Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

http://9to5mac.com/2014/09/22/iphone-6-6-plus-beat-out-the-competition-in-performance-benchmarks/

 

Nie mogę teraz nic więcej wkleić bo jestem na telefonie wiec proszę modów o wyrozumiałość, ale pod linkiem są pierwsze testy nowych zabawek i juz wiem ze bez chwili zastanowienia biorę ip6

Mam obecnie Moto G a czas pracy na baterii jest porównywalny z IP 6, wiec mam gdzieś ta paletke do tenisa jaka jest ip6+,w teście wyszło również to ze IP 6+ jest mniej wydajny przez rozdzielczość ekranu, to było oczywiste, ale tylko tego potwierdzenie.

Jako ciekawostka to IP 6 jest średnio 2x lepszy od galaxy s5,jak to?! Tyle procesorów, 2564gb ramu XD

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Lepszy w czym? Syntetycznym benchmarku? Masz PC? Czy w zwykłym użytkowaniu core i3 jest ślimakiem przy i7?

Wystarczy że mam porównanie z 1/4 top listy tych telefonów, i jeśli widzę

15320182231_0e3a915f90_o.png\

 

2x większą szybkość od Samsunga S5 czy HTC M8 to chce mi się tylko śmiać z tego kaleki zwanego Android.

Odnośnik do komentarza

No spoko, co kto lubi. Akurat kaleką bym go nie nazwał, raczej bym to zastosował do systemu bez praw administratora ale co kto lubi. Mi ten kaleka praktycznie komputer zastępuje także mi wystarcza. Na siłę nic bronić nie mam zamiaru, szczególnie, że tutaj jest czysta moc procka bo oblicza podaj javascript a ty tu piszesz coś o rozdzielczości przy testach silnika przeglądarki ;-) Ragus to dobrze skwitował - to są naprawdę małe różnice przestawione w taki sposób, żeby się dzieci obsmarkały i tyle.

Odnośnik do komentarza

http://9to5mac.com/2014/09/22/iphone-6-6-plus-beat-out-the-competition-in-performance-benchmarks/

 

Nie mogę teraz nic więcej wkleić bo jestem na telefonie wiec proszę modów o wyrozumiałość, ale pod linkiem są pierwsze testy nowych zabawek i juz wiem ze bez chwili zastanowienia biorę ip6

Mam obecnie Moto G a czas pracy na baterii jest porównywalny z IP 6, wiec mam gdzieś ta paletke do tenisa jaka jest ip6+,w teście wyszło również to ze IP 6+ jest mniej wydajny przez rozdzielczość ekranu, to było oczywiste, ale tylko tego potwierdzenie.

Jako ciekawostka to IP 6 jest średnio 2x lepszy od galaxy s5,jak to?! Tyle procesorów, 2564gb ramu XD

 

Jezus maria ty poza CW też jesteś taki jaki jesteś. Sam w tym momencie wchodzę w jabłkowy ekosystem i od dłuższego czasu nie cisnę Apple i ich produktów (za bardzo), ale zawsze gardzę takimi ludźmi, którzy w 2014 jarają się takimi porównaniami. O jezu ajfon jest szypszy w jakimś syntetycznym benczmarku, taka beka z samsunga z milionem rdzeni xDDDDDD

Odnośnik do komentarza

No spoko, co kto lubi. Akurat kaleką bym go nie nazwał, raczej bym to zastosował do systemu bez praw administratora ale co kto lubi. Mi ten kaleka praktycznie komputer zastępuje także mi wystarcza. Na siłę nic bronić nie mam zamiaru, szczególnie, że tutaj jest czysta moc procka bo oblicza podaj javascript a ty tu piszesz coś o rozdzielczości przy testach silnika przeglądarki ;-) Ragus to dobrze skwitował - to są naprawdę małe różnice przestawione w taki sposób, żeby się dzieci obsmarkały i tyle.

Nic kolego sobie nie dopowiadaj, rozdzielczość odnosiła się do czego innego.

Mi iOS też zastępuje komputer i to mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza

 

http://9to5mac.com/2014/09/22/iphone-6-6-plus-beat-out-the-competition-in-performance-benchmarks/

 

Nie mogę teraz nic więcej wkleić bo jestem na telefonie wiec proszę modów o wyrozumiałość, ale pod linkiem są pierwsze testy nowych zabawek i juz wiem ze bez chwili zastanowienia biorę ip6

Mam obecnie Moto G a czas pracy na baterii jest porównywalny z IP 6, wiec mam gdzieś ta paletke do tenisa jaka jest ip6+,w teście wyszło również to ze IP 6+ jest mniej wydajny przez rozdzielczość ekranu, to było oczywiste, ale tylko tego potwierdzenie.

Jako ciekawostka to IP 6 jest średnio 2x lepszy od galaxy s5,jak to?! Tyle procesorów, 2564gb ramu XD

 

Jezus maria ty poza CW też jesteś taki jaki jesteś. Sam w tym momencie wchodzę w jabłkowy ekosystem i od dłuższego czasu nie cisnę Apple i ich produktów (za bardzo), ale zawsze gardzę takimi ludźmi, którzy w 2014 jarają się takimi porównaniami. O jezu ajfon jest szypszy w jakimś syntetycznym benczmarku, taka beka z samsunga z milionem rdzeni xDDDDDD

 

To miał na celu mój post, toczyć bekę z ludzi którzy na każdym kroku piszą jak to Apple sie kończy, że stoi w miejscu, że ekran jest chuujowy, że różnicy w osiągach praktycznie nie ma, na każdym kroku grafiki w których pokazany jest Nexus 4 który to ma te same parametry co iPhone 6, zresztą w tym temacie też.

