Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Wystajace aparaty są słabe na maksa - można zrobić jeden z najlepszych aparatów na rynku i nie musi wystawać, np LG G3. I wiele innych telefonów ze świetnym, niewystajacym aparatem.

Generalnie w mojej ocenie, zaburzanie designu jakimś wystającym gó wnem jak w samsungach to porazka. iPhonie nie powinien sobie na to pozwolić.

 

Xperia też jest cienka, aparat jest dobry i nie wystaje.

Odnośnik do komentarza

Miał ktoś z was problem z zasięgiem w IP5s ? No jakaś porażka z tym jest. Telefon w kieszeni traci zasięg, tak samo jak jest  gdzieś pod ciuchami na łóżku. Operator raczej nie ma znaczenia, bo stary telefon dosknale sobie radził w tych miejscach, a zmieniałem też nadajniki z Play na Plus i Orange. Dodatkowo jak uruchomię transmisje danych to zasięg w centrum miasta spada niemal do zera. Jak wygląda reklamacja w tej sekcie ? Door to door ?

Odnośnik do komentarza

Na moim 5s zasięg bez zarzutów.

 

iPhone'a nie reklamowałem, ale reklamowałem Macbooka. Złego słowa nie powiem. Door to door, świetny kontakt i szybki serwis. Wysłałem Macbooka, bo mi guma na spodzie schodziła, a oni mi wymienili dodatkowo obudowę na nową.

Odnośnik do komentarza

 

Na WWDC w czerwcu też był stream. Jaram się wtorkiem, ciekaw jestem tego iWatcha, albo nowych iPodów.

 

 

Pajda założe się, że wina Playa. Bo pewnie masz w Playu. Ceny mają dobre, ale co chwile zmienia te nadajniki i mi w trakcie rozmowy jak stoję w jednym miejscu potrafi zmienić operatora i zerwać połączenie (pipi) yebane. Jeśli iPhone kupowałeś w Apple to problemu nie masz. Dzwonisz do nich i jak go sprawdzą to dostaniesz nówkę sztukę, oni sprzętu nie naprawiają. Jeśli masz telefon od operatora to masz lipę, bo wtedy musisz wysłać do Regenersis a te ku.rwy trzymają telefon tygodniami, naprawiają go zamiennymi częściami i jeszcze ci wmówią, że twoja wina bo w lewej ręcę trzymałeś a to telefon dla praworęcznych. Jak kupiłeś w Cortlandzie to też luzik, oni dają zastępczego iPhone, bo to oficjalny serwis Apple w Polsce.

Edytowane przez Q-Jot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oki to zareklamuje go, w końcu sklejał go chińczyk z Foxconn, więc może zapomniał o antenie jak swojego czasu BENQ-Siemens.

Wyrzuć w kubeł, kupuj 6 za tydzień. Kto bogatemu zabroni?

 

Reasumując. Steam, większa sala niż zwykle. Będzie coś więcej niż tylko iPhone. Obstawiam ten nieszczęsny zegarek, oby nie telefony w dwóch rozmiarach.

Pamiętam, jak po konfie o ipadzie 1, pomyślałem no i na co mi to? Większy iphone bez możliwości dzwonienia, dwa miechy później miałem swojego jak i pół świata. Tylko Apple.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"Czujnik" czyli taśma barwiąca się pod wpływem wody jest zyebana w IP i samo Apple miało z tym problem. Taśmy zmieniały kolor się bez kontaktu bezpośrednio z wodą ale np. w cieplejszym i wilgotniejszym klimacie. I tego też było multum, nie wiem czy nie groził jakiś pozew zbiorowy Apple o to. Regenersis to swoją drogą rzeźnicy jakich mało :/ Często jest jak piszecie i dopiero po kilku wizytach/napominaniach potrafią rzeczywiście naprawić.

Odnośnik do komentarza

15150315735_56b9fb4d1b_b.jpg

 

Myślę że to ostateczny wygląd telefonu, czyli taki jak można już było dawno zobaczyć, na zdjęciu wyżej chodzi o przedsprzedaż u chinczyków.

 

Wygląd

dla mnie na plus, nie przesiadłem się z 4s ani na 5kę ani na 5s przez wygląd ale ten tutaj wygląd jest dla mnie super.

Odnośnik do komentarza

Czyli 1704 x 960.

 

Wolę "ostrzejsze" kształty 5/5s, ale na przy tak dużym ekranie czuć pewnie by było spory dyskomfort, więc zaokrąglili. Jest ok. Zresztą oni nigdy nie wydali brzydkiego telefonu. Bardziej mnie jednak ciekawi ten ich zegarek. Mało co wyciekło, więc możemy być nieźle zaskoczeni.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jak wychodził 5 to też wszyscy narzekali na podobno beznadziejny design...

 

Weźmiecie do łapy i pewnie zmienicie zdanie. Tak jak każdy zmienia zdanie co do 5C, jak go weźmie do ręki i wtedy uświadamia sobie, że ten "plastik" jest fajny.


Co do konferencji to już nie pierwszy raz jest stream. Przypominam, że można oglądać tylko na urządzeniach Apple :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...