Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia dla Europejczyka takiego jak my. Ale też uważam że ok 4.5-4.7 to dla nas idealny rozmiar. Powyżej się da ale gimnastyka jest potrzebna. Można też nieco getstami, np ściaganie w dół zawsze ściaganie powiadomienia na głównym ekran (ja mam tak ustawione i daje radę).

 

Np M8 jest za długi i ma przycisk na górze co się w dużym telefonie nie sprawdza, nawet apple przesunęło go na bok.

Odnośnik do komentarza

Może być, rok temu Play przywiózł z niemieckiej premiery setki telefonów, które sprzedawali po nominalnej cenie i od razu mieli w ofercie abonamentu, ale wiesz, że zapłacisz pewnie z 1600 złotych za telefon + abonament ci podniosą do 100 złotych + umowa na dwa lata? To sie przecież nie opłaca. Mi się w Playu kończy umowa 19.X i iPhone 5s 16GB chcą mi dać za 1200 złotych przy 100 złotowym abonamencie. Teraz mam abonament 39 złotych i wszystko nielimitowane + 3GB + umowa na 12 miesięcy a iPhone 5s jak kupię na firmę to 2500 zł - 23%VAT- w miare możliwości podatek dochodowy to nic a nic się nie kalkuluje, ani nie opłaca dawać operatorom zarabiać. Za telefon przepłacisz u nich, na tym to polega, już lepiej wziąć umowę na samą SIM w miare potrzeb, a telefon wziąć sobie na raty.

 

no nie wiem. ip 6 to koszt bez abo kolo 2900 zl, a teraz w abo widze ip5s za 2100 w abo(lol). jesli bedzie 6 za 2100, a i tak abonament biore taki jak zwykle, to...

Odnośnik do komentarza

Tylko, że jakbyś wziął ten sam pakiet abonamentu, ale bez telefonu, to zapłacisz za niego z połowę mniej, bo nie będzie w nim wliczona rata za telefon. Za 39 złotych tak jak mówię, mam wszystko nielimitowane, to nie wydaje mi się, źe ktoś ci da w takim abonamencie iPhone za 2100, żebyś oszczędził 8 stówek. Musisz im te 8 stówek z nawiązka jakoś spłacić.

Odnośnik do komentarza

Wszystko ale chyba bez Netu co? Net masz z pakietem jakimś czy nie? Bo w tej chwili taryfikacja i zarabianie przerzuciło się z minut/smsów na GB internetu i to jest trend światowy z tego co obserwuję. Jak masz bez ograniczenia net to pisze gdzie, biere od razu taki abo ;-)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że jakbyś wziął ten sam pakiet abonamentu, ale bez telefonu, to zapłacisz za niego z połowę mniej, bo nie będzie w nim wliczona rata za telefon. Za 39 złotych tak jak mówię, mam wszystko nielimitowane, to nie wydaje mi się, źe ktoś ci da w takim abonamencie iPhone za 2100, żebyś oszczędził 8 stówek. Musisz im te 8 stówek z nawiązka jakoś spłacić.

wyjdzie na to samo, bo 40 zl oszczednosci na 2 lata to ok. 900 zl, a do tego ip6 drozszy o 800.

Odnośnik do komentarza

Kurde, no to nie wiem o co chodzi. Ja mam 1 GB ale bez limitu w zasięgu lte, w Wawie w zasadzie 90% czasu. Ale akurat miałem wyjazd służbowy, musiałem trochę rzeczy porobić, zrobiłem hotspota i zużylem w jakieś 5 godzin może ale fakt, że musiałem sporo rzeczy wysłać i pracowałem na obrazach sporo. No nic, zobaczę kiedy mi się kończy umowa i może zadziałam z jakąś tam zmianą oferty. Dobrze wiedzieć jak to wygląda u innych :-)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio wyjeżdżałem na weekend i akurat przed wyjazdem wyczerpałem cały pakiet. Nie widząc problemu włączyłem super aplikację play24, w której była opcja dokupienia pakietu, drogo, bo drogo, ale co zrobić, wysłałem prośbę o aktywację (to był czwartek wieczór). Niestety do końca miesiąca czyli przez 9 dni nie udało im się aktywować mi dodatkowego pakietu... Weekend przeżyłem.

