstydu, bez krępacji mówi mu o jej długiej, skrytej i prawdziwej miłości do niego. Prosi go, by nigdy jej nie zapomniał ani jej, ani uczucia którym go obdarzyła. Na koniec prosi o pocałunek, pierwszy i ostatni. Naruto spełnia jej życzenia; podczas wspaniałej chwili Naruto czuje, jak z jej ust wypływa krew... Hinata odchodzi szczęśliwa. Poziom łez sięga epizodu z Haku i Zabuzą, a zwolenicy NaruSaku oddychają z ulgą...

 

 

Ale ze mnie dzieciuch :D

Odnośnik do komentarza

Shizune nie żyje na 100%, Kiba z Mamą, Ino z Tatą, Shino z rodziną, Kakashi na 80%, Chouji z tatą na 60%, Tsunade na 50%. Drużyna Gaia żyje na 100%, Shikamaru na 95%, Kurenai zapewne też. Do ofiar doliczymy zapewne Ebisu, Anko i kilka innych pomniejszych postaci. Konohamaru przeżyję. Niech te przypuszczenia się sprawdzą, proszę.

 

 

 

Marzy mi się scena, w której z gruzów wyczłaptuje się ledwo żywa Hinata, bliska śmierci. W ramionach Naruto, teraz już bez wstydu, bez krępacji mówi mu o jej długiej, skrytej i prawdziwej miłości do niego. Prosi go, by nigdy jej nie zapomniał ani jej, ani uczucia którym go obdarzyła. Na koniec prosi o pocałunek, pierwszy i ostatni. Naruto spełnia jej życzenia; podczas wspaniałej chwili Naruto czuje, jak z jej ust wypływa krew... Hinata odchodzi szczęśliwa. Poziom łez sięga epizodu z Haku i Zabuzą, a zwolenicy NaruSaku oddychają z ulgą...

 

 

Ale ze mnie dzieciuch :D

Piękne :rolleyes: chlip chlip ....:cierpienie:

 

Byłem w szoku,gdy Pain zniszczył całą Konohę

:o

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Zapomnieliście o jednym: cywile w 90% przeżyli gdyż, wioska najpierw zajmuje się ewakuacją mieszkańców(jak w czasie ataku Suny-Piasku), a dopiero w późniejszym czasie zaczyna kontrę

<_<

Tak ale chyba zapomnieliście o jednym

co to za summoning jutsu tej ziaby?Co ona przyzywa?Pewnie nie będzie tak dramatycznie jakby wszyscy chcieli..

 

Odnośnik do komentarza

Ehh czemu Naruto tak sie stoczył?? XM1014 tu kiedyś mówił że anime to to samo co manga tylko z głosem i ruchome czy cos takiego... własnie porównałem sobie 90 odcinek z tym co sie w tym samym czasie działo w mandze i cóż moge powiedziec... zanim naruto wyszedł z tego baru to w madze:

 

orochimaru był juz trupem a Saske zwerbował pierwszego członka swojej ekipy

 

i dodatkowo załważcie że zmieniła sie też ta sytuacja z Konochamaru po tym jak juz wyszli z baru: w mandze Konochamaru dostaje od sakury po czym zmienia sie w dwa nagie klony saske i saia efekt zadowolona sakura wkórzony naruto... w anime to całkiem zmienili i nawet nie było to śmieszne <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...