Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie i o tym była tutaj mowa.

 

Jeżeli naprawdę miasto będzie intensywne, będzie żyło, będzie dbałość o szczegóły itd. itp.

 

To wielkość nie ma żadnego znaczenia. Że tak wspomnę o Ac2 oczywiście imo. Co z tego, że teren - mapa jest duża, co z tego, że miasta są ładne skoro są "martwe". W AC mam wrażenie, że otaczają nas same boty. Co z tego, że na ulicach pełno wiary - tłumu skoro mam wrażenie, że to tylko "dublerzy".

 

Idealnym miastem, moim zdaniem najlepszym. Naprawdę żyjącym jest Liberty City z GTAIV absolutnie bezkonkurencyjne. Jeżeli w Mafii 2 będzie takie samo a, że troszkę mniejsze. Nie rusza mnie, nie robi mnie to.

 

10 km. kwadratowych to nie aż tak duże mniej.

Odnośnik do komentarza
Jak się okazało magazyn Xbox World 360 tylko zgadywał, co do rozmiaru Empire Bay. Być może dawno już nie grali w GTA IV, a ich określenie "na oko" było zwyczajnie błędne. Pamiętamy jak Denby Grace zapowiadał, iż rozmiar miasta to około 10 mil kwadratowych. To daje nam 26 km kwadratowych, a Liberty City liczyło sobie 36 km kwadratowych. W sumie okazuje się, że świat Mafii 2 to nie 33%, a 72% Liberty City. Poza tym, czy ten screen poniżej wygląda Wam na małe miasto?

 

swoja drogą myslalem ze miasto w GTA 4 jest o wiele wieksze. az mi sie nie chce wiezyc ze te 36 to km a nie mile. Przynajmniej porównując to do polskich miast w ktorych bywalem hehe.

Odnośnik do komentarza

Wątpie jednak, by pod względem "żywotności miasta" przebili oni GTA IV, Rockstar to mistrzowie pod tym względem.

Tak samo jak Mafia nie przebiła GTA 3.

 

nie zgodzę się Mazzeo:)

dla mnie remis tam jest, ale ze wskazaniem na mafię, jazda koleją nadziemną, tramwajem, wyjazd za miasto, takie smaczki naprawdę zbudowały klimat

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Na UK też jest, tyle że trzeba go szukać w plikach związanych z grą. Przeszedłem i o fulla jestem spokojny. Strzelanie dobre, cover system działa jak trzeba. Model jazdy nie do końca mi pasuje, ale idzie się przyzwyczaić. Muzyka super, grafa też - fajne twarze i ubrania. Animacja nie wygląda na 60fps, ale to w końcu otwarty świat. Obszar w demku jest malutki, ale chwilkę się jedzie więc patrząc na mapkę jestem spokojny o pełny obszar. Podoba mi się nasza chatka, napoje w lodówce i zdjęcie jakiejś laski, bardzo ładne foto. Fabuła dobrze prowadzona, co chwilę coś się dzieje. Demo oceniam na 8/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...