Skocz do zawartości

Prototype


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Z kolei w Prototype modyfikujesz własne ciało, konsumujesz ludzi i ich wspomnienia, zmieniasz się w kogo chcesz, strzelasz mackami z dupy. Co może temu podskoczyć? O.o Ja jestem zdecydowanie bardziej przychylnie nastawiony do Prototype. Web of Intrigue brzmi fantastycznie. No i te chore flashbacki. Genialne.

Mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat modyfikacji, itp bo o grze slyszalem kilka razy, i widzialem ze 2 filmiki. Myslalem ze to bedzie taki klon Crackdowna + Destroy AllHuman - a moze byc cos wiecej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
gdy jeszcze rok temu inFamous wygladal przy Prototype jak niesmieszny zart programistow, tak dzis obie gry dzieli przepasc - i to na korzysc dziela Sucker Punch! Porownajcie gameplay'e z obu pozycji, przypatrzcie sie dokladnie kazdym ich szczegolom - Prototype wymieka.

 

 

Więc nie pierd ol i użyj googli. Prototype jeśli nie będzie miał dobrej fabuły(a raczej nie będzie miał) znudzi się szybko; chyba, że fizyka będzie wyjątkowo dobra

 

 

Niezłe kfiatki ;) Dajta pograć chłopaki to sobie sam wyrobię zdanie. Szczęściarze z was:P

Tak samo może się znudzić morfowanie jak strzelanie piorunami i chodzenie po pionowej ścianie.

Obie gry mają szanse, choć po cichu liczę na Prototype :P Komiksowy chłopek do mnie nie przemawia!

 

 

Odnośnik do komentarza

Na mnie ta gra robiła onegdaj piorunujące wrażenie, ale z każdą kolejną odsłoną jakby emocje we mnie stygły aż w końcu zmarzły i umrały siłą naturalną. Nie wiem, czemu tak się stało, ani nie dociekam tego przyczyn. Po prostu intuicja wieloletniego gracza podpowiada mi, że ta gra to jeden wielki nadmuchany balon, który pęknie równie szybko jak narósł. Ale chciałbym się mylić... Naprawdę.

Edytowane przez POL_SouL
Odnośnik do komentarza
"Nic specjalnego ale fajny"

Zdecyduj się :P

 

Nie widzisz różnicy między czymś co jest specjalne a fajne ? To nie jest to samo.. nic specjalnego bo to render a nie gameplay ale fajnie się ogląda :)

 

Marchi

Bo jemu się bardziej podoba Infamous i dlatego tą grę bardziej chwali ? Zresztą nie dziwne bo pojawiają się ciekawe i bardzo pozytywne opinie co do tego tytułu po demie :)

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Obecnie InFamous może się bardziej podobać z prostych przyczyn

- To exclusive (pomniejszy ale jednak argument dla wielu, to może być wyznacznik lepszej jakości tytułu np, jak będzie z Prototype'm ? tego nie wiemy)

- Wiemy już jak się w to gra (Prototype raczej zalewa nas raczej jakimiś filmikami zamiast actual gameplay'ami)

 

Poniekąd gameplay z Proto wygląda na bardziej żywy i dynamiczny, widać że to tam raczej będą palputacje serca, osobiście wydaje mi się też że Proto będzie dużo bardziej prymitywny od InFamous, taki bardziej "korzeniowo konsolowy" (może tak -> Mniej skomplikowany).

Odnośnik do komentarza
Marchi

Bo jemu się bardziej podoba Infamous i dlatego tą grę bardziej chwali ?

 

Dziękuje za wyjaśnienie :P Napisałem, że ciekawią mnie "przesłanki". To że mu się bardziej podoba zauważyłem i pełni szanuję.

 

Czekolado to, że gra jest exclusivem to owszem jest plus, ale czy może mieć znaczny wpływ na ocenę danej gry ? eee...

 

IMO - póki nie zagram w obie gry to wszelkie argumenty są po stronie Prototype. Dla mnie to jest trochę tak:

Klimatyczny Bohater vs Nudny Bohater

Dynamiczna efektowna rozgrywka vs pierdzenie z ręki.

