Skocz do zawartości

Mafia 2


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w to demko na kompie w full hd rewelacja miasto żyje graficzka cudowna. Grałem też w demo na PS 3 LED full hd 55 cali i graficznie jest jakieś 20 procent gorzej od wer Pc największy problem to gubienie klatek ,paskudne tekstury gdzie nie gdzie (płaska trawa) Nie grałem jeszcze w wer na klocku (nie mam golda) .Czy wer na klocka też jest taka tragiczna?

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem wszystkie trzy dema jako że posiadam dość dobry komp , klocka i Ps3 o to moje wnioski.

Demo PC - Grafika świetna (w full hd) miasto żyje cały czas coś się dzieje ,masa ludzi na ulicach ,ładna woda,wyrazne i szczegółowe postacie. Rewelacyjnie wyglądające samochody (zabrudzenia,brudne szyby,jak i same uszkodzenia podczas stłuczek )

Gra na pewno warta ceny około 110zł .

 

Demo Playstation 3 -Gra jak i same kolory ciemniejsze (regulacja jasności nie wiele daje ).Co wali po oczach od razu to wszędobylskie ząbki na prawie całym otoczeniu,samochodach ,postaciach .Na ulicy wieje pustkami wyraznie mniej ludzi na ulicy ,mniejszy ruch samochodów .Słabe tekstury otoczenia ,wyraznie gorsza woda ,SŁAWNA trawa .Sama jazda samochodem to tragedia animacja skacze jak oszalała WTF ? .Co najgorsze sama gra wyswietlana jest w niższej rozdzielczości od xboxa 360.Z tego co przeczytałem w internecie wiele osób zrezygnowało z zamówienia tej pozycji w wer.PS 3 .Za 200 zł nie warto .

 

Demo xbox 360. Gra trochę jaśniejsza lepsze kolory.Wyświetlana jest w wyższej rozdzielczości niż PS3 .Ale posiada nadal wszędobylskie ząbki.Pustki na ulicach (mniej ludzi,samochodów względem wer PC.)Zdecydowanie ładniejsza woda i trawa od wer z Playstation .Gra gubi klatki animacji jest troszkę lepiej od PS3 ale nie można powiedzieć aby animacja była płynna cały czas.Największa wada xboxowej wer to OGROMNY problem z Synchronizacją Pionową wali to po oczach i denerwuje (nie wiem czy zmiana trybu na 720 p w konsoli usuwa problem pamiętam że w R.E 5 to pomagało)Cena 200 zł nie warto lepiej poczekać na spadek ceny do 120 zł .Myślę że wydawca publikując demo na Playstation 3 sam strzelił sobie w nogę.Ja wybieram wer na komputer jest najlepiej dopracowana no i cena nie jest z kosmosu.Dla czego mamy płacić dwa razy za towar gorszej jakości ?

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze raz u kolegi odpaliłem Mafię II na Xboxa 360 i mając w pamięci demko z kompa cóż... jest taka przepaść, że dla mnie tylko jedna opcja - PC. Od czasu Wiedźmina nie kupowałem nic na kompa, ale tutaj jestem zmuszony. Gra wygląda na bardzo dopieszczoną na pececie co prawdopodobnie odbiło się na wersjach konsolowych... :(.

Odnośnik do komentarza

Official Xbox Magazine UK:7/10

LEVEL Magazine (SWEDEN): 7/10, Second Opinion 9/10

Official Playstation Magazine UK: 7/10

PC ZONE (UK): 80%

OXM Australia: 8/10

Games Master (UK): 84/100

Games Aktuell (GER): PC: 88%, PS3: 87%, XBOX 360: 87%

Gameplay (DANISH): 9/10

Gamereactor Sweden: 9/10

Gamereactor Denmark: 9/10

GMC Magazine (Italy): 9/10

Play Mania (SPANISH): 90/100

Gameinformer: 9.00/10

Multiplayer.it (Italy): 9.0/10

OXM Italy: 9.5/10

PLAY (POLISH): 97/100

Odnośnik do komentarza

A, bo nie mam zbytnio czasu na forumowanie :] Grafika jest dla mnie ładna z tym, że aktualnie gram w zimę, więc nie mam punktu odniesienia do dema. Ruch na ulicach jest dla mnie wystarczający, jak na tamte czasy (lata 50). Sporo aut stoi na poboczu, więc ulice przy tym ruchu co jest wyglądają czasami na zatłoczone. Aha, płaszcz już normalnie faluje :P Same misje świetne, a sama przejażdżka po mieście sprawia przyjemność zwłaszcza jak się przełączy model jazdy na symulacje (POLECAM!). Fury są wtedy cieżkie do opanowania, rzuca dupą ładnie. A i polecam poziom Hard na poczatek.

Odnośnik do komentarza

A, bo nie mam zbytnio czasu na forumowanie :] Grafika jest dla mnie ładna z tym, że aktualnie gram w zimę, więc nie mam punktu odniesienia do dema. Ruch na ulicach jest dla mnie wystarczający, jak na tamte czasy (lata 50). Sporo aut stoi na poboczu, więc ulice przy tym ruchu co jest wyglądają czasami na zatłoczone. Aha, płaszcz już normalnie faluje :P Same misje świetne, a sama przejażdżka po mieście sprawia przyjemność zwłaszcza jak się przełączy model jazdy na symulacje (POLECAM!). Fury są wtedy cieżkie do opanowania, rzuca dupą ładnie. A i polecam poziom Hard na poczatek.

To w demie na X360, płaszcz też był na klej? I teraz w fullu faluje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.