 

A jeśli chodzi o LTE to wszyscy mają za darmo.

Edytowane przez MrNorbi
Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja miałem też tak. I się okazało ze mają u siebie kibel i po aktywacji pakietu prędkość nie wzrosła. Zadzwoniłem, spytałem, zmieniła babka z palca i poszło. Tak miałem ja wczoraj i mona kobita przedwczoraj, ta sama sytuacja.

 

Wiec taka rada, jak tak macie to dzwoncie do tej głupiej sieci :-)

Odnośnik do komentarza

Na tym forum tyle jest jarania się 1080p dla samej cyferki (okej, nie mam racji - te piksele zmieniają życie), że spodziewałbym się większej podjary nowym iPhone'em. Ale nie, nagle liczy się wygoda, używalność. Jak Apple nic nie zmienia to źle, bo nic nie zmienili, jak coś zmieni w kierunku, który producentom i klientom od paru lat zdaje się podobać, to też ktoś się dziwi. Jak się nie podoba, to myślę, że da się nie umrzeć mając dalej 5S, a za rok pewnie pojawi się nowa wersja znowu mniejsza.

 

Bateria, obiektyw, układ optyczny kamery - takie rzeczy zajmują miejsce. Nie jest nowością, że przez ostatnie 2-3 lata telefony się "powiększyły". Pamiętam jak wczoraj, gdy 4 cale to był duży ekran, teraz nagle nawet wersje mające w nazwie "mini" mają więcej. To nie znowu takie "mini"... Często są też słabsze, mniej wydajne od dużego odpowiednika z nazwy, gorsza kamera, wolniejsze działanie.

Wielu osobom nie do końca się to podoba, więc wydaje mi się, że to w sporej mierze kwestia tego, iż magia cyfr dla nich jednak znaczy więcej, niż rozmiar ekranu. Wolą większy i lepszy telefon od mniejszego i słabszego; to nie to samo, co gdyby mieli wybór takiego samego, tylko mniejszego.

 

 

Moim zdaniem najlepszą propozycją w dziedzinie mieszczących się w dłoni słuchawek, i być może w ogóle najfajniejszym obok iPhone'a telefonem obecnie, jest Xperia Compact. Teoretycznie najnowsza wersja ma ekran 4,6 cali, ale cały telefon jest tylko troszeczkę większy od iPhone'a (pamiętajmy, że 3 przyciski w Androidzie teraz są częścią ekranu, więc to nieco zmienia faktyczną wielkość ekranu). Ja tam nie widzę specjalnie kompromisów jeśli chodzi o jakość, ekran (fakt, że ta seria ma 720 a nie 1080), kamerę, procesor. Uważa się ogólnie, że to jedyny telefon Androidowy, który faktycznie jest mniejszy bez zupełnie żadnych poświęceń w zawartości względem topowych fonów danej marki. Może trochę jeśli chodzi o obudowę, ale dla mnie to nadal cacka. No i bateria na Androidzie 4.4.4 podobno trzyma świetnie. Z3 Compact według pierwszych testów (w Polsce jeszcze oficjalnie nie wyszedł) może przy przeciętnym używaniu żyć ze 4 dni (godzinowo 2x dłużej niż iPhone przy takim samym używaniu).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Totalnie brak podjary nowym ajfonem. 

Rozmiary-lulz, 5s jest dla mnie optymalny i to chyba w zasadzie już max. Paletki nie chce mieć w kieszeni. 

ajfon 4 by mi styknął. 

 

Zieeeew, co roku miliony ludzi to piszą, premiera 4S - nuuuuda, nic nowego, premiera 5 nuuuda, nic nowego, premiera 6 nuuuuda, nic nowego. A potem Ci ludzie idą do sklepu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...