Graficznie chyba lepiej wygląda Infamous.

 

PS: Prototype ma premiere zapowiedzianą na 9.06 może jakimś cudem załapie się do nowego PE :)

Odnośnik do komentarza
Najlepiej kupic Infamousa, przejść(może platyna) a potem dopiero Prototype. Obie zapowiadają się super, ale co dziwne, bardziej czekalem na Prototype, dopiero demko IF sprawiło, że to dla mnie musthave.

Miałem dokładnie taką samą sytuację, co nie znaczy że, przekreślam Prototype nic z tych rzeczy. W sumie dalej czekam na nią z wywieszonym jęzorem, może gdybym najpierw obadał demko "P" to on pierwszy by wylądował w konsoli. Jedno jest pewne obydwie gry dla mnie to pewniaki. Jestem raczej pewny że, w nowym Extremie będzie recka "Protka", zresztą InFamous-a pewno też.

Odnośnik do komentarza
to, że gra jest exclusivem to owszem jest plus, ale czy może mieć znaczny wpływ na ocenę danej gry ? eee...

Co, jakiej oceny ?! JAKOSCI ! :P.

A ogolnie na ocene ?, coz nie mowiac o fanbojach to moze miec wplyw, InFamous jest robiony na konkretny sprzet a Prototype jest multiplatformowy, nie musze chyba tlumaczyc co to moze oznaczac (aczkolwiek nie musi).

 

Ja uwazam ze Prototype moze wydawac sie bardziej szybki, dynamiczny i ogolnie wow, ale jednoczesnie w starciu z InFamous moze byc znacznie bardziej ograniczona interakcja ze srodowiskiem itp itd, coz ja chyba sprawdze obie giery (Prototype zwlaszcza) bo narazie takie osady to tezy.

Odnośnik do komentarza

Wypowiem się pod kątem siebie samego: InFamous-a kupię jako pierwszego dlatego, że to "only on PS3" Tak naprawdę dużo bardziej podoba mi się Prototype z bardzo prostego powodu. Oglądając gameplay z IF wydaje mi się wszystko takie zbyt piękne. Prototype prezentuje się dużo bardziej brutalniej i czuć w niej taką "ciemną moc" Jest więcej krwi, jest poprostu gore !! :D

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No i co ja mam o tej grze sądzić?

Na początku zapowiadało się świetnie: przepakowany bohater, wspaniała grafika, wszechobecne gore, klimatyczne zapowiedzi i jeszcze bardziej klimatyczne wywiady z twórcami (poszukajcie na gametrailers, polecam).

 

Otrzymujemy gameplay i co się okazuje? Grafika jest słaba, animacja nie jest najwyższych lotów a walka nie wygląda na tak efektywną, na jaką ją zapowiadano. Strasznie denerwuje mnie HUD, który zasłania dużą część ekranu (Ogromne ramy lockowania!), a tak naprawdę wszelkie informacje które przestawia można by sprytnie przedstawić w czystej grze, przez co zyskałaby ona na rozmachu i filmowości.

 

Na plus można jednak zaliczyć (już teraz), zapowiadaną (i pokazaną) liczbę możliwości grania.

 

Odnośnik do komentarza

Wiesz jak pierwszy raz pokazywali Prototype, to grafika robiła wrażenie minął kawałek czasu i czar prysł. Ale też nie ma co przesadzać grafika jest w porządku bez rewelacji ale... Reszta rzeczy które wymieniłeś występują przynajmniej z tego co widać na filmikach gore, przepakowany bohater. Ja jeszcze osobiście dorzuciłbym do plusów: właśnie wspomniany gore, ciekawie zapowiadająca się fabuła (mutanty, zemsta), masa możliwości-rozbudowany gameplay no i przede wszystkim to że gra jest sandboxem. Ja na prawdę wierzę w ten tytuł wiadomo że, nie będzie to jakiś mega-hicior ale liczę przynajmniej na dobry szpil z chorymi akcjami pod tytułem "jak zabić na 1000 sposobów" hihi.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...