Skocz do zawartości

Naruto (uwaga spoilery)


Mendrek

Rekomendowane odpowiedzi

Kakasz w 100% nie zginie.Nie pokazał żadnej kozackiej techniki,walka była krótka a zauważmy,że zawsze gdy ginie jakaś ważna postać w tej mandze pokazuje wszystkie swoje uber-techniki z księżyca i do tego walki trwają długo.W tej chwili Kakasz zginąłby jak jakiś cienias i randomowy nin Konohy.Nie kupuję tego.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Weście się uspokójcie, bo chyba za szybko kształtujecie swoją opinię o opinię innych. Właśnie jednym z głównych atutów Naruto (a dużo ich tak strasznie nie ma), są bardzo charakterystyczne postacie, zarówno pierwszo, jak i drugoplanowe. Już bardziej bym płakał po skupionym i ciekawym Shikamaru niż "uber coolerskim" Kakashim. A nie mówiąc o takich wybrykach jak Itachi czy Kisame. (Którego przeciąganie sylab w Anime, powoduje u mnie gęsią skórkę.)

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
A nie mówiąc o takich wybrykach jak Itachi czy Kisame.

Itachi był ciekawy do momentu kiedy Madara nie opowiedział Saskowi jego historii. Za nim dowiedziałem się prawdy uważałem Itachiego za psychola który wyrżnął pół wioski od tak sobie, albo najwyżej żeby sprawdzic czy da radę. A co do śmierci Kakashiego to po głębszym przemyśleniu dochodzę do wniosku, że Kishimoto raczej go nie wykończy, a cały patent z jego rzekomą śmiercią na tylko podnieśc napięcie.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

 

Sęk w tym, że dopiero teraz postać Itachiego nabiera głębi, bo jeśli teraz przeglądnie się mangę Naruto (z walki na Valley of End), na stronach wspomnień o Itachim, zauważy się, że zachowania omawianego, nie jest wcale jednoznaczne ani w jedną, ani w drugą stronę. To udało się Kishimoto mistrzowsko.

 

Dalej, opowieść Madary, nie musi być do końca prawdą. Pamiętajmy, że mógł Sasuke opowiedzieć co tylko sobie wymarzył. A w rozmowie z Zetsu (chyba) zasugerował, że opowiedział to Sasuke, tylko po to, żeby go pozyskać.

I choć czuję w kościach, że opowieść Madary jest prawdziwa, to jest jeszcze kilka asów w rękawie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mi właśnie animacja w ostatnim epku niezbyt się spodobała. Ogólnie odcinek przejedwabisty, walki zarządziły jak nigdy (dynamika, efekciarstwo, choreografia), ale pod względem grafiki to się nie popisali - modele postaci są niewyraźne, a mimika momentami woła o poste do nieba. Chociaż można to wybaczyć, bo gdyby mieli to zrobić porządnie to pewnie czekaliśmy za odcinkiem ze dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Kogo obchodzi mimika twarzy przy szybkich starciach pełnych efektownych technik? Jakby chcieli to zrobić lepiej, to ta seria nie mogłaby być tasiemcem, bo w nich nikt nie pompuje kasy w piękną animacje po jakimś czasie, bo ludzie i tak będą oglądać i musieliby zmienić studio na BONES albo Gainax, wtedy byłoby dopiero dobrze, ale wg. mnie i tak w tym odcinku dali radę. Nie ma powtarzania animacji co chwile itd.

 

Za to nowy chapter zdecydowanie zawodzi.

Odnośnik do komentarza

Tak, mnie też zwyżka animacji w ostatnim epie pozytywnie zaskoczyła. Gdyby się bawić w wyłapywanie klatek to połowę każdego odcinka można by wyśmiać.

Nie było źle, Bleach przy tym to pomyłka podczas pracy.

 

Takie babole jak na screenie od Adera zwykle są poprawiane przy edycji DVD, ale w Naruto pewnie i tak wrzucają bez poprawek ;)

c0a4b063cafd258f.jpg

Edytowane przez Zarathustra
Odnośnik do komentarza
Anime anime, a Mandze

Kakashi kopie w kalendarz, albo jest w stanie pół śmierci xD

sad face D;

Szczerze to ta manga co raz bardziej przypomina brazylijską telenowelę <_< Znając życie

Kakasz nie zginie, a Naruto przybędzie na czas żeby rozwalić Peina i uratować Konohę.

Btw nie zaskoczyło was to, że tutaj trwa atak na wioskę a większość ninjasów zajmuje się innymi pierdołami?

 

Odnośnik do komentarza
Anime anime, a Mandze

Kakashi kopie w kalendarz, albo jest w stanie pół śmierci xD

sad face D;

Szczerze to ta manga co raz bardziej przypomina brazylijską telenowelę <_< Znając życie

Kakasz nie zginie, a Naruto przybędzie na czas żeby rozwalić Peina i uratować Konohę.

Btw nie zaskoczyło was to, że tutaj trwa atak na wioskę a większość ninjasów zajmuje się innymi pierdołami?

 

 

Prędzej ta 3 z wioski Chmur przybędzie i im pomoże. Nie liczę, że Naruto będzie walczył z Pain'em... Chociaż kto tam wie. Kakashi jestem coraz bardziej pewien, że nie zginie. Nagada się z ojcem i obudzi w spitalu lub ze ślimakiem na bańce.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...