Skocz do zawartości

Prototype


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Nie neguje obecności przepakowanego bohatera, czy też Gore... ^_^

 

Jednak graficznie, twórcy mówili o badasie, a wyszło, co wyszło. (Czas nie ma tu nic do rzeczy, dopóki gra nie wyszła.)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodzę się z przedmówcą. Alex w przeciwieństwie do Cole'a jeśli mówimy o interakcji z otoczeniem to ma 'liche' (nie chodzi mi o niszczenie etc.) zdolności. Osobiście jestem bardziej za realnym np. wspinaniem się bohatera po miejscach do tego najmniej przeznaczonych niż wbieganiem na drapacze chmur 'z buta' jak naćpany spiderman, bo jak na ironię to właśnie w tym w ogóle nie czuć powera. Od razu wiem, że kolo jest nierealnym zbitkiem pixeli. Cole natomiast mimo swoich nadprzyrodzonych zdolności wydaje się 'prawdziwy' i to mnie intryguje, podnieca i ogólnie 'głaszcze'. Jest bohaterem mimo woli, który parę godzin wcześniej roznosił pocztę.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, znacznie lepiej zapowiada się Infamous, choć Sucker Punch przesadziło z głosem kolesia - ktoś, kto 'przed chwilą' był kurierem, nie może brzmieć jak Snake itp... Znacznie bardziej przypasił mi głos Alexa, choć sama gra Activision wydaje się aż zbyt dużą 'roz(pipi)ką' ;) Recenzje zdecydują...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem problem leży chyba gdzieś indziej.

Obecnie przy sprzyjaniu mediów i odpowiedniemu podkręcaniu podniecenia przed premierą ze średniej gry (inFamous) robi się objawienie na miarę nowej jakości gier Next Gen.

W sumie można by zrobić patcha to GTA IV dać Bellicowi pioruny ew. komplet pazurów i mamy dwa oczekiwane przez nas tytuły.

Chcę świeżych gier a nie wciskania mi kitu o objawieniach.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Zapowiada sie geniaaaaalnieeeee :)

 

Cos jak crackdown, tyle ze imo znacznie lepsze. Juz w crackdownie czuc bylo swietna swobode, wysokie skoki, totalna rozwalka miasta, tyle ze tu tyle bajerow jest znacznie fajniejszych - normalne miasto a nie cellshad (ten tez ma swoj urok, ale lepiej robic rozwalke w miescie, ktore wyglada realistycznie :) ), mamy moce i naparzamy glownie z bliska, a nie z gunow, swietny parkour, bieganie po budynkach no i bajeranckie zamienianie sie w kazdego kogo chcemy i przejmowanie ich pamieci. A nawet fabula moze byc calkiem, calkiem z tym wlasnie motywem ze przejmujemy pamiec ludzi by dowiedziec sie kim jestesmy czy cos takiego :P

 

 

ps. jakby ktos nie wiedzial, tutaj jest duzo filmikow: http://media.xbox360.ign.com/media/950/950254/vids_1.html

 

W szczegolnosci polecam drugi filmik, ten o misjach. Zapowiada sie ciekawie :)

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem problem leży chyba gdzieś indziej.

Obecnie przy sprzyjaniu mediów i odpowiedniemu podkręcaniu podniecenia przed premierą ze średniej gry (inFamous) robi się objawienie na miarę nowej jakości gier Next Gen.

W sumie można by zrobić patcha to GTA IV dać Bellicowi pioruny ew. komplet pazurów i mamy dwa oczekiwane przez nas tytuły.

Chcę świeżych gier a nie wciskania mi kitu o objawieniach.

 

No tak szczególnie że na inFamous nie było/nie ma hypu , nikt nie nakręca podniecenia a napewno nie producent (3-4 trailery to nakręcanie podniecenia?) , dużo graczy jest sceptycznie nastawionych do tego tytułu a po zagraniu w demo ich zdanie zmiena się diametralnie..

Gdzie tak świeżość w Prototype ? :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Napiszę tak, dla mnie. Jeszcze raz: DLA MNIE Prototype jest grą spaloną. Piękną w zamierzeniach Twórców, ale biedną a zakresie realizacji. Nie wnoszącą nic do gatunku gier, który niestety należy w tym konkretnym wypadku do pionierów, czyli CrackDowna, czy inFamous nieważne. Takie gry muszą wnosić do gatunku masowych krwawych łażni i rozwałek coś więcej niż 'roz'pierdo'ol manhattanu', takie rzeczy widzi się się w tvn24 i 'dzięki' aktywności MoSadu co jakiś czas.

Mnie bardziej intryguje fabuła. Jeśli ta kuleje, a niestety przy okazji Prototypu tak jest, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć temu tytułowi zwrotu włożonego devsów weń wysiłku, ale hitem na bank nie będzie. Jeśli się mylę, w co wątpię, to bluzgi wysyłajcie na mój psn adres a z chęcią je skasuje ;P

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza

Lol bieda nic nie wznoszaca wtf? Ile masz gier gdzie grasz super ziomem w sandboxie w miescie... ?

Byl crackdown, hulk jo, ale ta gra duzo wnosi przecie, co ty gadasz:

 

pelno fajnych mocy - kly, miecz, macki, 'destroyery' - te gdzie np z naszego ciala w kazda strone leca macki, albo kly z ziemi, wyglada to wszystko do tego fenomenalnie.

