Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacja. Przypomnę tylko, że iPhone 4 w czerwcu będzie miał 4 lata. Ja po instalacji iOS7 już licytowałem telefony na Allegro i już ofert szukałem na nowe modele, ale teraz ten telefon znów jest używalny. Za takie wsparcie należą się kudosy dla Apple, bo nawet z włączonymi przeźroczystościami i animacjami to działa dużo, dużo lepiej niż na iOS7.0 bez nich. Teraz już nie mam potrzeby zmiany telefonu, zaskoczyli mnie, że nie zbagatelizowali tego. iPad 3 też przyspieszył i jest za(pipi)iście. No ale tak to powinno działac od pierwszego dnia, na to nie ma żadnego rozsądnego wytłumaczenia, miesiącami ludzi wku.rwiali zbugowanym i powolnym nowym iOSem.

Odnośnik do komentarza

Trzymanie wszystkich haseł na 1 koncie w zabezpieczonych 1 hasłem? ;-) To od razu pozmieniaj wszędzie na 1 hasło i masz to samo, bez pośrednika który zna twoje hasła w postaci czystego tekstu.

 

Jakiego pośrednika? 1 Password i Keychain jest na każdą platformę i generuje ci hasła utworzone z ciągu przypadkowych ciągów znaków i potem wstawia w formularze, tam gdzie potrzebujesz. W każdym serwisie masz wtedy osobne, bardzo trudne do złamania i zapamiętania hasło. Musisz tylko utworzyć jedno główne do dostania się do aplikacji, które tez jest szyfrowane i trudno łamliwe. Nie wiem jakie rozwiązanie jest bezpieczniejsze i mniej problemowe. 

 

Odnośnik do komentarza

No ale program jest pośrednikiem przyjacielu. A jako, że strony NIE AKCEPTUJĄ hashy wpisywanych w miejsce hasła to musi je program wpisać - czyli musi być zapamiętane hasło w formie tekstu i synchronizowane między urządzeniami, musi być tak zaszyfrowane aby dało się je odkodować do czytelnej formy czemu przechowywanie samych hashy zapobiega: http://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_skr%C3%B3tu . Musi wpisać TEKST więc nie przechowuje haseł w bezpieczny sposób bo to nie możliwe po prostu. Skoro robi to program to jest tu pośrednikiem prawda? Wiesz - tajemnica jest tajemnicą pod warunkiem że znają ją max 2 osoby a jedna z nich nie żyje. Jeśli skompromituje się to 1 konto to masz dostęp do wszystkich bo masz wszystkie w 1 miejscu. A jeszcze zapewne firma jest amerykańska więc nie MOŻE zgodnie z prawem w 100% szyfrować wszystkiego, tego wymaga prawo w USA, na prośbę agencji rządowych trzeba dać im dostęp do wszystkiego. Rzetelni twórcy bezpiecznego oprogramowania próbowali coś stworzyć i po 1 wizycie ze strony władz - poddawali się i albo likwidowali swoje usługi albo przenosili je do Europy czy Azji. Generalnie - jak SAMEMU nie zadbasz o bezpieczeństwo to go nie masz po prostu - nie wszystko powinno się trzymać w chmurze ALE masz prawo do tego oczywiście, jesteśmy też zwykłymi ludźmi więc nasze dane dla kogoś obcego nie są cenne w ogóle :-) Może konta bankowe...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

iPhone 5 na iOS 7.1 działa wyje.biście. Nie ma i nie będzie na co narzekać jeszcze przez 2 lata. Tylko ta obudowa, która się rysuje robią się odpryski. Na czarnym oczywiście. w 5sce jest to lepiej zrobione. Lepiej dołóż 300 złotych i kup ode mnie 5skę, która ma za.(pipi)isty TouchID, video w slo-mo, lepszy aparat i do tego ten ich co-procesor który odpowiada za liczenie kroków. Apple coś w tym roku z tym wykombinuje, wypuści aplikację Healthbook o której sie mówi, albo sparuje z zegarkiem i 5ska będzie bardziej przyszłościowa wtedy. To telefon na 3 lata jest spokojnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

I dalej to potwierdzam. Mysle nad prezentem to albo xpiera z1 i dalej nie wiem

Jeśli dla kobiety to tylko iPhone 5s. Biały, lub złoty. Idealny do kobiecej ręki swoimi wymiarami, wagą i designem. Pasuje do torebek Michaela Korsa. Jeśli masz jeszcze czas to za miesiąc wracam z USA z kilkoma takimi iPhonami i będę sprzedawał taniej niż 2800 PLN z Komputronika.

A to nie chodzi o te telefony?

Odnośnik do komentarza

 

 

I dalej to potwierdzam. Mysle nad prezentem to albo xpiera z1 i dalej nie wiem

Jeśli dla kobiety to tylko iPhone 5s. Biały, lub złoty. Idealny do kobiecej ręki swoimi wymiarami, wagą i designem. Pasuje do torebek Michaela Korsa. Jeśli masz jeszcze czas to za miesiąc wracam z USA z kilkoma takimi iPhonami i będę sprzedawał taniej niż 2800 PLN z Komputronika.

A to nie chodzi o te telefony?

 

Nie. Nie przywiozłem żadnego, bo się nie opyla. Ten złoty 5s, to z polskiego TMobile, tak jak napisałem w opisie. Kolega kupił, potrzebował szmalu, ja kupiłem, chciałem dać dziewczynie, baby sa głupie, telefon leży na stole od tygodnia. Z Ameryki przywiozłem 3 sztuki Macbook Air jakbyś chciał. Najlepszy komputer pod słońcem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...