Skocz do zawartości

Prototype


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.gametrailers.com/video/brutal-b...prototype/49528 strasznie pikselowaty ten trailer.

 

W nowym PSX-ie w zapowiedzi też chwalą strasznie "Protka", ocenę wstępną dostał 8+.

musze w to zagrac, bo jak na razie to wszystkie trailery od tej gry mnie odpychaja... (poza tym fenomenalnym graficznie intrem)

dlatego nie bede wystawial pochopnych ocen, ale na razie jestem na nie :P

Odnośnik do komentarza

http://www.gamingfront.net/news/711/prototype-review/

 

Oby wieksze serwisy typu IGN i GameSpot tez daly takie oceny albo wyzsze. Szykuje sie uber hicior ;) Heh jeszcze tyle czekania :/

 

 

Z drugiej serii pytan to wymiata:

 

19. What personal event has occurred while you or a coworker has been playing that made your inner gamer squeal with glee? (Creten)

 

Answer: This is a tough question because from play-testing the game over many months our QA team has witnessed some pretty crazy things. One of the best things was when Alex had whipfist-jacked onto a chopper, and before he could jack it, another chopper had sent a missile careening into Alex. The explosion took out the chopper Alex was about to jack and as it was hurtling towards the earth, Alex actually began parkouring UP the flaming carcass of the chopper, since parkour can interact with any object. That was one of those �whoa!!� moments, for sure.

 

Niezle!! :P

Odnośnik do komentarza

Masz linka do scanow?

 

Ja znalazlem tylko 'streszczenie' recki:

http://www.gamespot.com/xbox360/action/pro...&pid=942351

 

Co do sprzedazy, mysle ze prototype powinien sie lepiej sprzedac, w duzej mierze dzieki temu ze jest na 2 platformach, a nie jednej :P. Szkoda ze tego dema nie bedzie raczej... ale coz, zobaczy sie po reckach i 'normalnych gameplayach ' co wyszlo z tego calego hype'u :) Ale jestem dobrej mysli :P

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma za bardzo sensu porównywanie tych dwóch tytułów, bo poza tym że oba dzieją się w mieście i mają super-bohatera, to sposób rozgrywki, czy narracji, przepakowanie głównego bohatera, możliwości etc. są zupełnie inne.

 

Prototype na pewno będzie fajny, jeżeli chodzi o krótką intensywną rozgrywkę. Zobaczymy czy ta intensywność wystarczy, żeby tytuł się obronił. Osobiście wierzę, że tak.

Odnośnik do komentarza

Rrramy estel nie przesadzaj ;), dojdzie do tego ze w ogole nie bedzie mozna porownywac juz gier.

Poniekad Prota tez widze jako taka bardziej ... Prosto-konsolowa giere a InFamous rozbudowana bardziej w strone interakcji wlasnie, po prostu Proto bedzie sie bronil wiekszym efekciarstwem - taka moja teza po trailerach.

Odnośnik do komentarza

Prototype bedzie sie raczej bronil wiekszym GORE'em :P Na tytule SP sie nie zawiodlem i dalej swietnie sie bawie(musi byc w 100% rozpracowany ;) ). Mam nadzieje, ze "Prototyp" bedzie gra rownie dobra. Watpie, ze bedzie lepsza od InFamous no chyba, ze bedzie dobra na polach gameplay ORAZ fabula. Jednak Alex ma w sobie COS(doslownie :lol: ) i ja chce dowiedziec, zobaczyc co to takiego.

 

Ps. Tylko cena mnie dobija :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...