Skocz do zawartości

iPhone


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

NemoKOF no zobaczymy jak to będzie, w 90% aplikacje dostępne na iPhone'a zaspokoją moje potrzeby, ale boję się, że znajdzie się kilka takich bajerów, z których na Andku korzystam, a na iOS nie będzie możliwe ich zrealizowanie. Ale tym się będę martwić jak na takie problemy trafię, na początku będzie pewnie spoko. Miła odmiana po zamulonej w 3 dupy czwórce na iOS7.

Odnośnik do komentarza

No ten 4 i 4s na tych nowych iOSach to strzał w stopę. 

 

Do to 6 Plus to ja mam teraz OnePlus One - też 5.5 cala. Fakt, że nieco niewygodnie - za dużo na telefon i za mało na tablet ALE w 90% czasu do czytania na kiblu, w busie czy w pociagu wystarcza. I w 90% przypadków DA SIĘ jedną ręką opędzlować - więc jakiś kompromis to jest ale naprawdę polecam pójść gdzieś i sprawdzić czy damy radę, przy mniejszych rękach jest naprawdę czasem ciężko. 5 bywa za dużo. 4.7 to jest praktycznie dla każdego do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza

z SGS3 na CM11 (prócz baterii działał i wyglądał zaje,biście)

 

a, gdyby ktoś szukał programu do transportu SMS-ów z Andka na iOS i odwrotnie, to Wondershare Mobiletrans radzi sobie z tym naprawdę dobrze!

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Lipa jak ch,uj ;///.

 

Brakuje mi jeszcze skrótów na ekranie blokady, wybierania aplikacji w której otworzę link z np. Twittera (nie chcę oglądać reddita we wbudowanej przeglądarce jak mam aplikację do reddita), nie mówiąc już o czymś takim jak link bubble. Ehh, ciężkie te początki.

 

Dobrze chociaż, że są takie aplikacje jak launch center pro, które choć trochę pozwalają na przyspieszenie pracy ze smartfonem.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

z SGS3 na CM11 (prócz baterii działał i wyglądał zaje,biście)

 

a, gdyby ktoś szukał programu do transportu SMS-ów z Andka na iOS i odwrotnie, to Wondershare Mobiletrans radzi sobie z tym naprawdę dobrze!

Ja się przesiadłem z s4 z aosp na oneplus one. Gdyby nie bateria to też bym nie zmienił. Nic mi innego nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza

No ja sobie dałem spokój po jakichś 15 minutach, jak musiałem po raz dziesiąty zmieniać klawiaturę z systemowej. Porażka.

 

Ogólnie jest czwarty dzień i mam mieszane odczucia.

- aparat robi szybko zdjęcia i są one niezłe, fajnie

- TouchID jest zaje,biste

- ekran jest średniej jakości, w czwórce był ładniejszy chyba. Tutaj dziwnie piksele widać. Do Androidów z 1080p się nie umywa

- iOS i programy ogólnie śmigają, ale sam system często ma durne animacje, których za nic nie da się przerwać. Wszystko jest płynne i ładne, ale często mam wrażenie, że na Androidzie jest po prostu szybciej i bardziej responsywnie.

- brak system-wide share to porażka i coś niedopuszczalnego w 2015 roku, no żebym (pipi) musiał otwierać aukcję z maila w przeglądarce, kopiować numer aukcji i wklejać do appki jak zwierzę to jest przeginka

- brak wybierania appki do ukończenia zadania, na Andku jak ktoś na Twitterze coś wrzucił z Reddita, to linki otwierały mi się w dedykowanym programie. Tutaj? Wbudowana przeglądarka.

- po odebraniu jest 0,5-1s lag zanim dzwonek skończy dzwonić, aż mi się czasy G1 przypomniały xD

- system i programy są bardzo ładne, to jest ogólnie na plus.

Odnośnik do komentarza

jak ja kupiłem swoje iP to po kilku dniach miałem ochote wyrzucic przez okno, potem pouzywam jakoś przez 3 lata, zmieniłem na androida i nie żałuje bo mam o wiele więcej opcji konfiguracyjnych dostosowujących telefon pode mnie, iOS nawet z JB, winterboardem i cydia mi tego nie dawały w tak dużym stopniu i aktualnie nie żałuję bo tyle rozwiązań co mam teraz to sie developerom iOS nie snilo

Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Ja kupiłem ip4 jako pierwszy smartfon i generalnie byłem zadowolony, zmieniłem głównie przez mały ekran, na początku było ciężko, więcej błędów, s3 potrafił się zawiesić tak, że tylko wyjęcie baterii ratowało, tak było na andku 4. Ale potem było tylko lepiej. Dla kogoś kto w ogóle nie chce nic zmieniać ip jest fajny ale jak chcesz choć trochę mieć wpływ na system to już ciężko.

 

Ostatnio u koleżanki tez zauważyłem ten dziwny brak share, musiałem z jakiejś aplikacji coś otwierać. Nie pamiętam, może nie umiem ustawić? Chyba nie mogłem z alergii udostępnić zdjęcia do instagrama. Ona tego używa zawodowo i mogłem tylko z poziomu instagrama wrzucać zdjęcie. Na andku można po prostu udostępnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...