Skocz do zawartości

Prototype


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Moja kopia z UK doszła właśnie dzisiaj.

 

Gra jest fajniutka. Po pierwsze jest mega dynamiczna. Po drugie czuć moc głównego bohatera. Po trzecie rozpierducha jest ogromna, a animacja nie zwalnia nawet na chwilę.

 

Odnośnie grafiki to ciężko mi się wypowiedzieć. Dla mnie jest ok. Bez rewelacji, ale też brak elementu który by jakoś strasznie raził po oczach.

 

Z tym popupem to panowie z IGNu przesadzili. Faktycznie popup występuje, ale grać się da, a i orby pozbierać można i jakoś nie ma z tym większego problemu.

 

Linia fabularna wciąga, a dodatkowe misje poboczne, nazwane tu Eventami i dzielące się na 5 czy 6 różnych wariacji, umilają czas. No i nie można narzekać na nudę. Przynajmniej ja nie mogę ;)

Odnośnik do komentarza

Dużo jest ruchów/mocy, których raczej używać nie będziesz, ale dużo możliwości przekłada się na więcej funu. Można zmienić styl gry w połowie rozgrywki itd. Ogólnie różnorodność in-plus, gorzej z balansem. Gdy otrzymujemy fajniutkie ostrze, nie ma już sensu używać pazurów (claw), czy hammerfista.

Odnośnik do komentarza

Trudne jest zaliczenie wszystkich eventów na złoto, a co dopiero na platynę.

 

Przejście całego story nie zjadając więcej niż 10 cywili to jakaś paranoja.

 

Przejście gry bez umierania ani razu to głupota.

 

Ja trofeów nie zbieram, więc mi to wisi, ale ta gra zdecydowanie nie jest trophy-whore-friendly.

Odnośnik do komentarza

Wypożyczyłem [P] dzisiaj i za niedługo go sprawdzę. Z tego co wyczytałem z Waszych postów, wynika że gra jest zakręcona jak świński ogon ale ciekawa fabularnie, "słaba" graficznie, ale miodna i przesadzona w zakresie dostepnych mocy (ponoć od przybytku głowa nie boli ;) ). Miałem mieszane uczucia po przeczytaniu paru recenzji zagranicznych, dlatego skupiłem się na wypożyczeniu przed zakupem. Co mnie jednak zainteresowało to stwierdzenie Estela, który twierdzi że trudny do wytargania jest calak - przyjąłem to jako wyzwanie :D

Odnośnik do komentarza
To daj mi jakiś sposób na event War: Close Contact. Bo ja ni hu hu nie mogę się wyrobić szybciej niż na brąz.

 

Tak btw słyszałem, że jak się zrobi platynę to jest jeszcze jeden poziom - Radical. Masakra ;]

Właśnie przed chwilą patrzałem to jest chyba ostatnie zadanie z eventów war. Niestety nie mam go jeszcze odblokowanego, jak będę miał i wyłapie złoto na pewno napiszę jak ;) .

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
To daj mi jakiś sposób na event War: Close Contact. Bo ja ni hu hu nie mogę się wyrobić szybciej niż na brąz.

 

Tak btw słyszałem, że jak się zrobi platynę to jest jeszcze jeden poziom - Radical. Masakra ;]

Dobra Estel zwracam honor, odblokowałem ten challenge i jak dla mnie jest on nie do zrobienia. Fuck nie mogę z 2 godziny nad nim siedzę i dup.a ledwo srebro.

Cholernie wkurzająca rzecz brakuje mi 22 "pamieciówek" do wchłonięcia i kiedy już namierzę typa, to sprzed nosa jakiś militarny albo infected mi go ubija. I znowu trzeba czekać Bóg wie ile, za nim się znowu pojawi. Bzduraaa

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...