 

Dodatkowo piekny parkour i strasznie dynamiczne granie :)

 

Tylko sieczka? Poogladaj sobie filmiki .... http://xbox360.ign.com/dor/objects/950254/...ion_43009_.html Ciekawe misje oprocz, tez swietnej wlasnie 'roz'pier'dol'ki :)

 

 

Fabula nic nie wnosi? Moze motyw 'stracilem pamiec chce ja odzyskac' jest dosc oklepany, ale tutaj dosc ciekawo zrobiony - szukamy celow, ktore moga cos wiedziec i poprzez ich konsumcje uzyskujemy ich pamiec, przez co dowiadujemy sie coraz wiecej o fabule.

 

Dodatkowo gramy gosciem, ktory nie jest ani dobry, ani tez jakos szczegolnie zly - probuje poprostu dotrzec do tych, przez ktorych nie ma pamieci, ma moce i byl obiektem badan, nie obchodzi go kogo po drodze zabije do swojego celu :)

 

+ fabula wydaje sie dosc zawila, jezeli az tyle jest jej 'czesci skladowych' -->

 

Zacytuje kawalek:

 

First up, we have over 120 'Web of intrigue' targets scattered across the game world. When Alex consumes these human targets, he absorbs their memories and each memory unlocks a further piece of the over-arching conspiracy storyline. It's very possible that as you play the main story of Prototype, you and your best friend could have entirely different understandings of the intricate conspiracy since you've both consumed and witnessed different parts of the web of intrigue network.

 

Jak dla mnie zapowiada sie uber ciekawie...

 

Jakby ktos chcial sie dowiedziec wiecej : http://www.gamespot.com/xbox360/action/pro...ag=topics;title

 

 

PS. gatunek nalezy do crackdowna lub infamous? Lol jeszcze mozna byloby sie zgodzic z crakiem, ale infamous? wtf, przeciez ta giera jeszcze nie wyszla nie? To tak jakby powiedziec ze infamous nie wnosi nic do gatunku, ktorego pionerem jest prototype :)

 

A co do cracka, to jak liczyc ze to ten sam gatunek, to jak dla mnie prototype wnosi UBER duzo - bo zamiast gunow mam pelno super mocy, moge biegac po budynkach, nie wspominajac o mocach shapeshiftera, dzieki ktorym mozna sie w kazdego zamienic... to nic nie wnosi ? :)

Odnośnik do komentarza

sory, ale jak dla mnie to odpowiedz przeciwko inFamous, ktory jest exem dla PS3, wiec fanom konsoli Microsoftu nie bedzie dane w nia zagrac. zgodze sie w tej kwestii z POL_SouL'em. zarowno jestem bardzo zainteresowany gra inFamous jak i Prototype, to po rozegraniu troche w demo i naogladaniu sie filmikow z obu tych gier, WSTĘPNIE twierdze, że inFamous walke o lepsza gre w tym gatunku wygra. oba tytuly zawiodly mnie troche jezeli chodzi o sama grafike, lecz najbardziej Prototype. sory, ale na tym screenie gra prezentuje sie na poziomie Spider-Mana 2 na PS2

1201191484.jpg

 

inFamous kupuje, nad Prototype musialbym sie porzadnie zastanowic, a z racji ze z gotowka na gry jest cienko, wiec na mojej polce raczej nie zawita :)

 

Odnośnik do komentarza
Napiszę tak, dla mnie. Jeszcze raz: DLA MNIE Prototype jest grą spaloną. Piękną w zamierzeniach Twórców, ale biedną a zakresie realizacji. Nie wnoszącą nic do gatunku gier, który niestety należy w tym konkretnym wypadku do pionierów, czyli CrackDowna, czy inFamous nieważne. Takie gry muszą wnosić do gatunku masowych krwawych łażni i rozwałek coś więcej niż 'roz'pierdo'ol manhattanu', takie rzeczy widzi się się w tvn24 i 'dzięki' aktywności MoSadu co jakiś czas.

Mnie bardziej intryguje fabuła. Jeśli ta kuleje, a niestety przy okazji Prototypu tak jest, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć temu tytułowi zwrotu włożonego devsów weń wysiłku, ale hitem na bank nie będzie. Jeśli się mylę, w co wątpię, to bluzgi wysyłajcie na mój psn adres a z chęcią je skasuje ;P

 

Tobie to chyba płacą grubą kasę ze SCEP mistrzu ;)

Jeżeli Prototype nic nie wnosi do gatunku to co wnosi InFamous? Dla mnie te gry są prawie identyczne i możemy zarzucać się podobnymi zarzutami pod ich adresem. Grałem w demo InFamous i zaczekam na Prototype. Jak wyjdzie kapa, trudno. Kupie sobie karton kaszanki na grilla :lol:

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
(...)Mnie bardziej intryguje fabuła. Jeśli ta kuleje, a niestety przy okazji Prototypu tak jest(...)

 

No sorry stary, ale skąd ty o tym do diaska wiesz?

 

 

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem tuzin magazynów, z których się dowiedziałem o 'kręgosłupie' gry i sile napędowej Alexa. Nie znam, co jasne wszystkich tajników, ale na chwilę obecną jest to dla mnie kolejny odcinek Hirołsów. Ziomek budzi się ze śpiączki, ma nadprzyrodzone moce i by dotrzeć ich pochodzenia musi absorbować/zabijać kluczowe postaci by skrawek po skrawku odnajdywać odniesień co do własnej przeszłości/osoby... Jak dla mnie pachnie tanią intrygą, a ta cała 'Web of Intrigue' zimplementowana w grze do mnie nie przemawia. IMHO

Odnośnik do komentarza

Ciekawych rzeczy oczekujecie od gier które mają oferować przede wszystkim akcję :lol:

Jak wyjdzie kapa, trudno. Kupie sobie karton kaszanki na grilla

W takim wypadku nawet nie myślałbym o tych grach :D.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...