Co więc zrobiłem?

Poczytałem opinie, pierwsze recenzje i znów okazuje się że ekran jest najlepszym na rynku, telefon jest najszybszym, procesor graficzny najmocniejszym a aparat najlepszym, jak widać niektórych zapiekło i o to mi chodziło, nie spinaj tak pośladów raven.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

http://9to5mac.com/2014/09/22/iphone-6-6-plus-beat-out-the-competition-in-performance-benchmarks/

 

Nie mogę teraz nic więcej wkleić bo jestem na telefonie wiec proszę modów o wyrozumiałość, ale pod linkiem są pierwsze testy nowych zabawek i juz wiem ze bez chwili zastanowienia biorę ip6

Mam obecnie Moto G a czas pracy na baterii jest porównywalny z IP 6, wiec mam gdzieś ta paletke do tenisa jaka jest ip6+,w teście wyszło również to ze IP 6+ jest mniej wydajny przez rozdzielczość ekranu, to było oczywiste, ale tylko tego potwierdzenie.

Jako ciekawostka to IP 6 jest średnio 2x lepszy od galaxy s5,jak to?! Tyle procesorów, 2564gb ramu XD

 

" W teście wyszło że IP6+ jest mniej wydajny przez rozdzielczość ekranu, to było oczywiste..." no na Sunspider rozdzielczość NIE MA WPŁYWU akurat. Na 3D będzie miał wpływ oczywiście ale nie określiłeś o czym piszesz. A screen potem dałeś z Sunspider.

 

No się ciesz, jest NAJ we wszystkim, leć i kup. Piszesz w temacie gdzie piszą ludzie którym się te maszyny podobają więc nie wiem do kogo to kierujesz? Ja np. nie twierdzę że się skończyło Apple, mam swoją opinię która się kształtowała przez długi czas i na razie nic jej nie zmienia. Wydaje mi się, że w USA jakoś zawsze piszą że IP jest najlepszy ;-) i jest to dziwnie podejrzane ale nie kontestuję tego, nie chce mi się. Apple zmieniło strategię i akurat to widać, dodatkowo nie kreują już nowych rynków i trendów. Jadą na swojej opinii, są marką premium a inne firmy szukają rynku gdzie indziej, np. w chinach czy indiach gdzie ludzi na IP nie stać.

 

Pisałem tu - Apple zmieniło podejście do telefonów, stworzyli rynek tabletów ale nie czarujmy, że utworzyło rynek tzw. phabletów bo tego nie zrobiło, zrobił to kto inny. Wiesz, chodzi o uczciwość, nie wmawiajmy sobie jakichś tam dziwnych rzeczy które nie miały miejsca. Telefony autentycznie stoją w miejscu, niby rośnie wydajność ale nie ma czym jej stresować za bardzo. Gierki to jednak dalej w większości popierdółki a nic innego specjalnej mocy nie wymaga. To jak rynek PC - kupcie super hiper karte nvidii, będziecie mieli 300 klatek/s. No tak, tylko że powyżej 60 to najlepsze oko nie widzi, filmy w kinie mają 24 klatki.

 

Robi się wyścig zbrojeń a Apple starało się inaczej wygrywać a tu nagle - najlepsze benchmarki. Super, na co to komu? Np w 5s - TouchID - i to jest fajna i dobrze zrobiona rzecz. Ale w IP6? Ok, rozmiar, spoko. Ekran - ponoć fajny ale naprawdę, idz do sklepy obejrzyj G2, G3, S5 - ekrany są dobre. Mi brakuje haczyka, efektu WOW w tych nowych rzeczach. Mogli już nawet rysik zerżnąć a tu... nie ma. Skończyć się nie skończyli ale w tej generacji nie zaskoczyli za bardzo niczym i tyle. Oczywiście to dalej dobre telefony.

Edytowane przez NemoKOF
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, w du,pie mam jakieś opinie obcych ludzi i recenzje nieobiektywnych serwisów, dzisiaj go widziałem na żywo, ajfon jak ajfon. Fajnie, że ma większy ekran, ale pewne problemy też powoli się pojawiają. Jutro może trochę więcej się rozpiszę, jak trochę więcej się pobawię.

 

Jak dla mnie te dwa ekosystemy to tak różne filozofie, że ich porównywanie jest po prostu bez sensu. Każdy ma swoje niezaprzeczalne przewagi i ogromne problemy, ale z każdą iteracją obu systemów coraz bardziej się to zaciera. Dla mnie oba są zaje,biste, nie cierpię tylko durnych flamewarów jakie ludzie lubią toczyć.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, mam podobną opinię. Cenię Androida za otwartość a z kolei Apple za kontrolę. Raz jest fajne pierwsze podejście, raz drugie. Żadne idealnie nie jest i nie będzie. Najlepiej oba zbadać i zobaczyć co na pasuje. Nawet WP nie jest zły, telefony są szybkie. Jest grupa ludzi która chciałaby telefon, sms, mail i przeglądarka i NIC więcej i wtedy WP się sprawdza bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Apple mówi, że na razie 9 osób zgłosiło, że im się wygiął ten iPhone. Na sprzedane miliony. No najbardziej porażkowy sprzęt w historii normalnie. Marketing i tyle. Gdyby Samsung się wyginał w takiej ilości, to nikt by nie zwrócił uwagi - za dużo uwagi wymagałoby zapamiętać, który model.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...